Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Španělsko > Mallorca > Hotel Globales Bouganvilla ***

  • Doporučujeme

Hotel Globales Bouganvilla ***

Mallorca - Španělsko

Doporučení

Pěkný hotel, po rekonstrukci, s velkým aquaparkem (vstup zdarma). Na pláž hotel vypravuje několikrát denně zdarma autobus.

Poloha

dlouhá, široká písčitá pláž a centrum letoviska Sa Coma cca 1,5 km, několikrát denně hotelový autobus zdarma. Resort se nachází v klidné části, na okraji letoviska Sa Coma. V blízkosti hotelu nákupní možnosti, cca 500 m Safari ZOO. Letiště je vzdáleno cca 75 km.

Pro děti

dětský bazén, dětské hřiště, miniklub, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Internet

WiFi v celém areálu a na pokoji zdarma.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, třípatrové budovy, restaurace, italská restaurace, bar. V rozlehlé zahradě 2 bazény, bar u bazénu, lehátka a slunečníky zdarma. Součástí hotelu je větší aquapark s vodními skluzavkami, dále pak tenisový kurt a hotelové animační programy.

Ubytování

pokoje standard jsou rozmístěné v třípatrových budovách, jsou vybaveny klimatizací, koupelnou/WC, telefonem, WiFi připojením, SAT/TV, miniledničkou, trezorem (za poplatek), balkonem nebo terasou.


Stravování: all inclusive

All Inclusive: plná penze formou bufetu, nápoje k jídlu (voda, nealko, pivo, víno), alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v barech, dle nápojového lístku AI (10.00-24.00 hod.), káva, čaj a zákusek (16.00-18.00 hod.), lehké občerstvení (22.00-24.00 hod.).

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

Cena zahrnuje

Leteckou přepravu, transfery, služby delegáta, počet dní pobytu v hotelu s ALL INCLUSIVE, výměnu ložního prádla a ručníků, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatky, komplexní pojištění.

Příplatky

Služby za poplatek: trezor na pokoji, půjčovna jízdních kol, prádelna, lehátka a slunečníky na pláži.


Komplexní pojištění 590,- Kč/osobu.

Nástupní místa

Praha, Brno, Ostrava

zpět

 
Facebook