Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Vysoké Tatry > GRANDHOTEL PRAHA - Tatranská Lomnica

  • Doporučujeme

GRANDHOTEL PRAHA - Tatranská Lomnica

Vysoké Tatry - Slovensko

POLOHA
Více než stoletý grandiózní Grandhotel Praha**** se vypíná nad centrem Tatranské Lomnice, pod Lomnickým štítem, v samém srdci Vysokých Tater. Okolní atraktivity garantují všem hostům možnost špičkového vyžití (kabinková lanovka na Skalnaté pleso a Lomnický štít – 2634 m n.m., turistické chodníky, bobová dráha "Tatrabob", termální aquaparky, kulturní a historické památky v Kežmaroku, Levoči, monstrózní Spišský hrad aj.).

VYBAVENÍ
Stylová restaurace s kapacitou 150 míst, noblesní Grand Lounge s hudbou a krbem, šachy, letní terasa s výhledem do údolí, konferenční vybavení (několik sálů + technika), internet, půjčovna lyží a kol, taxi, dětský koutek, Wi-Fi internet v celém hotelu, parkoviště, skibus v T. Lomnici zdarma. GRAND MOUNTAIN SPA = tradice tatranského lázeňství + léčivé účinky tatranské přírody + luxusní relax. VENKOVNÍ ČÁST GRAND MOUNTAIN SPA• relaxační bazén s tryskami a terapií barvami a nezapomenutelnými výhledy (hloubka 1,35 m, teplota 32 °C, rozloha 30 m2)• vířivka (teplota 32 °C, rozloha 5 m2)• finská sauna (teplota vzduchu 80 - 110 °C, vlhkost vzduchu 15%, doporučený čas pobytu: max. 15 min)• ochlazovací (káď 5 °C) VNITŘNÍ ČÁST GRAND MOUNTAIN SPA• relaxační bazén s vodními atrakcemi (hloubka 1,49 m, teplota 29 °C)• vířivka (teplota 32 °C, rozloha 5 m2)• grand mountain sauna (teplota vzduchu 80 - 110 °C, vlhkost vzduchu 15%, doporučený čas pobytu: max. 15 min)• sanárium – bio sauna (teplota vzduchu 48 - 60 °C, vlhkost vzduchu 55%, doporučený čas pobytu: max. 10 min)• infra sauna (teplota vzduchu 43 °C, vlhkost vzduchu 30%, doporučený čas pobytu: max. 15 - 20 min)• parní sauna (teplota vzduchu 40 - 45 °C, vlhkost vzduchu 95-100%, doporučený čas pobytu: max. 15-20 min)• vnitřní ochlazovací bazén (hloubka 1,2 m, teplota 7-10 °C), ochlazovací sprcha, • dále: teplá koupel chodidel (32 - 35 °C), dvě relaxační místnosti SPA PROCEDURY (za příplatek) - masáže, ošetření těla a mnohé další. Aktuální nabídka procedur na místě.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem z Popradu - Tater do Tatranské Lomnice (trať č. 185 ŽSR). Hotel se tyčí nahoře nad městem - cca 1 km.Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Tatranské Lomnice. Hotel se tyčí nahoře nad městem - cca 1 km.Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
Autem z Žiliny do Popradu (dálnice) před Popradem odbočit směr Vysoké Tatry - Smokovce, ve Smokovci odbočit vpravo směr Tatranské Lomnice, zde odbočit vlevo směr lanovka pokračovat dále kolem hotelu SLOVAN až GRANDHOTELU PRAHA. Parkoviště přímo u hotelu.Motoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.

PROČ K NÁM ?

PROČ Grandhotel Praha Tatranská Lomnica:- dopřejte si luxusní wellness v Tatrách!- nové Grand Moutain SPA s venkovním relaxačním bazénem- hotel v secesním stylu s tradicí od roku 1905 (provoz hotelu nikdy nebyl přerušen)

UBYTOVÁNÍ

2 - lůžkové pokoje CLASSIC (rekonstruované) s možností přistýlky (rozkládací gauč vhodný pro max. 1 dospělého + 1 dítě nebo 2 děti), koupelna + WC, SAT/TV, Wi-Fi, telefon, minibar, trezor, fén, župan a papučky. Pokoje DELUXE za příplatek na poptávku.

CELKOVÁ KAPACITA

109 pokojů + 16 apartmánů

DÍTĚ

Jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko se stejnou stravou jako dospělý ZDARMA!

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

Celoročně v hotelovém bazénu.Thermal park VRBOV (19 km) plavecký bazén 35 m dlouhý (26°C), sedací bazén s masážními tryskami (38°C), relaxační bazén (30°C), bazén Motýl s termální vodou (36-38°C), dětské bazény. Termální voda má dobré účinky na pohybové, nervové a dýchací ústrojí, nemoci srdce. Celoroční termální aquapark "AQUACITY" v Popradu (17 km) - 3 venkovní bazény s termální vodou (28-38° C), relaxační, sedací a rekondiční bazény, 2 celoroční tobogány Twister a Černá díra, vodní fontány, hřiby, 2 kryté bazény BLUE DIAMOND bazény s holografickými "živými" obklady, nápojovými bary s posezením přímo ve vodě nebo u bazénu (oba bazény obsahují vysoce koncentrovanou minerální vodu a jsou nejcennějšími klenoty v koruně AquaCity), masážní trysky, bublinkové lavičky a protiproudy pro kondiční plavání, odpočinkové a relaxační prostory s nápojovými bary, kryté relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií (léčba světlem), masážní trysky a lehátka, perličková koupel. Krytý 50-ti metrový plavecký bazén olympijských rozměrů, krytý dětský bazén, parní sauny.Vitální svět AquaCity - 6 uklidňujicích saun, které využívají aromaterapii na pozadí smyslné hudby, klasická finská sauna, parní sauna, sněhová jeskyně, ochlazovací bazén, inhalační místnosti (květinová, bylinková, eukalyptová, solná), tepidárium a kaldárium, masážní vířivka, vodní cesta a masážní sprcha, tropický a arktický déšť. Nejmodernější aquapark na Slovensku TATRALANDIA s termální vodou a celoročním provozem v Liptovském Mikuláši (73 km).

POZNÁMKA

Pobyt s polopenzí: pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 17.00 do 20:00 hod v den příjezdu ( stůl a čas večeře nutno rezervovat předem - při příjezdu či pak v čase po snídani ). Pobyt se snídaní: pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a snídaní druhý den (7.00 - 10.00 hod) ráno.Všechny pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

1,- EUR/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

15,- EUR/den

PARKOVÁNÍ

0,- EUR/den

 

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

zpět

 
Facebook