Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Západní Slovensko > HOLIDAY VILLAGE SENEC - Senec

  • Doporučujeme

HOLIDAY VILLAGE SENEC - Senec

Západní Slovensko - Slovensko

POLOHA
Areál se nachází na severní straně Slunečních jezer, cca 25 km od Bratislavy, 90 km od Vídně a 230 km od Budapešti.

VYBAVENÍ
v areálu recepce, dětské hřiště s pískovištěm, plážové hřiště a tenisový kurt s umělým trávníkem, bufet s letní terasou, Wi-Fi internet v celém areálu. V letních měsících se tu konají pravidelné hudební produkce pod širým nebem a dětská animace.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do stanice Senec 2,5 km). Dále MHD nebo taxi.Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do stanice Senec 2,5 km). Dále MHD nebo taxi.Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
Autem příjezd směr Nové Mesto nad Váhom - Piešťany - Trnava, dále po silnici č. 61 do Sence. Bezplatný vstup do areálu Holiday Village od Recké cesty.Mapka příjezdu k areálu klikni ZDE!

PROČ K NÁM ?

Proč Holiday Village Senec:- prázdninová vesnička na Slunečných jezerech - vhodné pro rodiny s dětmi- bezpečná a klidová zóna pro vaši rodinnou dovolenou (oplocený areál)- nejvíce slunečních dní v roce- v okolí: oáza tygra sibiřského, Červený Kameň

UBYTOVÁNÍ

4 - lůžkové apartmány: skládají se ze 2 - lůžkové ložnice a obytné části s rozkládacím gaučem (190 x 120 m) a vybaveným kuchyňským koutem (chladnička s mrazákem, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, nádobí pro 4 osoby, povlečení, ručníky), Spr.+WC, TV, Wi-Fi internet, terasa s posezením.

CELKOVÁ KAPACITA

104 lůžek

STRAVA

bez stravy. Možnost vlastního vaření nebo dokoupení stravy na místě.

DÍTĚ

Jedno dítě do 1,99 let bez lůžka ZDARMA.

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

Pláže Slunečních jezer (od 200 m) - travnaté pláže. Kromě koupání nabízí jezera další atrakce: vodní sporty (člunky, vodní šlapadla), tobogány, různé hřiště a také rybolov aj. Okolo jezer jezdí v sezonu turistický vláček. AQUAPARK SENEC (500 m) - celoročně 6 bazénů s teplotou vody 28-38 C, v létě až 11 bazénů. Celoročně:- relaxační bazén s atrakcemi – vodní déšť, masážní lavice, chrliče, protiproudy (teplota vody 30C až 32C, plocha 173 m) - klidový bazén - hydromasáž, masážní lavice, perličková koupel (teplota vody 36C až 38C a rozloha 88 m). Nájdete tu hydromasáž, masážne lavice, vodné trysky i perličkový kúpeľ.- průplavový bazén (mezi vnitřní a venkovní částí) nepravidelného tvaru s atrakcemi - protiproudy, masážní lavice, chrliče aj. (teplota vody 28C až 32C a rozloha 376 m)- dětský bazén se skluzavkou a chrličem (teplota vody 31C a plocha 23 m) . - dojezdový bazén pro 76 m dlouhý tobogán- občerstvení, cocktail bar, restaurace, dětský koutekLetní část:- nový bazén s rozměrem 50 x 20 m (hloubka 40 až 100 cm) nabízí: bazénový drinkcoffe bar, nafukovací volejbalové hřiště, venkovní tobogán a skluzavka- AQUA FUN - 12 m vysoká tobogánová věž se 3 dojezdovými bazény. Atrakce: 104 m dlouhý tobogán Mississippi nebo kamikadze skluzavky, čtyřdráha Tsunami, skluzavky Red Yellow river. Tornádo - „space hole“. Věž poskytuje nádherný výhled na celý areál a blízké okolí. Atrakce jsou určeny všem odvážným, kteří touží po adrenalinové zábavě.- Italský dětský bazén: s dětskou skluzavkou a hloubkou (0,1 až 0,4 m)- Hřiště na plážový volejbal a minifotbal, dětské hřiště SWIM aréna Senec (500 m) - nový krytý bazén s 25 metrovým bazénem (samostatný vstup). SAI wellness Senec (500 m)- na ploše 735 m2: suché a parní sauny, infra sauna, turecký hamman, solná jeskyně, studený déšť, speciální procedury, whirlpool, oddychová část s výhledem na japonskou kamínkovou zahradu aj.

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 15.00 do 18.00 v den příjezdu (pozdější příjezd je nutné nahlásit ubytovateli). Končí uvolněním apartmánu do 10.00 hod poslední den pobytu.Při nástupu na pobyt se platí vratná kauce 50,-€/app (nebo 1000 Kč), která se po bezproblémovém předání app. vrací

REKREAČNÍ POPLATEK

0,7 €uro/osoba od 6 let/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

10,- Euro/den

PARKOVÁNÍ

3,- €uro/den, při pobytu na 7 a více nocí: 10 Eur / pobyt

 

STRAVA
bez stravy. Možnost vlastního vaření nebo dokoupení stravy na místě.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav
27.12. - 29.12.2018 3 2 Vlastní DospÄ›lá osoba 1 160 Kč REZERVOVAT
27.12. - 29.12.2018 3 2 Vlastní DĂ­tÄ› (0 - 14) 580 Kč

zpět

 
Facebook