Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Vysoké Tatry > EUFORIA - Nová Lesná

  • Doporučujeme

EUFORIA - Nová Lesná

Vysoké Tatry - Slovensko

POLOHA
hotel Euforia *** se nachází v malebném prostředí Vysokých Tater v blízkosti podhorské obce Nová Lesná na cestě mezi městy Poprad a Vysoké Tatry. Díky své poloze nabízí výborné podmínky pro turistické vycházky a v zimním období nabízí výborné podmínky pro lyžaře. Historické památky zapsané do seznamu UNESCO Spišský hrad, Levoča a Spišské podhradí jsou vzdálené jen 40 km. V okolí se nachází plno jeskyň např. Belianská, Važecká a Dobšinská ledová jeskyně.

VYBAVENÍ
oblouková panoramatická restaurace, zimní zahrada s výhledem na Vysoké Tatry, dětský koutek, fitness, stolní tenis.Rehabilitační centrum: sauna, vířivka, elektroléčba, masáže, zábaly.

PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem TEŽ z Popradu do zastávky Nová Lesná (1,5 km) nebo Pod Lesom (1,5 km).Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem z Popradu do Nové Lesné, zastávka je u obecního úřadu (cca 1 km od hotelu)Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
Autem po dálnici D1 do Popradu, zde sjezd 504 - Vysoké Tatry, dále pokračujte po Silnici 534. V obci Nová Lesná směr Dolný Smokovec, na kruhovém objezdu první výjezd, hotel leží po pravé straně. Parkování u hotelu.

PROČ K NÁM ?

Proč hotel EUFORIA Nová Lesná:- oblouková panoramatická restaurace - projekt "Dovolená s dětmi"- vstupní brána do celých Vysokých Tater- hotel rodinného typu, milý personál

UBYTOVÁNÍ

a) 2 - lůžkové pokoje, některé s možností dětské přistýlky. Spr.+WC, SAT/TV. Přistýlka formou rozkládacího křesla .

b) rodinné pokoje 3+1 (min. obsazenost 3 osoby) , vana nebo Spr. + WC, SAT/TV. 3 pevná lůžka, přistýlka formou rozkládací pohovky pro max. 2 děti. 

NA OVĚŘENÍ. Dětská postýlka za doplatek 310,-Kč / pobyt.

CELKOVÁ KAPACITA

80 lůžek

STRAVA

Polopenze. Snídaně i večeře bufetové stoly, při malé obsazenosti večeře výběrem ze 2 menu.

DÍTĚ

Jedno dítě do 4,99 let na přistýlce (je-li k dispozici) s polopenzí ZDARMA!Hotel splňuje kriteria projektu "Dovolená s dětmi"

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

Letní zahradní bazén u hotelu. Celoroční termální aquapark "AQUACITY" v Popradu (14 km) - 3 venkovní bazény s termální vodou (28-38° C), relaxační, sedací a rekondiční bazény, 2 celoroční tobogány Twister a Černá díra, vodní fontány, hřiby, 2 kryté bazény BLUE DIAMOND bazény s holografickými "živými" obklady, nápojovými bary s posezením přímo ve vodě nebo u bazénu (oba bazény obsahují vysoce koncentrovanou minerální vodu a jsou nejcennějšími klenoty v koruně AquaCity), masážní trysky, bublinkové lavičky a protiproudy pro kondiční plavání, odpočinkové a relaxační prostory s nápojovými bary, kryté relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií (léčba světlem), masážní trysky a lehátka, perličková koupel. Krytý 50-ti metrový plavecký bazén olympijských rozměrů, krytý dětský bazén, parní sauny. Vitální svět AquaCity - 6 uklidňujicích saun, které využívají aromaterapii na pozadí smyslné hudby, klasická finská sauna, parní sauna, sněhová jeskyně, ochlazovací bazén, inhalační místnosti (květinová, bylinková, eukalyptová, solná), tepidárium a kaldárium, masážní vířivka, vodní cesta a masážní sprcha, tropický a arktický déšť. Thermal park VRBOV (17 km) plavecký bazén 35 m dlouhý (26°C), sedací bazén s masážními tryskami (38°C), relaxační bazén (30°C), bazén Motýl s termální vodou (36-38°C), dětské bazény. Termální voda má dobré účinky na pohybové, nervové a dýchací ústrojí, nemoci srdce.

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. V případě dokoupení obědů začíná pobyt večeří od 18.00 hod a končí obědem v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

0,5 €/osoba

POBYT SE ZVÍŘETEM

10 EUR / noc.Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích a relaxačních středisek). Majitel psa zajistí po svém miláčkovi úklid a ručí za to, že nebude narušen klid ostatních rekreantů.

PARKOVÁNÍ

zdarma

 

STRAVA
Polopenze. Snídaně i večeře bufetové stoly, při malé obsazenosti večeře výběrem ze 2 menu.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav
18.12. - 21.12.2018 4 3 Vlastní DospÄ›lá osoba 2 670 Kč REZERVOVAT
18.12. - 21.12.2018 4 3 Vlastní DĂ­tÄ› (5 - 14) 1 410 Kč

zpět

 
Facebook