Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Vysoké Tatry > VILLA SIESTA - Nový Smokovec

  • Doporučujeme

VILLA SIESTA - Nový Smokovec

Vysoké Tatry - Slovensko

POLOHA
Hotel***Villa Siesta se nachází přímo v srdci Vysokých Tater, v klidné tatranské osadě Nový Smokovec. Získá si Vás svou klidnou a rodinnou atmosférou.

VYBAVENÍ
Hotelové pokoje jsou zařízeny z přírodních materiálů v souladu s tatranským prostředím. Dokonale si odpočinete v nově zrekonstruovaném wellness centru a v restauraci si vychutnáte s láskou připravenou domácí stravu i chutě mezinárodní kuchyně.

PŘÍJEZD VLAKEM
do Popradu , odtud tatranskou elektirčkou do Nového Smokovce - zastávka Sibír .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
do Poradu . Odtud příměstským autobusem na autobusovou zastávku Nový Smokovec, která se nachází v blízkosti hotelu Atrium. Od této zastávky k hotelu trvá cesta 3 minuty pěšky. Některé autobusové linky zastavují jen v zastávce Starý Smokovec. Při těchto linkách třeba počítat s tím, že je nutné absolvovat 10 minutovou procházku k hotelu / směr Štrbské Pleso /.

PŘÍJEZD AUTEM
Po dálnici D1, sjezd 325 Vysoké Tatry do Nového Smokovce . Pro motoristy je zde namístě informace, že hotel se nachází na konci jednosměrné ulice, proto je nutný obchvat, kde odbočení z hlavní silnice je možné pouze přes železniční přejezd u benzinové pumpy Slovnaft / orientačním bodem je Vila Tereza, kterou při průjezdu přejezdem nemůžete minout /. Více informací o jízdních řádech získáte na stránce www.cp.sk

PROČ K NÁM ?

Proč hotel***Villa Siesta Nový Smokovec:- klidná rodinná atmosféra- hotel , kde energii načerpá tělo I duše - přimo pod Slavkovským štítem

UBYTOVÁNÍ

a) 2 - lůžkové pokoje některé s možností dětské přistýlky - Spr. + WC , SAT/TV, telefon b) rodinné pokoje s možností 2 přistýlek (rozkládací pohovka) - Typy pokojů

b) : apartmán (rozdělen na obývací a lůžkovou část) nebo mezonet LUX s možností až 3 přistýlek (rozkládací pohovka + křeslo) ,v přízemí obývací část, v patře ložnice, Spr. + WC , SAT/TV, telefon, Wi-Fi, minibar s ledničkou - na dotaz a za příplatek.

CELKOVÁ KAPACITA

23 pokojů - 60 lůžek

STRAVA

Snídaně - bufetové stoly (domácí chléb) , možnost dokoupení večeří - výběr ze 3 menu (3 chody)

DÍTĚ

V kat. a) jedno dítě do 9,99 let ZDARMA - platí se 2 plně platícími osobami. V kat. a) až 2 děti 3 - 9,99 let se slevou 30% (1x na lůžku. + 1x na přist.) - platí s 1 plně platící osobou.V kat. b) až 2 děti do 6,99 let ZDARMA (1x na přist. + 1x bez lůžka) - platí se 2 plně platícími osobami. V kat. b) až 2 děti do 9,99 let se slevou - platí se 2 plně platícími osobami.

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

V blízkém okolí lze využít wellness nabídky okolních hotelů ( Atrium , Grandhotel Smokovec - za poplatek ) Vodní svět AquaRelax v hotelu TITRIS v Tatranské Lomnici (7,5 km). Letní aquapark ve Velké Lomnici (15km) AQUAFUN PARK TATRAGOLF RESORT Thermal park VRBOV (20 km) plavecký bazén 35 m dlouhý (26°C), sedací bazén s masážními tryskami (38°C), relaxační bazén (30°C), bazén Motýl s termální vodou (36-38°C), dětské bazény. Termální voda má dobré účinky na pohybové, nervové a dýchací ústrojí, nemoci srdce. Celoroční termální aquapark "AQUACITY" v Popradu (17 km) - 3 venkovní bazény s termální vodou (28-38° C), relaxační, sedací a rekondiční bazény, 2 celoroční tobogány Twister a Černá díra, vodní fontány, hřiby, 2 kryté bazény BLUE DIAMOND bazény s holografickými "živými" obklady, nápojovými bary s posezením přímo ve vodě nebo u bazénu (oba bazény obsahují vysoce koncentrovanou minerální vodu a jsou nejcennějšími klenoty v koruně AquaCity), masážní trysky, bublinkové lavičky a protiproudy pro kondiční plavání, odpočinkové a relaxační prostory s nápojovými bary, kryté relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií (léčba světlem), masážní trysky a lehátka, perličková koupel. Krytý 50-ti metrový plavecký bazén olympijských rozměrů, krytý dětský bazén, parní sauny. Vitální svět AquaCity - 6 uklidňujicích saun, které využívají aromaterapii na pozadí smyslné hudby, klasická finská sauna, parní sauna, sněhová jeskyně, ochlazovací bazén, inhalační místnosti (květinová, bylinková, eukalyptová, solná), tepidárium a kaldárium, masážní vířivka, vodní cesta a masážní sprcha, tropický a arktický déšť. Nejmodernější aquapark na Slovensku TATRALANDIA s termální vodou a celoročním provozem v Liptovském Mikuláši (68 km).

REKREAČNÍ POPLATEK

v ceně pobytu

POBYT SE ZVÍŘETEM

12,- €/den - na dotaz

PARKOVÁNÍ

zdarma u hotelu Garáž 5,-€/den - nutno rezervovat dopředu

 

STRAVA
Snídaně - bufetové stoly (domácí chléb) , možnost dokoupení večeří - výběr ze 3 menu (3 chody)

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

zpět

 
Facebook