Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Vysoké Tatry > SLOVAN - Tatranská Lomnica

  • Doporučujeme

SLOVAN - Tatranská Lomnica

Vysoké Tatry - Slovensko

POLOHA
hotel SLOVAN*** se nachází v blízkosti centra Tatranské Lomnice - 17 km severně od Popradu, 300 m od údolní stanice lanovky na Skalnaté pleso a Lomnický Štít. Poloha hotelu v Tatranské Lomnici obklopeného krásnou přírodou Vysokých Tater předurčuje k jedinečné dovolence po celý rok. Hotel Slovan je ideální hotel pro děti a pro rodinky a patří mezi TOP dětské hotely na Slovensku. Najdete zde nejen bohaté vybavení pro děti, ale i milý a empatický obsluhující personál. 50 od hotelu SLOVAN se nachází "Relaxpark Jazierko" s "Veverčím" parkem (lanový park, lodičky, kolečkové brusle, minigolf, v zimě bruslení). V místě dále krytá tenisová hala, celoroční bobová dráha s půjčovnou čtyřkolek, muzeum TANAPu, botanická zahrada, muzeum lyžování a zimních sportů, cukrárna, kavárny, restaurace, butiky, informační centrum, průvodcovské služby aj.

VYBAVENÍ
restaurace, cafe bar, centrum zábavy (biliár, stolní fotbal, stolní tenis), dětský koutek Myška hryzka, , Wi- Fi připojení ve všech prostorách hotelu, konferenční prostory, lyžárna, výtah, parkoviště. Ve vybraných termínech živá hudba v hotelové kavárně a dětská animace.Relaxační centrum hotelu SLOVAN: relaxační bazén s masážními tryskami (hloubka max. 1,25 m, 31°C) , dětská skluzavka a nafukovací hračky pro děti (funny vodní volejbal, basketbal a pólo), parní sauna, masáže, vč. baby a junior masáží, relax bar a dětský koutek.V okolí hotelu se nachází nová naučná stezka hotelu Slovan " Tatranští pěvci" , dětské hřiště a velké fotbalové hřiště, horská mini ZOO. V průběhu roka, hotel připravuje zajímavé dětské animace, "Živé vaření" s šéfkuchařem a jeho týmem.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem z Popradu - Tater do Tatranské Lomnice (trať č. 185 ŽSR - 400 m), Pěšky směr lanovka kolem hotelu Morava nebo tenisové haly k hotelu SLOVAN.Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Tatranské Lomnice (500 m), pěšky směr lanovka kolem hotelu Morava nebo tenisové haly k hotelu SLOVAN.Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
Autem z Žiliny do Popradu (dálnice) před Popradem odbočit směr Vysoké Tatry - Smokovce, ve Smokovci odbočit vpravo směr Tatranské Lomnice, zde obočit vlevo směr lanovka pokračovat dále až k hotelu SLOVAN. Parkoviště přímo u hotelu.Motoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.

PROČ K NÁM ?

Proč hotel Slovan Tatranská Lomnica:- ideální místo pro rodiny s dětmi - kompletní vybavení pro pobyt s dětmi (vč. malých)- baby a junior masáže- 1. místo - hotel roku 2013 podle portálu ubytujSA.sk

UBYTOVÁNÍ

a) 2 - lůžkové pokoje CLASSIC Spr.+WC, LCD / LED TV s USB vstupem, telefon, Wi-Fi , fleesová deka, Black-out závěsy, fén. Některé balkon.

b) 2 - lůžkové pokoje CLASSIC s možností dětské přistýlky, Spr.+WC, SAT/LCD TV, telefon, Wi-Fi internet, fén. Přistýlkové pokoje jsou bez balkonu.

c) 4 - lůžkové pokoje CLASSIC - FAMILY SUITE některé s dětskou přistýlkou (dva pokoje se 2 koupelnami oddělené dveřmi, jeden s možností přistýlky), Spr.+WC, LCD / LED TV s USB vstupem, telefon, Wi-Fi , fleesová deka, Black-out závěsy, fén. Některé balkon. Minimální obsazenost 4 - lůžkového pokoje CLASSIC - FAMILY SUITE jsou 4 platící osoby.Minimální obsazenost 4 - lůžkového pokoje s přistýlkou (pevné lůžko) CLASSIC - FAMILY SUITE je 5 platících osob. 1 - lůžkové a 3-lůžkové pokoje na ověření .Balkon na ověření - negarantujeme .

CELKOVÁ KAPACITA

259 lůžek

STRAVA

polopenze. Snídaně i večeře - bufetové stoly (ve vybraných termínech večeře výběrem z menu).Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE.

DÍTĚ

a) 2-lůžkový pokoj : Jedno až dvě děti do 3,99 let bez nároku na lůžko nebo v dět. postýlce s polopenzí ZDARMA (v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji )b) 2-lůžkový pokoj s možnou dět. přistýlkou: Jedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA (v doprovodu 2 plně platících osob na pokooji ) . Z kapacitních důvodů nelze umístit na pokoji jak dětskou postýlku tak přistýlku. Pokoj vhodný pro max. 2 dosp. + 1 dítě. c) 4 - lůžkový pokoj CLASSIC - FAMILY SUITE: Jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA nebo jedno dítě do 3,99 let v postýlce s polopenzí ZDARMA (dostupnost postýlky je nutné ověřit dopředu). Děti zdarma jsou možné jen při obsazení všech 4 lůžek. c) 4 - lůžkový pokoj s přistýlkou CLASSIC - FAMILY SUITE: Jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA (do tohoto pokoje není možné již umístit postýlku).Dítě zdarma povoleno na pokoji v doprovodu min.2 plně platících osob nebo při obsazení všech lůžek vč. přistýlky.Dětské postýlky pro děti do 3,99 let - ZDARMA (nutné předem ověřit).

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

velký relaxační hotelový bazén. Wellness a bazén v hotelu Urán ( 400 m ). Vodní svět AquaRelax v hotelu TITRIS (1 km) Nový letní aquapark ve Velké Lomnici (3,5 km) AQUAFUN PARK TATRAGOLF RESORTThermal park VRBOV (17 km) plavecký bazén 35 m dlouhý (26°C), sedací bazén s masážními tryskami (38°C), relaxační bazén (30°C), bazén Motýl s termální vodou (36-38°C), dětské bazény. Termální voda má dobré účinky na pohybové, nervové a dýchací ústrojí, nemoci srdce.Celoroční termální aquapark "AQUACITY" v Popradu (19 km) - 3 venkovní bazény s termální vodou (28-38° C), relaxační, sedací a rekondiční bazény, 2 celoroční tobogány Twister a Černá díra, vodní fontány, hřiby, 2 kryté bazény BLUE DIAMOND bazény s holografickými "živými" obklady, nápojovými bary s posezením přímo ve vodě nebo u bazénu (oba bazény obsahují vysoce koncentrovanou minerální vodu a jsou nejcennějšími klenoty v koruně AquaCity), masážní trysky, bublinkové lavičky a protiproudy pro kondiční plavání, odpočinkové a relaxační prostory s nápojovými bary, kryté relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií (léčba světlem), masážní trysky a lehátka, perličková koupel. Krytý 50-ti metrový plavecký bazén olympijských rozměrů, krytý dětský bazén, parní sauny.Vitální svět AquaCity - 6 uklidňujicích saun, které využívají aromaterapii na pozadí smyslné hudby, klasická finská sauna, parní sauna, sněhová jeskyně, ochlazovací bazén, inhalační místnosti (květinová, bylinková, eukalyptová, solná), tepidárium a kaldárium, masážní vířivka, vodní cesta a masážní sprcha, tropický a arktický déšť. Nejmodernější aquapark na Slovensku TATRALANDIA s termální vodou a celoročním provozem v Liptovském Mikuláši (73 km).

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 18.00 do 19.30 hod v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

1,- €/osoba/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

NEPOVOLEN!

PARKOVÁNÍ

0,-

 

STRAVA
polopenze. Snídaně i večeře - bufetové stoly (ve vybraných termínech večeře výběrem z menu).Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

zpět

 
Facebook