Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Slovenský ráj > PLEJSY - Krompachy

  • Doporučujeme

PLEJSY - Krompachy

Slovenský ráj - Slovensko

POLOHA
Hotel PLEJSY se nachází v krásném prostředí Spiše tzv. Malého Slovenského ráje, ve sportovně-relaxačním středisku Relax Center Plejsy, cca 25 km východně od Spišské Nové Vsi.

VYBAVENÍ
restaurace, kavárna, fastfood, kongresový sál a salonky, wellness centrum "Plejsy SPA & Paradise" - dříve "Vital Isis Paradise"(4 druhy saun: finská, turecká parní, bylinková a infrasauna, tepidárium, Kneipova koupel, whirlpool a bazén, možnost objednaní klasické či sportovní masáže, jeden vstup trvá dvě hodiny), bowling (2 dráhy), golfový trenažér, biliár, stolní tenis, air hockey a multifunkční hřiště s večerním osvětlením (tenis, nohejbal, volejbal, badminton, minifotbal, házená aj.), půjčovna kol a lyží, venkovní dětské hřiště, dětský koutek (Xbox, Wii aj.), Wi-Fi internet ve vstupní hale, parkoviště.

PŘÍJEZD VLAKEM
do Krompach (5 km) trasa Žilina - Košice. Dále možno použít taxi (tel +421 903 958 802) za cca 2,-€/jedna jízda k hotelu.Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
ze Spišské Nové Vsi, Popradu nebo Košic do Krompach (2,5 km).Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
od Žiliny směr Poprad - Levoča - Spišské Podhradie - tunel Branisko. Ještě před tunelem odbočit vpravo na Krompachy, nebo z Popradu přes Spišskou Novou Ves do Krompach. (od Ružomberku do Levoče je dálnice - nutná dálniční známka).

PROČ K NÁM ?

Proč hotel PLEJSY Krompachy:- v srdci Malého Slovneského ráje - z tůry či lyží rovnou do bazénu- hotel vhodný pro rodinnou dovolenou - jen 100 m od lyžařského areálu s délkou sjezdovek 10 km

UBYTOVÁNÍ

a) 2- lůžkové pokoje některé s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, telefon - některé pokoje s balkonem (bez příplatku) - pouze jako nezávazné přání klienta (CK negarantuje).

b) 4 - lůžkové rodinné pokoje s možností až 2 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV, telefon - podkrovní (mezonetový), bez balkonu. Jedna ložnice je na přízemí součástí obývacího pokoje, druhá ložnice je v patře přístupná po schodech nebo jsou obě ložnice v patře. Formy přistýlek na hotelu:Pevná přistýlka (pevné lůžko, které je nižší a zasouvá se pod standardní postel) Rozkládací přistýlka (využívá se v pokoji s manželským lůžkem)

CELKOVÁ KAPACITA

186 lůžek vč. přistýlek

STRAVA

Polopenze. Snídaně i večeře bufetové stoly, při malé obsazenosti večeře o třech chodech, výběrem ze 2 menu. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

DÍTĚ

Jedno dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko nebo na přistýlce (je-li k dispozici) s polopenzí ZDARMA!

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

hotelový "Plejsy SPA & Paradise": bazén (8 x 6 m), whirlpool, 4 druhy saun: finská, turecká parní, bylinková a infrasauna, tediárium, Kneipova koupel) , letní venkovní bazén. Celoroční termální koupaliště VRBOV (48 km), celoroční termální aquapark AQUACITY Poprad (51 km).Městské koupaliště a krytý bazén ve Spišské Nové Vsi (28 km).

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 16.00 hod. a večeří od 18.00 do 20:00 hod. v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod. v den odjezdu. V případě dokoupení obědů začíná pobyt večeří od 18.00.hod a končí obědem v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

0,5 €/osoba/noc

POBYT SE ZVÍŘETEM

10 EUR / noc.Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích a relaxačních středisek).

PARKOVÁNÍ

zdarma

 

STRAVA
Polopenze. Snídaně i večeře bufetové stoly, při malé obsazenosti večeře o třech chodech, výběrem ze 2 menu. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav
16.12. - 21.12.2018 6 5 Vlastní DospÄ›lá osoba 4 100 Kč REZERVOVAT
16.12. - 21.12.2018 6 5 Vlastní DospÄ›lá osoba 4 290 Kč REZERVOVAT
16.12. - 21.12.2018 6 5 Vlastní DĂ­tÄ› (5 - 11) 2 700 Kč
16.12. - 21.12.2018 6 5 Vlastní DĂ­tÄ› (5 - 11) 2 700 Kč

zpět

 
Facebook