Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Vysoké Tatry > AQUACITY SEASONS - Poprad

  • Doporučujeme

AQUACITY SEASONS - Poprad

Vysoké Tatry - Slovensko

POLOHA
moderní hotel AquaCity Seasons se nachází v blízkosti centra města Popradu, nedaleko zimního stadiónu a v letech 2005 a 2006 získal titul "TOP HOTEL SLOVENSKA" v kategorii *** hotelů. AquaCity Poprad = ekologické středisko pod Vysokými Tatrami s vodným rájem, termálními bazény, vitálním světem, kryoterapií, hotely Season ***, Riverside *** , Mountain View ****, luxusní restaurací, bary a kongresovými prostory.

VYBAVENÍ
komplexně vybavený areál AquaCity nabízí veškerý komfort i těm nejnáročnějším klientům. Představte si den v AquaCity: turistika nebo lyžování ráno, relaxování v bazénech a saunách odpoledne, večeře a sklenička či dvě v jednom z barů po soumraku. Energii na večer vám navrátí unikátní 3D laser show v bazénech Blue Sapphire! VYBAVENÍ: restaurace HIGH TATRAS, Lighthouse Fresh Bar, Cafe Wine, Hollywood Suite Coctail bar (diskotéka, biliár, air hockey, šipky, stolní fotbal, karaoke), Lobby bar, Blue Diamond bar, Blue Sapphier bar, dětské koutky, dětské hřiště, v létě animační programy, nafukovací a skákací atrakce, trampolíny, mini-diskotéky aj. KRYOTERAPIE - opak sauny, pobyt v komoře s teplotou -120°C, po kterém následuje intenzivní cvičení - Kineziterapie. FITNESS CENTRUM - posilovací stroje, kardio stroje, běžecké pásy, veslovací trenažér, Kardio zóna a Spinning SPORTOVNÍ AREÁL - dvě hřiště na plážový volejbal, hřiště na plážový fotbal s brankami, v létě nafukovací atrakce, skákací hrady, trampolínyj. V bezprostřední blízkosti se nachází fotbalový stadion, zimní stadion, tenisové kurty. RELAXAČNÍ MASÁŽE a SPA PROCEDURY (za poplatek): různé druhy klasických masáží, speciální masáže, Fire Water procedury (lomi lomi, lávové kameny, bambusová masáž aj.), peelingy, solárium, K-Vital Beauty centrum (kosmetické ošetření).

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Popradu - Tater (trať č. 180) - 1 km, dále MHD k areálu.Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Popradu (1 km), dále MHD k areáluAktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
Autem příjezd po silnici č. 18 (E 50), dálnici D1 do Popradu (exit Poprad - Východ). Hotel v blízkosti centra města ve směru na Kežmarok, uzamykatelné parkoviště u hotelu.Trasa Praha - Poprad: 556 km; trasa Brno - Poprad: 360 km; trasa Ostrava - Poprad: 250 km. GPS: Lat N 49,06053°/Lon E 20,30784°.Motoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.

PROČ K NÁM ?

Proč hotel AQUACITY SEASON Poprad:- TERMÁLNÍ SVĚT RELAXU A ZDRAVÍ POD TATRAMI- volný vstup do všech aquazón- úchvatná laserová show každý večer- z pokoje v županu rovnou k bazénu

UBYTOVÁNÍ

a) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací přenosná postel), koupelna s vanou, SAT/TV, rádio, telefon, fén, připojení k LAN internetu, župan, minibar, kávový a čajový servis, trezorb) 4 - lůžkové mezonetové pokoje (2 - lůžková ložnice v patře a rozkládací gauč v obývací části), koupelna s vanou, SAT/TV, rádio, telefon, fén, připojení k LAN internetu, župan, minibar, kávový a čajový servis, trezor (mezonetové pokoje na poptávku).c) Apartmány 2+2 : 2 - lůžkové apartmány s až 2 přistýlkami (vhodné pro 2 děti nebo 1 dospělého) - rozkládací gauč , koupelna s vanou, SAT/TV, rádio, telefon, fén, připojení k LAN internetu, župan, minibar, kávový a čajový servis, trezor (apartmány na poptávku).Pokoje s balkony nejsou na hotelu k dispozici. V omezeném množství jsou k dispozici pouze pokoje s terasou, která je přístupná pro více pokojů (bez příplatku, pouze jako nezávazné přání klienta).

CELKOVÁ KAPACITA

40 pokojů

STRAVA

polopenze. Snídaně i večeře formou bufetového stolu.

DÍTĚ

Jedno dítě do 5,9 let na přistýlce (je-li k dispozici) s polopenzí ZDARMA!

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

hotel se nachází v areálu nejmodernějšího aquaparku na Slovensku. Termální voda se čerpá z 1300 m hlubokého vrtu a obsahuje 20 různých zdraví prospěšných minerálů. Je čištěná UV filtračním systémem s minimálním podílem chlóru. Nerezové bazény ještě zdůrazní čistotu a průzračnost vody, která je 2x denně kompletně vyměněná.VENKOVNÍ TERMÁLNÍ BAZÉNY (v ceně) s teplotou 30 - 38°C - termální voda pomáhá při problémech s pohybovým a dýchacím ústrojím, krevním oběhem, nervovou soustavou a má i příznivé kosmetické účinky. K dispozici jsou kromě 3 bazénů celoroční tobogány - 71 m dlouhý tobogán Černá díra a 54 m dlouhý Twister a letní 20 m vysoká Mayská pyramida se 3 bazény, kde je např. rodinná skluzavka Family Slide, tobogán Kamikadze, raftovací tobogán s délkou 30 m, malé dětské skluzavkyRelaxační bazény BLUE SAPPHIRE (v ceně) - relaxační vnitřní bazény (venkovní 35°C a vnitřní 30°C , které nabízí plno vodních a vzduchových masáží, vodních perličkových lehátek, speciální světla pro chromoterapii - léčbu světlem, umělé vlnobití aj. Prosklená fasáda poskytuje nezapomenutelný zážitek při pozorování západu slunce a Vysokých Tater.Termální bazény BLUE DIAMOND I (v ceně) - dva luxusní vnitřní termální bazény s množstvím atrakcí, vířivek, masážních vodních proudů.Termální bazény BLUE DIAMOND II (v ceně) - exkluzivní termální bazén s nápojovým barem přímo ve vodě.Dětský bazén TREASURE ISLAND (v ceně) - Ostrov pokladů - v nové dětské zóně se koupete ve slané vodě ve style exotického zálivu, kde nechybí ztroskotaná loď se skluzavkami a vodními atrakcemi. Pro dospělé je k dispozici vířivka a terasa.PLAVECKÝ BAZÉN (v ceně) - 50 m dlouhý vnitřní plavecký bazén s 8 plaveckými drahami a teplotou 26-28°C, hloubkou od 1,2m do 1,8m. U bazénu je i parní sauna. LASER SHOW(v ceně) - každý večer v 21.30 hod v bazénech BLUE SAPPHIRE - projekce na 9 m vysokou vodní stěnu s prostorovým audio systémem je nezapomenutelným zážitkem.FIRE WATER WELLNESS SPA CENTRUM(v ceně) Novinka roku 2015, největší dvoupodlažní wellness centrum na rozloze více než 1590 m2 najdete vitální svět plný kontrastů ve znamení živlů ohně a vody. Najdete zde různé druhy saun, inhalační místnost, ceremoniální saunu, privátní zónu, vodní postele, Vital bar¨K dispozici zde je: finská suchá sauna „Vikingský oheň“, ceremoniální sauna „Fire Water Show“, bylinková sauna „Ráj vůní“, horká parní sauna „Pekelná pára“, eukalyptová sauna „Smaragdové tajemství“, solná sauna „Himalájská očista“, ochlazovací arktický bazén „Bazén pro ledové medvědy“, Tatranská infrasauna, vířivka „Paradise jacuzzi“, oddychová místnost s biokrbem, zátoka lásky, sněžná jeskyně, ledopád, vodní postel „Mořská rozkoš“, solárium „Sluneční dotyk“, tropický déšť.

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 20.00 hod a večeří od 18:00 do 21 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. V případě plné penze začíná pobyt obědem od 12.00 hod v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

0,7 Eur / osoba / noc.

POBYT SE ZVÍŘETEM

Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem za 13,-€uro/den - jen malé rasy. (pes nesmí do stravovacích středisek a aquaparku).

PARKOVÁNÍ

zdarma

 

STRAVA
polopenze. Snídaně i večeře formou bufetového stolu.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

zpět

 
Facebook