Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Západní Slovensko > HELLENE RELAX CLUB - Piešťany

  • Doporučujeme

HELLENE RELAX CLUB - Piešťany

Západní Slovensko - Slovensko

POLOHA
Penzion Hellene Relax Club najdete v klidné části světoznámého lázeňského města Piešťany, které se proslavilo díky blahodárným účinkům termální vody a bahna a léčí se zde nemoci pohybového aparátu. Rodinný penzion leží cca 500 m od rekreačního střediska Sĺňava, v těsné blízkosti sportovního areálu (zimní stadion, tenisové kurty, squash, bowling) a nedaleko cyklistické a in-line dráhy, Loděnice a přehrady Sĺňava. Centrum města je v dosahu cca 20 - 25 min pěší chůze nebo MHD.

VYBAVENÍ
Recepce, restaurace, kavárna, salónek, venkovní bazén, venkovní terasa s grilem, půjčovna kol, bowling. Relaxační centrum: vnitřní bazén s protiproudem, finská sauna s parními nárazy, parní a infra sauna, jacuzzi, suchá uhličitá koupel, gelové, bahenní, rašelinové a sopečně-pískové zábaly, masáže.Procedury s léčivým piešťanským bahnem a vodou (např. tzv. "zrkadlisko" - termální minerální koupel) je možné absolvovat pouze v Lázních Piešťany. Ceník procedu Lázní najdete ZDE

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Piešťan (cca 2 km) - možnost odvozu ubytovatelem za cca 4,- EUR nebo MHD (linka č. 4, zastávka Zimní stadion, dále pak cca 30 m pěšky).Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz PŘÍMÉ VLAKOVÉ SPOJENÍ: PRAHA - OLOMOUC - PIEŠŤANY - NITRAOd 11.12.16 spouští společnost ARRIVA přímý vlakový spoj na trase (Praha – Nitra), který staví i v následujících stanicích: Kolín, Pardubice, Olomouc, Přerov, Otrokovice, Staré Město u Uh. Hradiště, Uh. Hradiště, Uh. Brod, Slavičín, Bylnice, Trenčianská Teplá, TRENČÍN, Nové Město nad Váhom, PIEŠŤANY, Leopoldov, Hlohovec, Nitra. Více informací ZDE.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Piešťan (cca 2km) - možnost odvozu ubytovatelem za cca 4,- EUR nebo MHD (linka č. 4 (linka č. 4, zastávka Zimní stadion, dále pak cca 30 m pěšky).Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
Autem do Piešťan - směr zimní stadion. Parkování u penzionu Hellene Relax Club Piešťany.GPS: N 48°34'37.848", E 17°49'5.304"

PROČ K NÁM ?

Proč penzion Hellene Relax Club Piešťany:- pohoda a relax v příjemném rodinném prostředí - vlastní vnitřní a venkovní bazén- v blízkosti sportoviště Sľňava I. (bowling, squash, tenisové kurty, cyklistická a in-line dráha)

UBYTOVÁNÍ

2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, minibar, internet, telefon.Pokoje s balkonem na ověření a za příplatek cca 3 Eur / noc (platba na místě).

CELKOVÁ KAPACITA

49 osob (40 lůžek a 9 přistýlek + 2 postýlky)

STRAVA

Polopenze - snídaně bufetové stoly, večeře - jednotné menu o 3 chodech.Při pobytu v době Velikonc (29.3.-2.4.2018) jsou večeře podávány formou bufetu - povinný příplatek 5 €/osoba/1 večeře (platba na místě)

DÍTĚ

Jedno dítě do 4,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA!

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

vnitřní a venkovní bazén v penzionu. Dále krytý bazén v hotelu Sľňava (20 m), celoroční bazény s termální vodou u hotelu Esplanade nebo Splendit (2 km) a letní termální koupaliště EVA (2 km).

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

1,1 EUR/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

10,- EUR/den

PARKOVÁNÍ

0,- Eur

 

STRAVA
Polopenze - snídaně bufetové stoly, večeře - jednotné menu o 3 chodech.Při pobytu v době Velikonc (29.3.-2.4.2018) jsou večeře podávány formou bufetu - povinný příplatek 5 €/osoba/1 večeře (platba na místě)

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

zpět

 
Facebook