Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Španělsko > Andalusie > Hotel Marbella Playa ****

Hotel Marbella Playa ****

Andalusie - Španělsko

Přímo u pláže

Doporučení

Ideální pro rodiny s dětmi i klienty, kteří chtějí navštívit nedaleké centrum letoviska Marbella. Hotel s kvalitními službami, vynikající kuchyní a dobrou polohou přímo u pláže.

Poloha

hotel s výbornou polohou přímo u písčité pláže, pozvolný vstup do moře. Hotel se nachází na okraji luxusního a oblíbeného letoviska Marbella, cca 8 km od centra – spojení místní dopravou za poplatek. V blízkosti hotelu (cca 300 m) nákupní možnosti, lékárna.

Pro děti

dětský bazén, skluzavky do bazénu, dětské hřiště s prolézačkou, miniklub, minidisko, dětská postýlka (zdarma, na vyžádání).

Internet

WiFi v hale 30 min./den zdarma, internet za poplatek.

Vybavení

komplex postavený jako andaluská vesnička s náměstíčky, uličkami, fontánami, kapličkou, vše obklopeno vegetací. Hlavní budova s recepcí, ubytování v hlavní budově nebo 1podlažních budovách s bungalovy (není rozlišeno cenou a je závislé na volné kapacitě hotelu), hlavní restaurace El Mirador, bar u recepce, bar Al Andalus, bar u bazénu a plážový bar/klub, velký bazén s lehátky a slunečníky, jacuzzi, terasa na slunění, palmový háj v okolí bazénu, vnitřní bazén (otevřen mimo letní sezónu), denní i noční animační a zábavní programy. Velká herní plocha – pétanque, minigolf, střelba, fitness, herna, čítárna, minimarket, plážové osušky (záloha cca 10 EUR + každá výměna 1 EUR).

Ubytování

ubytování v pokojích bez možnosti přistýlek (2 lůžka o rozměrech 1,35 × 2 m, nebo 1 postel 1,80 × 2 m, nebo 2 postele 1,05 × 2 m), koupelna, WC, vysoušeč vlasů, TV, telefon, minibar, trezor, klimatizace, stropní ventilátor, většina s terasou. Na vyžádání za příplatek: renovované pokoje - superior, dále hotel nabízí junior suite - v budově Málaga s výhledem na moře, 1 postel 1,80 × 2 m, koupelna, WC, vysoušeč vlasů, minibar, telefon, TV, klimatizace, trezor (za poplatek), balkon nebo terasa.

Stravování: polopenze, za příplatek all inclusive

All Inclusive: plná penze formou bufetu – nápoje k jídlu (voda, víno, nealko, pivo) 10.00–24.00 hod., alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v barech (nevztahuje se na plážový bar), lehké občerstvení během dne, zmrzlina, sporty v hotelu.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Typ Poznámka Cena Stav

Cena zahrnuje

Leteckou přepravu, španělské transfery, služby delegáta, počet dní pobytu v hotelu s polopenzí, za příplatek ALL INCLUSIVE, výměnu ložního prádla a ručníků, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatky, komplexní pojištění.

Příplatky

Služby za poplatek: trezor, minibar, pronájem kol, golfová hřiště v okolí, hotelové parkoviště, internet, WiFi déle než 30 minut/den, výměna osušek (cca 1 EUR), konferenční místnost, autobus do centra letoviska Marbella.

Komplexní pojištění 590,- Kč/osobu.

zpět

 
Facebook