Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Západní Slovensko > ZÁTOKA - Senec

  • Doporučujeme

ZÁTOKA - Senec

Západní Slovensko - Slovensko

POLOHA
Hotel Zátoka Senec se nachází na břehu Slunečních jezer - Sever v Senci, 20 km od hlavního města Bratislava. Sluneční jezera jsou jedním z nejznámějších a nejnavštěvovanějších letních středisek na Slovensku. Rozsah vodní plochy je více než 100 ha, délka 2,2 km a průměrná šířka 400 m. Průměrná teplota vody v létě je 25 oC, což je porovnatelné s Jadranem. Areál je pro lepší orientaci rozdělen podle světových stran na jižní a severní. Bohaté možnosti vodních sportů, rybolovu umožňují prožít nezapomenutelné chvíle na zelených plážích a volají po návratu tohoto ráje pro turisty.Přímo v areálu se nachází dětské hřiště, volejbalové plážové hřiště, tenisové kurty, půjčovna sportovních potřeb (čluny, šlapadla), tobogány (severní strana), nové fotbalové hřiště s umělým povrchem (jižní strana), vodní fotbal (severní strana). V letní sezoně se zde konají pravidelné diskotéky různého charakteru a různé zábavné akce.

VYBAVENÍ
Restaurace s barem, letní terasa a zimní zahrada s výhledem na jezero, stolní fotbal a tenis, biliár, Wi-Fi internet, lukostřelba, pronájem loďky, půjčovna kol, vč. Cargo kol, dětská herna a rozšířené dětské hřiště (trampolína, skluzavka, houpačky, pískoviště).
Relaxační centrum: suchá sauna s možností ochladit se přímo v jezeru, infra sauna, masáže a fitness. V blízkosti (cca 200 m) - bowling, squash, tenis, minigolf, příp. jízda výletním vláčkem okolo jezer. Cca 10 min jízdy od hotelu je možné zajistit golf.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem i autobusem do stanice Senec (2 km).Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
Autem příjezd směr Nové Mesto nad Váhom - Piešťany - Trnava, dále po silnici č. 61 do Sence. Hotel se nachází v severní části Slnečních jezer. Parkování u hotelu.

PROČ K NÁM ?

Proč hotel Zátoka Senec:- hotel má vlastní pláž - půjčovna kol vč. Cargo kol- klimatizovaná zimní zahrada s výhledem na jezera- atrakce pro děti venkovní hřiště a vnitřní herna- terasa přímo nad vodou- obsluha i na hotelové pláži- rybolov přímo u hotelu na hotelové pláži- NOVINKA - hotel bude organizovat 2x týdně fakultativní výlety do okolí s odjezdem přímo od hotelu (např. Bratislava, Bojnice, Veľký Meder aj.). Výlety bude možné zakoupit přímo na recepci hotelu.

UBYTOVÁNÍ

a) 2 - lůžkové pokoje (menší), Spr.+WC, SAT/TV, chladnička, trezor, balkon.   1 - lůžkové pokoje na ověření

b) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (pevné lůžko nebo rozkládací postel), Spr.+WC, SAT/TV, chladnička, trezor, balkon.Na ověření rodinné pokoje (3 - lůžkové s přistýlkou) Spr.+WC, SAT/TV, chladnička, trezor, balkon. Toto zařízení má BEZBARIÉROVÝ provoz. . Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK standardně nabízí.

CELKOVÁ KAPACITA

72 lůžek

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

Vlastní hotelová pláž na břehu jezera. Kromě koupání nabízí jezera další atrakce: vodní sporty (člunky, vodní šlapadla), tobogány, různé hřiště a také rybolov aj. Okolo jezer jezdí v sezonu turistický vláček. AQUAPARK SENEC (200 m) - celoročně 6 bazénů s teplotou vody 28-38 C, v létě až 11 bazénů.Celoročně:- relaxační bazén s atrakcemi – vodní déšť, masážní lavice, chrliče, protiproudy (teplota vody 30C až 32C, plocha 173 m) - klidový bazén - hydromasáž, masážní lavice, perličková koupel (teplota vody 36C až 38C a rozloha 88 m). Najdete zde hydromasáž, masážní lavice, vodné trysky i perličkovou koupel.- průplavový bazén (mezi vnitřní a venkovní částí) nepravidelného tvaru s atrakcemi - protiproudy, masážní lavice, chrliče aj. (teplota vody 28C až 32C a rozloha 376 m)- dětský bazén se skluzavkou a chrličem (teplota vody 31C a plocha 23 m) . - dojezdový bazén pro 76 m dlouhý tobogán- občerstvení, cocktail bar, restaurace, dětský koutekLetní část:- bazén s rozměrem 50 x 20 m (hloubka 40 až 100 cm) nabízí: bazénový drinkcoffe bar, nafukovací volejbalové hřiště, venkovní tobogán a skluzavka- AQUA FUN - 12 m vysoká tobogánová věž se 3 dojezdovými bazény. Atrakce: 104 m dlouhý tobogán Mississippi nebo kamikadze skluzavky, čtyřdráha Tsunami, skluzavky Red Yellow river. Tornádo - „space hole“. Věž poskytuje nádherný výhled na celý areál a blízké okolí. Atrakce jsou určeny všem odvážným, kteří touží po adrenalinové zábavě.- Italský dětský bazén: s dětskou skluzavkou a hloubkou (0,1 až 0,4 m)- Hřiště na plážový volejbal a minifotbal, dětské hřištěSWIM aréna Senec (200 m) - krytý bazén s 25 metrovým bazénem (samostatný vstup). SAI wellness Senec (200 m)- na ploše 735 m2: suché a parní sauny, infra sauna, turecký hamman, solná jeskyně, studený déšť, speciální procedury, whirlpool, oddychová část s výhledem na japonskou kamínkovou zahradu aj.

POZNÁMKA

Pobyt se snídaní začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod a snídaní druhý den ráno. Pobyty s polopenzí (nebo dokoupenými večeřemi) začínají večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

0,7 €uro/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

NEPOVOLEN

PARKOVÁNÍ

3 €uro/den

 

Snídaně, večeře nebo polopenze ( dle druhu pobytu)

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

zpět

 
Facebook