Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Španělsko > Menorca > Aparthotel Vacances Menorca Resort ****

Aparthotel Vacances Menorca Resort ****

Menorca - Španělsko

Téměř u pláže

Doporučení

Pěkný rozsáhlý resort skládající se ze 3 areálů, poskytující kvalitní služby, chutnou kuchyni i výbornou polohu pro poznávání ostrova, vhodný pro rodiny s dětmi, které zde naleznou pestré možnosti vyžití.

Poloha

50 m od menší písčité pláže Sa Caleta, malebné město Ciutadella je vzdáleno pouhé 2 km, centrum s bary a restauracemi a supermarketem jen 100 m, autobusová zastávka cca 50 m, hlavní město Mahon a letiště je vzdáleno cca 48 km. Ve vzdálenosti 15 minut místní dopravou se nachází aquapark Aquarock.

Pro děti

dětský bazén s malou skluzavkou, atrakce pro děti, dětská postýlka (zdarma, na vyžádání), hřiště, miniklub, animace.

Internet

WiFi zóna na recepci (zdarma), WiFi na pokojích a internetový koutek (za poplatek).

Vybavení

pěkný rozsáhlý resort skládající se ze 3 areálů (Blanc Cottage, Blanc Caleta, Blanc Palace). Každý areál má svou vlastní restauraci a bazén. Možnost návštěvy restaurace v jiném areálu 1x za týden (nutná rezervace 24 hod. předem). V komplexu naleznete vstupní halu s recepcí, bufetové restaurace, bar, bary u bazénů, TV místnost, bazény, zahrady s terasami na opalování, lehátka a slunečníky u bazénů, 1 skluzavku/tobogán, dětské atrakce, tělocvičnu (vstup od 18 let), biliár, hotelové animační programy.

Ubytování

ubytování v Blanc Palace či Blanc Caleta zahrnuje: ubytování v jednom z těchto areálů. Ubytování ve Vacances zahrnuje: ubytování v Blanc Cottage, Blanc Palace nebo Blanc Caleta - cenově výhodnější, ale výběr konkrétní ubytovací kapacity je zcela v kompetenci hotelu.
Všechny apt. mají klimatizaci, WC/koupelnu, vysoušeč vlasů, ložnici, oddělenou obývací místnost s jídelním koutem a rozkládacím gaučem (slouží jako přistýlky), kuchyňku (2 elektr. vařiče, mikrovlnná trouba, lednice), SAT/TV, telefon, trezor (za poplatek), balkon nebo terasu. Výměna ručníků 3x týdně, ložního prádlo 1x týdně.

Stravování: all inclusive

All Inclusive: plná penze formou bufetu vč. nápojů, alkoholické i nealkoholické nápoje místní výroby 10.30-23.00 hod., lehké občerstvení během dne, animační programy.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

Cena zahrnuje

Počet dní pobytu v hotelu s ALL INCLUSIVE, leteckou přepravu, transfery, služby delegáta, výměnu ložního prádla a ručníků, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatky, komplexní pojištění.

Příplatky

Služby za poplatek: internet, trezor, biliár, tělocvična, prádelna.

Komplexní pojištění 590,- Kč/osobu.

Nástupní místa

Praha

Ve spolupráci s CK Firo tour.

zpět

 
Facebook