Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Vysoké Tatry > RIVERSIDE - Poprad

  • Doporučujeme

RIVERSIDE - Poprad

Vysoké Tatry - Slovensko

POLOHA
Moderní hotel RIVERSIDE - depandance AquaCity Poprad se nachází v areálu Národního fotbalového tréningového centra NTC Poprad v těsné blízkosti areálu aquaparku a wellness centra AquaCity Poprad.

VYBAVENÍ
klienti ubytovaní v hotelu RIVERSIDE mohou plně využívat veškerého vybavení areálu hotelu a aquaparku AquaCity Poprad - restaurace, denní bar, dětský koutek, casino, biliár, kryocentrum, fitness a spinning centrum, K-Vital Beauty centrum, relaxační masáže, thajské masáže, Wellness - Vitální svět - centrum plné zdraví a vitality pro relaxaci a posilnění imunitního systému a načerpání nových sil (aromatické sauny, inhalace, caldárium a tepidárium, vodní cesta, sanárium, vířivka a masážní sprcha, arktický a tropická déšť, sněžná jeskyně a ledový oceán).

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Popradu - Tater (trať č. 180) - 1 km. Dále MHD (1000 m).Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem rovněž do Popradu (1 km) Dále MHD (1000 m).Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
Autem příjezd po silnici č. 18 (E 50), dálnici D1 do Popradu (exit Poprad - Východ). Hotel v blízkosti centra města ve směru na Kežmarok, uzamykatelné parkoviště u hotelu.Trasa Praha - Poprad: 556 km; trasa Brno - Poprad: 360 km; trasa Ostrava - Poprad: 250 km. GPS: Lat N 49,06053°/Lon E 20,30784°.Motoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.

PROČ K NÁM ?

Proč hotel RIVERSIDE Poprad:- TERMÁLNÍ SVĚT RELAXU A ZDRAVÍ POD TATRAMI v těsné blízkosti- volný vstup do všech aquazón- úchvatná laserová show každý večer v Aquaparku

UBYTOVÁNÍ

a) 2 - lůžkové pokoje , Spr.+WC, SAT/TV, rádio, telefon, připojení k internetu, minibar, kávový a čajový servis na pokoji, trezor. Pokoj Superior s přistýlkou na ověření.

b) 4 - lůžkové rodinné pokoje (2x propojený dvoulůžkový pokoj) Spr.+WC, SAT/TV, rádio, telefon, připojení k internetu, minibar, kávový a čajový servis, trezor (rodinné jen pokoje na ověření).

STRAVA

polopenze. Snídaně i večeře formou bufetového stolu.

DÍTĚ

Jedno dítě do 5,99 let na přistýlce (je-li k dispozici) s polopenzí ZDARMA!

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

Hotel RIVERSIDE se nachází v těsné blízkosti areálu nejmodernějšího aquaparku na Slovensku. Termální voda se čerpá z 1300 m hlubokého vrtu a obsahuje 20 různých zdraví prospěšných minerálů. Je čištěná UV filtračním systémem s minimálním podílem chlóru. Nerezové bazény ještě zdůrazní čistotu a průzračnost vody, která je 2x denně kompletně vyměněná. VENKOVNÍ TERMÁLNÍ BAZÉNY (v ceně) s teplotou 30 - 38°C - termální voda pomáhá při problémech s pohybovým a dýchacím ústrojím, krevním oběhem, nervovou soustavou a má i příznivé kosmetické účinky. K dispozici jsou kromě 3 bazénů celoroční tobogány - 71 m dlouhý tobogán Černá díra a 54 m dlouhý Twister a letní 20 m vysoká Mayská pyramida se 3 bazény, kde je např. rodinná skluzavka Family Slide, tobogán Kamikadze, raftovací tobogán s délkou 30 m, malé dětské skluzavky Relaxační bazény BLUE SAPPHIRE - (v ceně) relaxační vnitřní bazény (venkovní 35°C a vnitřní 30°C , které nabízí plno vodních a vzduchových masáží, vodních perličkových lehátek, speciální světla pro chromoterapii - léčbu světlem, umělé vlnobití aj. Prosklená fasáda poskytuje nezapomenutelný zážitek při pozorování západu slunce a Vysokých Tater. Termální bazény BLUE DIAMOND I (v ceně) - dva luxusní vnitřní termální bazény s množstvím atrakcí, vířivek, masážních vodních proudů. Termální bazény BLUE DIAMOND II (v ceně) - exkluzivní termální bazén s nápojovým barem přímo ve vodě.Dětský bazén TREASURE ISLAND - Ostrov pokladů (v ceně) - v nové dětské zóně se koupete ve slané vodě ve style exotického zálivu, kde nechybí ztroskotaná loď se skluzavkami a vodními atrakcemi. Pro dospělé je k dispozici vířivka a terasa. PLAVECKÝ BAZÉN (v ceně) - 50 m dlouhý vnitřní plavecký bazén s 8 plaveckými drahami a teplotou 26-28°C, hloubkou od 1,2m do 1,8m. U bazénu je i parní sauna. LASER SHOW (v ceně) - každý večer v 21.30 hod v bazénech BLUE SAPPHIRE - projekce na 9 m vysokou vodní stěnu s prostorovým audio systémem je nezapomenutelným zážitkem. FIRE WATER WELLNESS SPA CENTRUM (za příplatek) Novinka roku 2015, největší dvoupodlažní wellness centrum na rozloze více než 1590 m2 najdete vitální svět plný kontrastů ve znamení živlů ohně a vody. Najdete zde různé druhy saun, inhalační místnost, ceremoniální saunu, privátní zónu, vodní postele, Vital bar¨K dispozici zde je: finská suchá sauna „Vikingský oheň“, ceremoniální sauna „Fire Water Show“, bylinková sauna „Ráj vůní“, horká parní sauna „Pekelná pára“, eukalyptová sauna „Smaragdové tajemství“, solná sauna „Himalájská očista“, ochlazovací arktický bazén „Bazén pro ledové medvědy“, Tatranská infrasauna, vířivka „Paradise jacuzzi“, oddychová místnost s biokrbem, zátoka lásky, sněžná jeskyně, ledopád, vodní postel „Mořská rozkoš“, solárium „Sluneční dotyk“, tropický déšť.

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 20.00 hod a večeří od 18:00 do 21 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. V případě plné penze začíná pobyt obědem od 12.00 hod v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

0,7 Eur / osoba / noc.

POBYT SE ZVÍŘETEM

Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem za 13,-€uro/den - jen malé rasy. (pes nesmí do stravovacích středisek a aquaparku)

PARKOVÁNÍ

zdarma

 

STRAVA
polopenze. Snídaně i večeře formou bufetového stolu.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

zpět

 
Facebook