Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Nízké Tatry > MAGURA - Ždiar

  • Doporučujeme

MAGURA - Ždiar

Nízké Tatry - Slovensko

POLOHA
Hotel MAGURA ** leží v nádherném tichém prostředí Monkovej doliny s nádherným výhledem na hřebeny Belianských Tater. Rázovitá goralská obec Ždiar, známá pozoruhodnou lidovou architekturou a tradičním folklórem, je vzdálena cca 1,5 km.V tatranské obci Ždiar, dlouhé 7 km, už nemusíte chodit v létě pěšky. Zejména dětští návštěvníci ocení TURISTICKÝ VLÁČEK, který zpestřuje prohlídku obce a okolí. V době letní sezony je v provozu "vláčik MAGURÁČIK" - ždiarský expres, které parkuje u hotelu Magura v Monkove dolině.

VYBAVENÍ
restaurace s letní terasou, denní bar, biliár, stolní tenis a stolní fotbal, dětská herna, společenská místnost, lyžárna, půjčovna kol, Wi-Fi internet v celém hotelu, internetový koutek. Wellness room - jacuzzi, finská sauna a infrasauna, masážní křesla, na objednávku masáže Na objednávku Vám hotel Magura zabezpečí jízdu v kočáru taženém koňmi a v zimě na saních.

PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem do Popradu "Tatry", odtud autobusem do Ždiaru - zastávka Tatra (1,5 km).Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem do Popradu, odtud místní autobusovou linkou do Ždiaru - zastávka Tatra (1,5 km).Hotelový minibus v úseku zastávka ŽDIAR TATRA - Hotel MAGURA při příjezdu a odjezdu pro ubytované hosty zdarma (objednávky na recepci)!Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
Autem přes Žilinu do Popradu, dále směr Velká Lomnica - Tatranská Kotlina - Ždiar. Parkování u hotelu. Trasa Praha - Ždiar: 606 km.Trasa Brno - Ždiar: 400 km.Trasa Ostrava - Ždiar: 254 km.GPS: 49°4'50.43"N 19°16'46.35"EMotoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.

PROČ K NÁM ?

Proč hotel Magura Ždiar: - klidná tichá poloha, 1,5 km od obce Ždiar - kouzelná scenérie Belianských Tater a Monkovej doliny - v příjezdu/odjezdu zdarma odvoz od/k autobusu - v letní sezonu jezdí od hotelu "vláčik MAGURÁČIK"

UBYTOVÁNÍ

a) 2 a 3 - lůžkové pokoje s možností dětské přistýlky (rozkládací křeslo pro dítě do max 6 let), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, Wi-Fi internet, některé s balkonem ( za příplatek ) .

b) 1 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, Wi-Fi internet, některé s balkonem ( za příplatek ) - na ověření.. .

STRAVA

Snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří (bufetové stoly) a obědů (výběr ze 2 menu) za příplatek v CK.Balíček na 5 nocí s polopenzí .

DÍTĚ

Jedno dítě do 2,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.Dítě ZDARMA a dětská cena - povoleno pouze v doprovodu 2 dosp. osob.

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

krytý bazén v sanatoriu Fontana Tatranská kotlina (8 km), termální koupaliště Vrbov (30 km), celoroční aquapark “AQUACITY“ v Popradu (31 km) .Nejmodernější aquapark na Slovensku TATRALANDIA v Liptovském Mikuláši (65 km).

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

0,40 €/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

4,- €/den

PARKOVÁNÍ

0,-

 

STRAVA
Snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří (bufetové stoly) a obědů (výběr ze 2 menu) za příplatek v CK.Balíček na 5 nocí s polopenzí .

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

zpět

 
Facebook