Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Vysoké Tatry > GRANDHOTEL STARÝ SMOKOVEC

  • Doporučujeme

GRANDHOTEL STARÝ SMOKOVEC

Vysoké Tatry - Slovensko

POLOHA
Hotel se nachází v centru Starého Smokovce, který je hlavním uzlem Vysokých Tater. V těsné blízkosti hotelu se nachází údolní stanice pozemní lanovky na Hrebienok (1236 m n. m.) a dojezd lyžařské a sáňkařské dráhy. Situování hotelu umožňuje hostům všestranné možnosti vycházek, túr i zimních sportů. Poloha hotelu umožňuje hostům všestranné možnosti vycházek, túr i zimních sportů. Grandhotel Starý Smokovec, jehož historie sahá až do roku 1904, je čtyřhvězdičkový klenot Vysokých Tater. V jejich srdci - Starém Smokovci - na pozadí mohutného Slavkovského štítu dominuje tato romantika minulého století a nabízí Vám komfortní základnu pro Váš nezapomenutelný pobyt v Tatrách. Služby hotelu v minulosti využili i plno významných hostů. Eduard Beneš, Fridrich August, Emil Zátopek, Fidel Castro, Vlasta Burian aj.

VYBAVENÍ
Restaurace Lefevre, kavárna Castro Café, Wilson bar, biliár, fitness, croquet, petanque, Wi-Fi internet, animační programy pro děti, dětský koutek (Nintendo wii), skibus do Tatranské Lomnice. GRAND SPA = tradice tatranského lázeňství + léčivé účinky tatranské přírody + luxusní relax VNITŘNÍ ČÁST (hotel má pouze vnitřní wellness):• relaxační bazén (hloubka, 1,3 m, teplota 28-30 °C• vířivka (hloubka, 0,8 m, teplota 34-36 °C• finská sauna (teplota vzduchu 90-100 °C, vlhkost vzduchu 15-25%, doporučený čas pobytu: max. 15 min)• ochlazovací bazén (hloubka 1,2 m, teplota 7-10 °C)• Kneippova cesta (střídání teplé a studené vody) • masážní sprcha• Eukalyptová parní sauna (teplota vzduchu 45-50 °C, vlhkost vzduchu 95-100%, doporučený čas pobyt: max 10-20 min)• Infrasauna (teplota vzduchu 45-60 °C, vlhkost vzduchu 25-30%, doporučený čas pobyt: max 15-20 min)• tepidarium (odpočívárna)SPA PROCEDURY (za příplatek) - různé masáže, ošetření těla a další. Aktuální nabídka procedur na místě.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem z Popradu do Starého Smokovce (cca 500 m), hotel leží kousek nad vlakovým nádražím.Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem z Popradu do Starého Smokovce (cca 400 m).Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
Od Žiliny přes Martin, Ružomberok do Popradu. Zde odbočit směr Vysoké Tatry - Smokovce. Hotel leží v centru - značeno směrovými tabulemi.GPS: 49.141362,20.22087Motoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.

PROČ K NÁM ?

Proč Grandhotel Starý Smokovec:• užijte si svůj "ROMÁN PRO ŽENY" (v hotelu se natáčel film "Román pro ženy)• hotel v secesním stylu s tradicí od roku 1904 (provoz hotelu nikdy nebyl přerušen)• luxusní hotelové wellness a spa

UBYTOVÁNÍ

2 - lůžkové pokoje STANDARD v secesním stylu s možností přistýlky, koupelna + WC, SAT/TV, telefon, minibar, trezor, fén, župan a papučky. Pokoje standard nemají balkon. Pouze pokoje DELUX, které jsou za příplatek. Nově 23 pokojů DELUXE převedeno do kategorie STANDARD - dostupnost na ověření . Nový ROYAL APARTMÁN - na dotaz , s příplatkem 3.080,-€ / ap./ noc k ceně standardu .-ložnice s manželskou postelí a nebesy, obývák a jednací místnost, koupelna s vířivou vanou, 2 balkony, televize se satelitním příjmem a plochou obrazovkou, mini bar, trezor a telefon, bezplatné WiFi připojení na pokoji, zabudovaný vysoušeč vlasůžupany a bačkůrky

DÍTĚ

Jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko se snídaní jako dospělý ZDARMA!

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

Relaxační vnitřní bazén s vodními atrakcemi (hloubka 1,45 m, 29 °C), relaxační venkovní bazén s tryskami a terapií barvami (hloubka 1,2 m, 32 °C, 30 m2). Celoroční termální aquapark "AQUACITY" v Popradu (16 km) - 3 venkovní bazény s termální vodou (28-38° C), relaxační, sedací a rekondiční bazény, 2 celoroční tobogány Twister a Černá díra, vodní fontány, hřiby, 2 kryté bazény BLUE DIAMOND bazény s holografickými "živými" obklady, nápojovými bary s posezením přímo ve vodě nebo u bazénu (oba bazény obsahují vysoce koncentrovanou minerální vodu a jsou nejcennějšími klenoty v koruně AquaCity), masážní trysky, bublinkové lavičky a protiproudy pro kondiční plavání, odpočinkové a relaxační prostory s nápojovými bary, kryté relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií (léčba světlem), masážní trysky a lehátka, perličková koupel. Krytý 50-ti metrový plavecký bazén olympijských rozměrů, krytý dětský bazén, parní sauny.Vitální svět AquaCity - 6 uklidňujicích saun, které využívají aromaterapii na pozadí smyslné hudby, klasická finská sauna, parní sauna, sněhová jeskyně, ochlazovací bazén, inhalační místnosti (květinová, bylinková, eukalyptová, solná), tepidárium a kaldárium, masážní vířivka, vodní cesta a masážní sprcha, tropický a arktický déšť. Thermal park VRBOV (20 km) plavecký bazén 35 m dlouhý (26°C), sedací bazén s masážními tryskami (38°C), relaxační bazén (30°C), bazén Motýl s termální vodou (36-38°C), dětské bazény. Termální voda má dobré účinky na pohybové, nervové a dýchací ústrojí, nemoci srdce. Nejmodernější aquapark na Slovensku TATRALANDIA s termální vodou a celoročním provozem v Liptovském Mikuláši (67 km).

POZNÁMKA

Pobyt s polopenzí: pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 18.00 do 21.00 hod v den příjezdu. Pobyt se snídaní: pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a snídaní druhý den (7.00 - 10.00 hod) ráno.Všechny pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

1 EUR/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

15,- EUR/den

PARKOVÁNÍ

0,- EUR/den

 

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

zpět

 
Facebook