Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Nízké Tatry > SRDIEČKO

  • Doporučujeme

SRDIEČKO

Nízké Tatry - Slovensko

POLOHA
Horský hotel Srdečko se nachází v lyžařském a turistickém centru Jasná Nízké Tatry - Chopok Jih, v nadmořské výšce 1213 m. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází dolní stanice 4-sedačkové lanovky Srdiečko - Kosodrevina a výstupní stanice lyžařského vleku Krupová - Srdiečko.K hotelu vede přímá příjezdová cesta a v jeho areálu se nachází velké parkoviště. Název Srdiečko má podle loveckého srubu, který měl nad dveřmi vyřezané srdce, a nacházel se asi 200 m nad starou dvojsedačkovou lanovkou. Z celého hotelu je překrásný výhled na Nízké Tatry.

VYBAVENÍ
Recepce, restaurace, Ski Lounge bar s krbem a výhledem na Chopok, úschovna lyží, dětské hřiště, půjčovna společenských her, biliár, stolní fotbal, výtah, Wi-Fi internet ve spol. prostorách, parkoviště, Tatry Motion - půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení a obchod se sportovním vybavením.Wellness: venkovní vířivka z čarovnými výhledy na Nízké Tatry, parní, infra a finská sauna, relaxační místnost, ochlazovací sprchy, za příplatek masáže.V hotelu proběhla rekonstrukce: lobby baru, recepce, terasy na opalování a zbrusu nové wellness & spa.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem z Banské Bystrice do Brezna, odtud Autobusem do zastávky Srdiečko (30 m od hotelu).

PŘÍJEZD AUTEM
z Banské Bystrice po silnici č. 66 směr Brezno, poté odbočit v Podbrezové na silnici č. 72, v Bystré odbočit směrem Tále - až k hotelu Srdiečko. Parkování u hotelu. V zimě doporučujeme sněhové řetězy.GPS: H:48°55'27" V:19°36'10"

PROČ K NÁM ?

Proč horský hotel Srdiečko:- hned u sedačkové lanovky na Chopok- díky propojení Chopok Jih a Chopok Sever lanovkou, možnost lyžování v největším a nejmodernějším areálu na Slovensku- každý pokoj skýtá výhled na Chopok nebo Ďumbier- z pokoje v lyžákách rovnou na lanovku

UBYTOVÁNÍ

2 - lůžkové pokoje STANDARD s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, telefon

CELKOVÁ KAPACITA

42 pokojů

DÍTĚ

Jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko se stejnou stravou jako dospělý ZDARMA!

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

přírodní koupaliště Tále (8 km)Plavecký bazén a wellness v hotelu Družba , Jasná .Bazén a wellness ve Wellness hotelu Grand Jasná.

POZNÁMKA

Pobyty se snídaní začíná nástupem od 15:00 hod a a snídaní druhý den ráno. V případě dokoupení večeří nebo pobytu s polopenzí začíná pobyt večeří od 18:30 hod (v zimě) a od 18.00 hod (v létě) v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

0,5 Eur/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

8 Eur / den

PARKOVÁNÍ

zdarma

 

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

zpět

 
Facebook