Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Nízké Tatry > SMREK - Liptovský Hrádok

  • Doporučujeme

SMREK - Liptovský Hrádok

Nízké Tatry - Slovensko

POLOHA
hotel SMREK je situován v centru města Liptovský Hrádok, čelem k hlavní silnici , naproti vlakovému a autobusovému nádraží, cca 12 km východně od Liptovského Mikuláše.

VYBAVENÍ
v hotelu SMREK je klientům k dispozici restaurace s letní zahrádkou, kavárna, cocktail bar, 2 salónky, výtah. V blízkosti (100 m) sauna, masáže, fitness, tělocvična.Hotel v kat.2* je určen pro méně náročnou klientelu - jednoduché, ale již opotřebené vybavení .

PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem do Liptovského Mikuláše, odtud do Liptovského Hrádku, vlakové nádraží přímo u hotelu SMREK.Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem do Liptovského Mikuláše, odtud do Liptovského Hrádku, autobusová zastávka přímo u hotelu SMREK.Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
autem po silnici D1 směr Žilina - Ružomberok - Liptovský Mikuláš - Liptovský Hrádok. Z Ružomberku dálnice - nutná dálniční známka.Trasa Praha - Liptovský Hrádok: 513 km; Brno - Liptovský Hrádok: 317 km; Ostrava - Liptovský Hrádok: 206 km. Parkování u hotelu.

PROČ K NÁM ?

Hotel SMREK - brána do Nízkých i Vysokých Tater!Blízkost vlakového a autobusového spojení!Projekty: "Dovolená s dětmi" a "Dovolená pro zralý věk"

UBYTOVÁNÍ

2- lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací křeslo), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, radiobudík.2- lůžkové apartmány s možností až 2 přistýlek (rozkládací křeslo nebo pevné lůžko), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, radiobudík.- jednoduché ubytování pro méně náročné klienty .

CELKOVÁ KAPACITA

55 lůžek vč. přistýlek

STRAVA

snídaně - výběr ze snídaňového jídelního lístku. Možnost dokoupení večeří a obědů za příplatek v CK Večeře výběrem z denního menu ( 2-chodové : polévka + hlavní chod ) Kuchyně spíše minutková .

DÍTĚ

Jedno dítě do 2,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA!Hotel splňuje kritéria projektu "Dovolená s dětmi"

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

krytý bazén a letní termální koupaliště TERMAL RAJ v Liptovském Jánu (7 km). Největší aquapark na Slovensku TATRALANDIA v Liptovském Mikuláši (15 km). Přehrada Liptovská Mara (12 km) zde možnost rybolovu a vodních sportů. Celoroční termální aquapark GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ (30 km) s umělým vlnobitím a 30 m vysokou tobogánovou věží.

POZNÁMKA

pobyt začíná nástupem od 12.00 hod do 22.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě dokoupení večeří začíná pobyt večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

0,50 € / osoba / den

POBYT SE ZVÍŘETEM

5,- € / denpobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích středisek).

PARKOVÁNÍ

parkování u hotelu zdarma.

 

STRAVA
snídaně - výběr ze snídaňového jídelního lístku. Možnost dokoupení večeří a obědů za příplatek v CK Večeře výběrem z denního menu ( 2-chodové : polévka + hlavní chod ) Kuchyně spíše minutková .

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

zpět

 
Facebook