Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Španělsko > Mallorca > Hotel Playa Golf ****

Hotel Playa Golf ****

Mallorca - Španělsko

Téměř u pláže

Doporučení

Zrekonstruovaný hotel, kvalitní služby, díky své poloze možnost poznávání hlavního města a jeho okolí, krátký transfer z letiště.

Poloha

hotel u písčité pláže jen za místní promenádou, pouhých 5 km na letiště a 12 km do centra hlavního města. Zastávka autobusu cca 50 m od hotelu, 100 m lékař, golf cca 10 km, aquapark cca 4 km.


Pro děti

dětská postýlka (na vyžádání), dětský bazén.

Internet

WiFi zóna a internet za poplatek.

Vybavení

hotel po celkové rekonstrukci, vstupní hala, recepce, výtahy, restaurace, bar, bar u bazénu, snack bar, terasy na opalování, lehátka a slunečníky u bazénu, bazén, jacuzzi, vnitřní bazén, možnost zapůjčení osušek, sauna, TV místnost, tenisové kurty, fitness.

Ubytování

celkem 222 pokojů, klimatizované pokoje s koupelnou/WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, minibar a trezor za poplatek, balkon nebo terasa s výhledem na moře.

Stravování: polopenze

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Typ Poznámka Cena Stav

Cena zahrnuje

Leteckou přepravu, transfery, služby delegáta, počet dní pobytu v hotelu s polopenzí, výměnu ložního prádla a ručníků, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatky, komplexní pojištění.

Příplatky

Služby za poplatek: trezor, stolní tenis, tenis, biliár, konferenční sály, směnárna, prádelna, lékař, minibar, WiFi a internet, SPA centrum.


Komplexní pojištění 590,- Kč/osobu.

Nástupní místa

Praha, Brno, Ostrava

Ve spolupráci s CK Firo tour.

zpět

 
Facebook