Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Španělsko > Andalusie > Hotel Los Patos ****

Hotel Los Patos ****

Andalusie - Španělsko

Doporučení

Hotel v rezidenční zóně Benalmádeny, vhodný pro rodiny s dětmi. Tobogány a skluzavky v areálu hotelu. Velmi dobré stravování, vyhlášená kuchyně. Nově zrekonstruované pokoje (v roce 2017).

Poloha

200 m od písčité pláže, hotel se nachází v polovině letoviska Benalmádena Costa, v těsné blízkosti nejen kasino a golfové hřiště Torrequebrada, ale také četné obchůdky, restaurace, bary. Cca 2 km od přístavu Puerto Marina (centrum nejen nočního života, akvárium Sea Life), v blízkosti delfinárium Selwo Marina, lunapark Tivoli World, Motýlí dům, park La Paloma atd.

Pro děti

miniklub, dětský bazén, vodní park s vodními skluzavkami a tobogány, pirátská loď; dětská postýlka (zdarma, na vyžádání).

Internet

WiFi zdarma na recepci i u bazénu, internetový koutek (za poplatek).

Vybavení

hotel prošel částečnou rekonstrukcí v roce 2012, pokoje jsou nově po rekonstrukci v roce 2017; vstupní hala, recepce, klimatizovaná restaurace, 3 výtahy, bar, bar u bazénu, hotel obklopen zahradou, ve které naleznete bazény, aquapark pro děti - 750 m2 - pirátská loď, skluzavky a tobogány, vodní děla, písčitá pláž, dětský park pro děti. Dále zde naleznete TV místnost, hernu, obchůdek se suvenýry, biliár, stolní tenis, denní a večerní animační programy.

Ubytování

zrekonstruované příjemně vybavené klimatizované pokoje mají koupelnu/WC, telefon, trezor, SAT/TV, miniledničku, balkon.

Stravování: polopenze, za příplatek all inclusive

All Inclusive: plná penze formou bufetu - nápoje k jídlu (voda, víno, nealko, pivo), alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v barech 10.30-24.00 hod., lehké občerstvení během dne, sportovní a animační programy.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Typ Poznámka Cena Stav

Cena zahrnuje

Leteckou přepravu, španělské transfery, služby delegáta, počet dní pobytu v hotelu s polopenzí, za příplatek ALL INCLUSIVE, výměnu ložního prádla a ručníků, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatky, komplexní pojištění.

Příplatky

Služby za poplatek: trezor, parkoviště, internetový koutek.

Komplexní pojištění 590,- Kč/osobu

Nástupní místa

Praha.

Ve spolupráci s CK Firo tour.

zpět

 
Facebook