Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Vysoké Tatry > SATEL - Poprad

  • Doporučujeme

SATEL - Poprad

Vysoké Tatry - Slovensko

POLOHA
Hotel SATEL Poprad poskytuje komfortní ubytování v centru města Popradu, který je ideálním východiskem pro poznávání Vysokých Tater, Slovenského Ráje i Spiše. Pobyt nejen pro motoristy, neboť z města je velmi dobré spojení do všech turistických středisek.

VYBAVENÍ
klientům ubytovaným v hotelu SATEL Poprad je k dispozici restaurace, kavárna, aperitiv bar, noční bar Alfa, Panther Club, kongresový sál, směnárna, hotelový trezor, kadeřnický a kosmetický salon Monet, nehlídané parkoviště, Wi-Fi připojení na internet v aperitiv baru, hotelové hale a na pokojích, půjčovna kol. Součástí hotelu je také tenisová hala, squash a fitness.

PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem do Popradu - směr náměstí (300 m). Možnost odvozu osob a zavazadel ubytovatelem za poplatek na objednávku.Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem do Popradu - směr náměstí (300 m). Možnost odvozu osob a zavazadel ubytovatelem za poplatek na objednávku.Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
autem příjezd po silnici č. 18 (E 50) do Popradu, hotel leží v centru značeno. Při příjezdu autem je nutná dálniční známka (10,-€ na 10 dní). Hlídané parkoviště před hotelem.GPS: N 49.056573 E 20.295825Motoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.

PROČ K NÁM ?

Proč hotel Satel ?- hotel v centru města- výhodná poloha 300 m od vlakového i autobusového nádraží- blízkost AquaCity Poprad - 20% sleva pro hotelové hosty- výhodná cena

UBYTOVÁNÍ

a) 2 - lůžkové pokoje s možností až dvou dětských přistýlek (rozkládací křeslo), koupelna, WC, SAT/TV, WiFi, rádio, telefon.

b) 2-lůžkové pokoje PREMIUM - rekonstrované, koupelna s vanou a WC, LCD TV, SAT/TV, rádio, telefon, balkon

c) rodinné pokoje 2+2 koupelna s vanou+ WC, SAT/TV, WiFi, rádio, telefon - pouze pro min. 4 osoby

CELKOVÁ KAPACITA

260 lůžek

STRAVA

Snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří (výběr ze dvou menu) za příplatek v CK.

DÍTĚ

Dítě do 2,99 let na přistýlce se stravou ZDARMA! Dítě od 3 do 11,9 let na přistýlce se slevou dle ceníkové tabulky .Dítě zdarma povoleno na pokoji. při dvou plně platících osobách

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

Celoroční areál s termální vodou AQUACITY Poprad (900 m), bazény, tobogány, venkovní termální bazény s teplotou vody 36° a 38° C, vodní perličky, trysky, vodní hřib, black hole s ďábelskou jízdou v tunelu s laserovými světly, Vitalní svět - sauny, whirlpool, každý den 3D laser show aj. Celoroční termální koupaliště Thermal Park Vrbov 15 km.

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod v den příjezdu . Při dokoupení večeří začíná pobyt večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

0,70€ / osoba /den

POBYT SE ZVÍŘETEM

8,- €/den Pobyt povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích středisek).V kat. PREMIUM pes NEPOVOLEN.

PARKOVÁNÍ

za poplatek dle sazby na místě

 

STRAVA
Snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří (výběr ze dvou menu) za příplatek v CK.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

zpět

 
Facebook