Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Vysoké Tatry > VILA HOREC - Gerlachov

  • Doporučujeme

VILA HOREC - Gerlachov

Vysoké Tatry - Slovensko

POLOHA
hotelový komplex HOTEL HUBERT - VITAL RESORT leží na úpatí nejvyššího slovenského vrcholu Gerlach. VILA HOREC se nachází v areálu nadstandardně vybaveného hotelu Hubert.

VYBAVENÍ
klientům ubytovaným ve VILE HOREC je k dispozici veškeré vybavení hotelu HUBERT - restaurace, japonská zahrada, lovecký salónek, krb, vinárna, vinotéka, kavárna, terasa, školící hala a salonek, kosmetika, klubovna s TV, biliár, šipky, stolní fotbal, airhockey, dětská herna, relax centrum Wellness Beauty oáza Thalasso: fitness, venkovní a krytý bazén se slanou "mořskou" vodou, vířivka, sauna a pára, knihovna. V areálu dále také minigolf, tenisový kurt a krytá tenisová hala, dětské hřiště s atrakcemi, miniZOO, rybníček, možnost jízdy na koni. stylová koliba "U Tinkera".

PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem do Popradu - Tater (trať č.180 ŽSR, 12 km). Odtud električkou do Tatranské Polianky (1 km).

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem do Popradu - Tater (trať č.180 ŽSR, 12 km). Odtud místní linkou až k hotelu, ale jen 4x denně, zastávka Gerlachov osada.

PŘÍJEZD AUTEM
autem příjezd po dálnici do Svitu. Ve Svitě odbočit vlevo na Tatranskou Polianku přes Batizovce (1 km), odtud značeno. Parkování na hlídaném parkovišti u hotelu. GPS: 49°5´46.07"N 20°12´37.1"EMotoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.

PROČ K NÁM ?

Proč denpandance VILA HOREC:- levnější varianta ubytování- klienti mohou využívat všech služeb hotelu HUBERT: - MAGICKÁ HORA - MAGICKÝ HOTEL - V japonské zahradě - nejlepší snídaně v Tatrách! - Chov poníků - skotské plemeno Tinker! - Mini ZOO! - Krytá tenisová hala! - Dva bazény se slanou "mořskou" vodou!

UBYTOVÁNÍ

2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací křeslo), koupelna+WC, SAT/TV, rádio, telefon, fén. Rezervace na dotaz.

CELKOVÁ KAPACITA

28 lůžek Horec

STRAVA

snídaně - bohaté bufetové stoly v zimní zahradě jap. stylu (klienti dochází na stravu do hotelu Hubert). Možnost dokoupení večeří - výběr ze 3 mneu (servírované o 4 chodech) a obědů v CK.

DÍTĚ

Dítě do 11,99 let na přistýlce (je-li k dispozici) se snídaní ZDARMA!

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

Vyhřívaný venkovní bazén se slanou vodou a vnitřní hotelový bazén se slanou vodou.Celoroční aquapark AQUACITY v Popradu (15 km).

POZNÁMKA

Pobyty se snídaní začínají nástupem od 15.00 do 21.00 hod a snídaní druhý den ráno.Pobyty s polopenzí začínají večeří od 18:00 hod v den příjezdu. Pobyty s plnou penzí začínají obědem v den příjezdu.Všechny pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

0,5 €uro/osoba od 12 let/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

10,-€uro/den Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem , pes nesmí do stravovacích středisek a wellness.

PARKOVÁNÍ

0,-

 

STRAVA
snídaně - bohaté bufetové stoly v zimní zahradě jap. stylu (klienti dochází na stravu do hotelu Hubert). Možnost dokoupení večeří - výběr ze 3 mneu (servírované o 4 chodech) a obědů v CK.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

zpět

 
Facebook