Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Vysoké Tatry > MORAVA - Tatranská Lomnica

  • Doporučujeme

MORAVA - Tatranská Lomnica

Vysoké Tatry - Slovensko

POLOHA
Hotel - "zotavovna" MORAVA, který si stále uchovává atmosféru z dob, kdy zde trávil dovolenou "Anděl na horách", je umístěn poblíž centra Tatranské Lomnice, 17 km severně od Popradu a pouhých 200 m od údolní stanice lanové dráhy na Skalnaté pleso a Lomnický štít.

VYBAVENÍ
Klientům hotelu MORAVA je k dispozici jídelna, Retro kavárna s barem, internetový koutek, stolní tenis, sauna, masáže, úschovna sportovních potřeb aj. Dále v místě: kryté bazény, krytá tenisová hala, minigolf, jízda na horských koloběžkách, lanový park, dětské hřiště. 1 km od hotelu kolečková bobová dráha TATRABOB a půjčovna čtyřkolek.

PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem z Popradu - Tater do Tatranské Lomnice (trať č. 185) - 400 m.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem z Popradu do Tatranské Lomnice (500 m).

PŘÍJEZD AUTEM
autem z Popradu do Tatranské Lomnice, hotel leží cca 200 m od sedačkové lanovky na Skalnaté Pleso. Parkoviště u hotelu. Trasa Praha - Tatranská Lomnica: 565 km; Brno - Tatranská Lomnica: 369 km; Ostrava - Tatranská Lomnica: 258 km.GPS: 49° 10' 0.8532"N 20° 16' 25.1346" EMotoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.

PROČ K NÁM ?

Proč hotel Morava - Tatranská Lomnica 1) Poloha (Vysoké Tatry - před hotelem přímý výhled na Lomnický štít - 200 m od sedačkové lanovky) 2) Lyžování (v blízkosti nástupní místa pro sjezdové lyžování) 3) Termální koupání (půldenní koupání v termálech Vrbov - možnost přikoupení výletu na místě) 4) Relax (sauna + masáže + masážní křesla v hotelu) REKREACE ROH - JAKO "ANDĚL NA HORÁCH" Nostalgie a recese v retro pobytu, který se už nemusí opakovat!

UBYTOVÁNÍ

a) severní strana 2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV 2 - lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, (jedná se o 2 ložnice, ne vždy oddělené dveřmi), jedna Spr.+WC, SAT/TVb) jižní strana 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, balkon 2 - lůžkové pokoje s možností 3 přistýlek, (jedná se o 2 ložnice, ne vždy oddělené dveřmi), jedna Spr.+WC, SAT/TV, balkon - na dotazV ceně pokojů s balkonem (jižní strana) je zahrnut příplatek za balkon.

CELKOVÁ KAPACITA

160 pevných lůžek + 40 přistýlek

STRAVA

snídaně - bufetové stoly. Možnost přikoupení večeří (bufet) za příplatek v CK.

DÍTĚ

Jedno dítě do 4,99 let se stravou ve stejné formě jako rodič ZDARMA nebo jedno dítě do 4,99 let na přistýlce se stravou ve stejné formě jako rodič ZDARMA (dítě na přistýlce zdarma pouze v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji).Dětská postýlka s povlečením za 5 €/den.Dětská cena na přistýlce platí pouze v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

Krytý bazén v hotelu URÁN cca 300 m Vodní svět AquaRelax v hotelu TITRIS (1 km) Nový letní aquapark ve Velké Lomnici (3,5 km) AQUAFUN PARK TATRAGOLF RESORT Thermal park VRBOV (17 km) plavecký bazén 35 m dlouhý (26°C), sedací bazén s masážními tryskami (38°C), relaxační bazén (30°C), bazén Motýl s termální vodou (36-38°C), dětské bazény. Termální voda má dobré účinky na pohybové, nervové a dýchací ústrojí, nemoci srdce. Celoroční termální aquapark "AQUACITY" v Popradu (17 km) - 3 venkovní bazény s termální vodou (28-38° C), relaxační, sedací a rekondiční bazény, 2 celoroční tobogány Twister a Černá díra, vodní fontány, hřiby, 2 kryté bazény BLUE DIAMOND bazény s holografickými "živými" obklady, nápojovými bary s posezením přímo ve vodě nebo u bazénu (oba bazény obsahují vysoce koncentrovanou minerální vodu a jsou nejcennějšími klenoty v koruně AquaCity), masážní trysky, bublinkové lavičky a protiproudy pro kondiční plavání, odpočinkové a relaxační prostory s nápojovými bary, kryté relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií (léčba světlem), masážní trysky a lehátka, perličková koupel. Krytý 50-ti metrový plavecký bazén olympijských rozměrů, krytý dětský bazén, parní sauny.Za příplatek na místě: Vitální svět AquaCity - 6 uklidňujicích saun, které využívají aromaterapii na pozadí smyslné hudby, klasická finská sauna, parní sauna, sněhová jeskyně, ochlazovací bazén, inhalační místnosti (květinová, bylinková, eukalyptová, solná), tepidárium a kaldárium, masážní vířivka, vodní cesta a masážní sprcha, tropický a arktický déšť. Nejmodernější aquapark na Slovensku TATRALANDIA s termální vodou a celoročním provozem v Liptovském Mikuláši (55 km).

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 15.00 a snídaní druhý den ráno. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. Pobyty s polopenzí nebo přikoupenými večeřemi začínají nástupem od 15.00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

1,- €uro/osoba/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

NEPOVOLEN .

PARKOVÁNÍ

Parkoviště: zdarmagaráž: 6,- €uro/noc - nutno objednat předem

 

STRAVA
snídaně - bufetové stoly. Možnost přikoupení večeří (bufet) za příplatek v CK.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav
19.12. - 21.12.2018 3 2 Vlastní DospÄ›lá osoba 1 300 Kč REZERVOVAT
19.12. - 21.12.2018 3 2 Vlastní DĂ­tÄ› (5 - 14) 1 200 Kč
19.12. - 21.12.2018 3 2 Vlastní Senior 1 540 Kč

zpět

 
Facebook