Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Španělsko > Mallorca > Hotel Las Arenas ****

  • Doporučujeme

Hotel Las Arenas ****

Mallorca - Španělsko

Téměř u pláže

Doporučení

Hotel s výbornou polohou u krásné plážové promenády, která vede z Palmy de Mallorca až do El Arenalu a je vhodná pro cyklistiku, jízdu na bruslích nebo jen pro procházky. Hotel nabízí výbornou kuchyni a kvalitní služby.

Poloha

50 m od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, hotel se nachází na pobřežní promenádě se spoustou obchůdků, restaurací a barů. Nedaleko hotelu se nachází podmořský svět Palma Aquarium, kde uvidíte největší nádrže se žraloky v Evropě. Palma de Mallorca je 12 km západně od letoviska, dobré a časté autobusové spojení, stejně tak i do Aqualandu v El Arenal. Letiště cca 4 km.

Pro děti

dětský bazén, minidisko (v sezóně), postýlka pro děti (zdarma, na vyžádání).

Internet

WiFi v hale (zdarma), internetový koutek (za poplatek).

Vybavení

vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, bar, snack bar, místnost pro zavazadla, TV místnost, 3× výtah, bazén s terasou, lehátky a slunečníky. 2× týdně hudební show a karaoke. Možnost zapůjčení osušek k bazénu oproti záloze.

Ubytování

klimatizované standard pokoje s koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, telefonem, SAT/TV, trezorem, malou ledničkou (zdarma), balkonem nebo terasou. Čtyřlůžkové pokoje (lze ubytovat 2 dospělé a 2 děti) mají velmi stísněný prostor (1 dvojlůžko, 1 přistýlka a 1 menší sofa, vhodné jen pro menší dítě).

Stravování:all inclusive

All Inclusive: plná penze formou bufetu, alkoholické a nealkoholické nápoje k hlavním jídlům (voda, pivo, víno, nealko), alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby během dne 11.00-23.00 hod., lehké občerstvení během dne 15.30-18.30 hod., 2× týdně animační programy v hotelu.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Typ Poznámka Cena Stav

Cena zahrnuje

Leteckou přepravu, transfery, služby delegáta, počet dní pobytu v hotelu s ALL INCLUSIVE, výměnu ložního prádla a ručníků, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatky, komplexní pojištění.

Příplatky

Služby za poplatek: výhled na moře, trezor (cca 15 EUR/týden + 5 EUR záloha), internet.

Komplexní pojištění 590,- Kč/osobu.

Nástupní místa

Praha, Brno, Ostrava.

Ve spolupráci s CK Firo tour.

zpět

 
Facebook