Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Španělsko > Menorca > Hotel Cala Galdana Gardens ***

Hotel Cala Galdana Gardens ***

Menorca - Španělsko

Přímo u pláže

Doporučení

Resort leží u jedné z nejkrásnějších a nejvyhledávanějších pláží na Menorce – Cala Galdana, užijte si zde pobyt a dovolenou.

Poloha

apartmány Galdana Gardens se nachází přímo v centru malé urbanizace Cala Galdana (Ferrerias), která má několik obchůdků, supermarketů, barů a restaurací, lékařskou službu, lékárnu. Leží u jedné z nejkrásnějších a nejvyhledávanějších pláží na Menorce – Cala Galdana - 300 m dlouhá pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Na pláži možnost zapůjčení lehátek, slunečníků za poplatek, možnost vodních sportů za poplatek. Na pláž se dostanete po dřevěné cestičce a malém mostíku, cca 100 m. Hlavní město a Mahon asi 25 minut jízdy autem. Centrum města Ferrerias cca 10 minut autem. Procházkou (cca 20 minut cesty) se dostanete ke 2 nádherným přírodním plážím Cala Mitjana a Cala Macarella.

Pro děti

dětská postýlka (zdarma, na vyžádání), dětský bazén.

Internet

WiFi zdarma na recepci.

Vybavení

recepce, 3 bloky apartmánů, restaurace (naporti hotelu - snídaně, večeře), bazén s oddělenou částí pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu, parkoviště, obchůdek, prádelna. Oficiální kategorie 2 klíče odpovídá 3hvězdičkové kategorii.

Ubytování

50 apartmánů ve 3 blocích, 1ložnicové apartmány s klimatizací, koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, trezorem za poplatek. Obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem, varnou deskou, ledničkou, varnou konvicí a rozkládací pohovkou, oddělená ložnice, TV/SAT, telefon, balkon.

Stravování: bez stravy, za příplatek snídaně, polopenze

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Typ Poznámka Cena Stav

Cena zahrnuje

Počet dní pobytu v hotelu bez stravy, leteckou přepravu, transfery, služby delegáta, výměnu ložního prádla a ručníků, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatky, komplexní pojištění.

Příplatky

Komplexní pojištění 590,- Kč/osobu.

Nástupní místa

Praha

Ve spolupráci s CK Firo tour.

zpět

 
Facebook