Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Španělsko > Mallorca > Hotel Janeiro Ferrer ****

Hotel Janeiro Ferrer ****

Mallorca - Španělsko

Doporučení

Přátelská atmosféra hotelu, milý personál a služby na velmi dobré úrovni jsou zárukou kvalitně strávené dovolené. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Poloha

cca 150 m od písčité pláže, hotel se nachází na okraji letoviska Can Picafort, v klidné části, 80 m od pláže Son Bauló. Nedaleko hotelu začíná přírodní rezervace. Do centra městečka asi 15 min. procházkou. V centru široká nabídka restaurací, barů a obchodů. Autobusová zastávka jen 20 m od hotelu.

Pro děti

dětský bazén, dětské hřiště, dětské postýlky (zdarma na vyžádání), miniklub (4–12 let, teenyklub 13–17 let).

Internet

WiFi zóna (zdarma).

Vybavení

renovovaný hotel s přátelskou atmosférou, vstupní hala s recepcí, výtahy, směnárna, lékařská služba, bar, kavárna, TV místnost, čítárna, herna s PC automaty, restaurace, bazén se sluneční terasou, jacuzzi, lehátka a slunečníky u bazénu, osušky oproti vratné záloze. Plavecký venkovní bazén 25 m dlouhý, biliár, wellness centrum (sauna, fitness, jacuzzi), moderně vybavený konferenční sál s WiFi připojením. Pravidelné sportovní a animační programy (fitness, stolní tenis, gymnastika, volejbal, fotbal). Několikrát týdně večerní programy v hotelu pro děti i dospělé. U pánů jsou požadovány k večeři dlouhé nohavice u kalhot.

Ubytování

211 pokojů v 5patrové budově. Pokoje jsou příjemně zařízené s klimatizací, koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, telefonem, SAT/TV, trezorem (za poplatek) a balkonem.

Stravování: polopenze, za příplatek all inclusive

All Inclusive: 24hod. servis: plná penze formou bufetu vč. nápojů k jídlu (voda, nealko, pivo, víno), lehké občerstvení 24 hod. denně, nealkoholické nápoje 24 hod. denně, alkoholické nápoje místní výroby 10.00-24.00 hod., volný vstup do SPA, 25% sleva na ostatní lázeňské procedury (dle momentální obsazenosti).

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Typ Poznámka Cena Stav

Cena zahrnuje

Leteckou přepravu, transfery, služby delegáta, počet dní pobytu v hotelu s polopenzí, za příplatek ALL INCLUSIVE, výměnu ložního prádla a ručníků, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatky, komplexní pojištění.

Příplatky

Služby za poplatek: trezor, biliár, masáže, lázeňské procedury, pronájem kol, internet, konferenční sál, tenisové kurty nedaleko hotelu.

Komplexní pojištění 590,- Kč/osobu.

Nástupní místa

Praha, Brno, Ostrava.

Ve spolupráci s CK Firo tour.

zpět

 
Facebook