Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Nízké Tatry > ZIVKA - Závažná Poruba

ZIVKA - Závažná Poruba

Nízké Tatry - Slovensko

POLOHA
rodinný penzion ZIVKA s výbornou kuchyní se nachází na okraji obce Závažná Poruba 5 km od Liptovského Mikuláše. Podle motta "od nás je to všude blízko" nabízí blízké okolí nepřeberné možnosti pro strávení volného času - lyžování, turistiku, aquaparky, jeskyně, kulturu, sport - rafting, cyklistiku, motokáry, horolezectví, Nízké Tatry aj.

VYBAVENÍ
recepce, café restaurant s letní terasou, dvě oddělené společenské místnosti vhodné pro rodinné oslavy a školení.Nové hotelové wellness - vstup za poplatek hrazený na místě.

PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem do Liptovského Mikuláše (5 km) dále místní autobusovou linkou do Závažné Poruby - točna (20 m).Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem do Liptovského Mikuláše (5 km) dále místní autobusovou linkou do Závažné Poruby - točna (20 m).Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
od Žiliny do Liptovského Mikuláše dále směr Liptovský Hrádok. Na konci Liptovského Mikuláše odbočit vpravo do Závažné Poruby. Penzion se nachází na konci obce Závažná Poruba.

PROČ K NÁM ?

Proč penzion ZIVKA Závažná Poruba:- od nás máte všude blízko!- rodinná atmosféra- vyhlášená kuchyně- houbařský ráj

UBYTOVÁNÍ

2 a 3 - lůžkové prostorné pokoje s možností přistýlky (rozkládací gauč), Spr.+WC, SAT/LCD TV, rádiobudík, Wi-Fi internet. Některé balkon (bez příplatku - CK negarantuje).3 - lůžkové pokoje na ověření.

STRAVA

Snídaně - bufet. Možnost dokoupení obědů (výběr ze 4-5 menu)a večeří (výběr ze 8 menu) za příplatek v CK.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

DÍTĚ

Jedno dítě do 4,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA!

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

Letní termální koupaliště RAJ v Liptovském Jánu (pěšky přes les 3 km, po silnici 8 km). Největší aquapark na Slovensku TATRALANDIA s celoročním provozem (7 km). Celoroční termální aquapark GINO PARK BEŠEŇOVÁ (26 km) s umělým vlnobitím a 30 m vysokou tobogánovou věží, AquaCity Poprad (57 km).

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 15:00 do 21:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě rozšíření na polopenzi začíná večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.Pozdější příjezd je potřeba nahlásit nejpozději den předem přes naši CK . Všechny pokoje jsou nekuřácké. Kouření povoleno jen na vyhrazeném místě před penzionem nebo na balkonech.

REKREAČNÍ POPLATEK

0,5 €/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

7,- €/denpobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem, (pes nesmí do stravovacích středisek).

PARKOVÁNÍ

zdarma

 

STRAVA
Snídaně - bufet. Možnost dokoupení obědů (výběr ze 4-5 menu)a večeří (výběr ze 8 menu) za příplatek v CK.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav
18.12. - 20.12.2018 3 2 Vlastní DospÄ›lá osoba 1 180 Kč REZERVOVAT
18.12. - 20.12.2018 3 2 Vlastní DĂ­tÄ› (5 - 14) 920 Kč

zpět

 
Facebook