Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Španělsko > Andalusie > Hotel Palmasol ***

  • Doporučujeme

Hotel Palmasol ***

Andalusie - Španělsko

Přímo u přístavu

Doporučení

Hezký hotel s vynikající polohou vedle přístavu Puerto Marina s obchody, bary a restauracemi.

Poloha

hotel s výbornou polohou přímo u přístavu Puerto Marina (centrum nočního života, obchody, lodní výlety, akvárium Sea Life), na rozmezí letovisek Benalmádena a Torremolinos. Dlouhá písčitá pláž cca 250 m od hotelu. V okolí několik barů, restaurací a obchůdků. Nad hotelem na hlavní silnici autobusová zastávka (autobus do Málagy). Letiště v Málaze je vzdáleno 8 km.

Pro děti

dětský bazén, dětská postýlka (zdarma, na vyžádání), miniklub.

Internet

WiFi za poplatek.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace, bar, bar u bazénu, TV místnost, konferenční sál, bazén, krásné zahrady, terasy na opalování se slunečníky a lehátky u bazénu, možnost zapůjčení plážových osušek, venkovní jacuzzi, krytý bazén (otevřen mimo letní sezónu), biliár, stolní tenis, fitness, zábavní programy a představení.

Ubytování

standardní pokoje s klimatizací/topením, koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, SAT/TV, telefonem, trezorem a WiFi připojením (za poplatek), terasou nebo balkonem. Na pokoji jsou 2 lůžka o šířce 90 cm, při obsazení 4 osobami - 2 lůžka o velikosti 1,35 x 2 m, bez možnosti další přistýlky.

Stravování: polopenze, za příplatek all inclusive

All Inclusive: plná penze formou bufetu - nápoje k jídlu (voda, víno, nealko, pivo), alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v barech (11.00-23.00 hod.), lehké občerstvení během dne (12.00-13.00 hod. a 17.00-18.00 hod.), sportovní a animační programy.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Typ Poznámka Cena Stav

Cena zahrnuje

Leteckou přepravu, španělské transfery, služby delegáta, počet dní pobytu v hotelu s polopenzí, ALL INCLUSIVE za příplatek, výměnu ložního prádla a ručníků, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek, komplexní pojištění.

Příplatky

Služby za poplatek: trezor, WiFi, internet, stolní tenis, biliár.

Komplexní pojištění 590,- Kč/osobu.

Nástupní místa

Praha

Ve spolupráci s CK Firo tour.

zpět

 
Facebook