Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Vysoké Tatry > RYSY - Tatranská Štrba

  • Doporučujeme

RYSY - Tatranská Štrba

Vysoké Tatry - Slovensko

POLOHA
Hotel Rysy *** se nachází na okraji podtatranské obce Tatranská Štrba. Cca 200 m hotelu je zastávka zubačky na Štrbské Pleso. Hotel má výhodnou polohu jako výchozí bod na výlety do celých Vysokých Tater, Nízkých Tater, Levoče, termálních koupališť (aquapark v Popradě, termální bazény Liptovském Jánu, Tatralandia, Bešeňová) a nedalekých jeskyň.

VYBAVENÍ
Restaurace, kavárna s terasou, konferenční místnost, společenská místnost, dětská herna se stolovými hrami, biliár, stolní tenis, sauna, masáže, odpočívárna, whrilpool, Wi-Fi internet, lyžárna, parkoviště.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem (trať č. 180) do Štrby 2 km) zde zastavují i rychlíky z ČR. Dále pokračovat zubačkou do zastávky Tatranský Lieskovec (200 m).

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem z Popradu do Tatranské Štrby, zastávka - Tatranská Štrba - rozcestí (1,5 km).

PŘÍJEZD AUTEM
Autem po dálnici D1 směr Poprad, sjezd Štrba - Štrbské Pleso, hotel leží na konci obce po pravé straně. Parkoviště před hotelem.

PROČ K NÁM ?

Proč hotel Rysy Tatranská Štrba:- zubačka pouze 200 m,- výborná poloha v blízkosti Vysokých a Nízkých Tater

UBYTOVÁNÍ

a) 2 - lůžkové pokoje některé s možností přistýlky (vysouvací šuplík ), Spr.+WC, SAT/TV, rádio, balkon.

b) 4 - lůžkové rodinné pokoje (dva 2 - lůžkové propojené pokoje), Spr.+WC, SAT/TV, rádio, balkon Hotel před plánovanou částečnou rekonstrukcí a renovací pokojů.

STRAVA

Polopenze. Snídaně - bufetové stoly (nebo snídaňové menu při obsazenosti do 25 osob) , večeře - servírované, výběr ze 3 menu . Možnost dokoupení obědů (výběr z jídelního lístku) za doplatek v CK.

DÍTĚ

Jedno dítě do 4,99 let na přistýlce (je-li k dispozici) s polopenzí ZDARMA!

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

Celoroční termální aquapark "AQUACITY" v Popradu (22 km) - 3 venkovní bazény s termální vodou (28-38° C), relaxační, sedací a rekondiční bazény, 2 celoroční tobogány Twister a Černá díra, vodní fontány, hřiby, 2 kryté bazény BLUE DIAMOND bazény s holografickými "živými" obklady, nápojovými bary s posezením přímo ve vodě nebo u bazénu (oba bazény obsahují vysoce koncentrovanou minerální vodu a jsou nejcennějšími klenoty v koruně AquaCity), masážní trysky, bublinkové lavičky a protiproudy pro kondiční plavání, odpočinkové a relaxační prostory s nápojovými bary, kryté relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií (léčba světlem), masážní trysky a lehátka, perličková koupel. Krytý 50-ti metrový plavecký bazén olympijských rozměrů, krytý dětský bazén, parní sauny.Vitální svět AquaCity - 6 uklidňujicích saun, které využívají aromaterapii na pozadí smyslné hudby, klasická finská sauna, parní sauna, sněhová jeskyně, ochlazovací bazén, inhalační místnosti (květinová, bylinková, eukalyptová, solná), tepidárium a kaldárium, masážní vířivka, vodní cesta a masážní sprcha, tropický a arktický déšť.Thermal park VRBOV (32 km) plavecký bazén 35 m dlouhý (26°C), sedací bazén s masážními tryskami (38°C), relaxační bazén (30°C), bazén Motýl s termální vodou (36-38°C), dětské bazény. Termální voda má dobré účinky na pohybové, nervové a dýchací ústrojí, nemoci srdce. Nejmodernější aquapark na Slovensku TATRALANDIA s termální vodou a celoročním provozem v Liptovském Mikuláši (68 km).

POZNÁMKA

pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. V případě dokoupení obědů začíná pobyt večeří od 18.00 hod a končí obědem v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

0,75,-€/osoba/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

10 EUR / noc.Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích a relaxačních středisek).

PARKOVÁNÍ

zdarma

 

STRAVA
Polopenze. Snídaně - bufetové stoly (nebo snídaňové menu při obsazenosti do 25 osob) , večeře - servírované, výběr ze 3 menu . Možnost dokoupení obědů (výběr z jídelního lístku) za doplatek v CK.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav
19.12. - 22.12.2018 4 3 Vlastní DospÄ›lá osoba 3 210 Kč REZERVOVAT
19.12. - 22.12.2018 4 3 Vlastní DĂ­tÄ› (0 - 14) 1 860 Kč

zpět

 
Facebook