Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Nízké Tatry > GRANDHOTEL JASNÁ - Demänovská Dolina

  • Doporučujeme

GRANDHOTEL JASNÁ - Demänovská Dolina

Nízké Tatry - Slovensko

POLOHA
prestižní wellness hotel **** GRAND JASNÁ se nachází v centru největšího lyžařského a turistického areálu Jasná v Demänovské Dolině, přímo u nástupní stanice lanovky Grand Jet na sjezdovce Vrbická, 17 km jižně od Liptovského Mikuláše. Od hotelu Vás dělí jen pár kroků od zimních a letních aktivit pod Chopkom, nejznámějším vrchem Nízkých Tater.

VYBAVENÍ
restaurace, lobby bar, dětský koutek, internetový koutek, Wi-Fi internet v hotelové hale a lobby baru, biliár, půjčovna kol, sportovních potřeb, společenských her, výtah. V hotelu dále k dispozici: lyžařská a snowboardová škola, půjčovna lyžařského, běžeckého, snowboardového vybavení a doplňků, moderní úschovna lyžařského a snowboardového vybavení, sportovní obchod se značkovým oblečením. V době zimní sezony a letních prázdnin se na hotelu koná rozsáhlý animační program pro děti a večerní program formou soutěží pro dospělé.Wellness centrum Grand: vnitřní relaxační bazén s masážními tryskami, relaxační místnost, studené vědro, sprchy s tropickým a arktickým deštěm, saunový svět (finská, solní parná a aromaterapeutická sauna), 2 venkovní finské sauny a venkovní ochlazovací jezírko, 2 venkovní vířivky poskytují jedinečný zážitek zejména v noci, pod hvězdným nebem s výhledem na majestátní Chopok. Dále za příplatek relaxační a kosmetické procedury (masáže, zábaly, aromaterapie, peelingy aj.)

PŘÍJEZD VLAKEM
do Liptovského Mikuláše - přímé spojení z Prahy (18 km), dále místní autobusovou linkou do Jasné - zastávka Demänovská Dolina - Jasná (50 m).

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
do Liptovského Mikuláše (18 km) dále místní autobusovou linkou do Jasné - zastávka Demänovská Dolina - Jasná (50 m).

PŘÍJEZD AUTEM
od Žiliny směr Vrútky - Ružomberok - Liptovský Mikuláš zde odbočit směr Demänovská Dolina - Jasná. Hotel leží až na konci Jasné u sjezdovky Vrbická. Za Ružomberkom dálnice - nutná dálniční známka. Trasa Praha - Jasná cca 512 km, Brno - Jasná 310 km, Ostrava - Jasná 210 km.GPS: 48.970414,19.580369

PROČ K NÁM ?

Proč Grandhotel Jasná v Demänovské Dolině:- hotel přímo na sjezdovce - ski in a ski out hotel- Kids friendly hotel- venkovní vířivky s výhledem na majestátný Chopok - půjčovna lyží a sportovních potřeb přímo v hotelu

UBYTOVÁNÍ

a) 2 - lůžkové pokoje "ECONOMY" - repasované (ve 4. patře) s možností přistýlky (vysouvací postel), Spr.+WC, SAT/TV, minibar, rádio, telefon, trezor, fén, župan, papučky. Pokoje ECO nemají balkony ani Wi-Fi internet (balkony jsou pouze v některých pokojích LUX ve 3. patře). Internet mají jen některé pokoje na 1. a 3. patře. Většina pokojů má přípojku.

b) 2 - lůžkové pokoje "DELUXE"-rekonstruované , některé s možností přistýlky , Spr.+WC, SAT/TV, minibar, rádio, telefon, trezor, fén, župan, papučky.

CELKOVÁ KAPACITA

156 pokojů z toho 2 bezbariérové pokoje. Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ.  Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.

STRAVA

snídaně nebo polopenze (dle typu pobytu). Snídaně bufetové stoly, večeře bufetové stoly nebo výběr ze 3 menu o 4 chodech (dle obsazenosti). U pobytů se snídaní možnost dokoupení večeří (výběr z menu o 4 chodech nebo bufet) za doplatek v CK.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

DÍTĚ

Jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko se stejnou stravou jako dospělý ZDARMA!

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

hotelový relaxační bazén. Plavecký bazén v hotelu Ski&Wellness Residence Družba.Nejmodernější aquapark na Slovensku TATRALANDIA s celoročním provozem (20 km). Termální koupaliště GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ (celoročně) v Bešeňové (30 km). Přehrada Liptovská Mara (15 km) - vodní sporty (jachting, windsurfing aj.), rybolov!

POZNÁMKA

Pobyt s polopenzí: pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 17.00 do 21.30 hod v den příjezdu. Pobyt se snídaní: pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a snídaní druhý den (7.00 - 10.00 hod) ráno.Všechny pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

1,-€/osoba/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

15,-€/noc

PARKOVÁNÍ

zdarma

 

STRAVA
snídaně nebo polopenze (dle typu pobytu). Snídaně bufetové stoly, večeře bufetové stoly nebo výběr ze 3 menu o 4 chodech (dle obsazenosti). U pobytů se snídaní možnost dokoupení večeří (výběr z menu o 4 chodech nebo bufet) za doplatek v CK.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

zpět

 
Facebook