Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Nízké Tatry > GORALSKÝ DVOR - Haligovce

  • Doporučujeme

GORALSKÝ DVOR - Haligovce

Nízké Tatry - Slovensko

POLOHA
areál GORALSKÉHO DVORU se nachází 3 km od Červeného Kláštera v srdci Pieninského národního parku. V blízkosti areálu se nachází turisty vyhledávané Haligovské skály, spousta kouzelných scenérií a další množství turistických cílů NP Pieniny, z nichž k nejznámějším patří plavba na pltích .

VYBAVENÍ
klientům ubytovaným v areálu GORALSKÝ DVOR je k dispozici venkovní bazén, slovenská restaurace, koliba s ohništěm pro přípravu slovenských specialit, muzeum historické zemědělské techniky a nářadí, dětské hřiště, tenisový kurt, fotbalové hřiště, maxišachy, půjčovna sportovních potřeb, horských kol, kánoí a raftů.

PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem do Staré Ľubovně (25 km) dále autobusem do Haligovců (300 m).Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem do Staré Ľubovně (25 km) dále místní autobusovou linkou do Haligovců (300 m).Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
Autem z Popradu směr Kežmarok - Spišská Belá - Spišská Stará Ves - Červený Kláštor - Haligovce. Parkování v areálu GORALSKÝ DVOR přímo u jednotlivých chatek. Trasa Praha - Haligovce: 590 km; trasa Brno - Haligovce: 390 km; trasa Ostrava - Haligovce: 230 km. Do Popradu nutná dálniční známka!GPS: 49° 22' 46.961" N; 20° 26' 23.243" E

PROČ K NÁM ?

Proč Kemp Goralský Dvor Haligovce:- Kouzelná scenerie Pieninského národního parku a Haligovských skal. - Minizoo domácích zvířat - jedinečná atrakce na světě - dojení beranů!- Miniskanzen historické zemědělské techniky a nářadí.

UBYTOVÁNÍ

1 a 2 - lůžkové pokoje s přistýlkou v chatkách. Společné Spr.+WC pro celou chatku. Chatka = 1x 1+1 pokoj a 2x 2+1 pokoj - možno obsazovat i samostatně (přistýlka = rozkládací křeslo, standardní velikost).

CELKOVÁ KAPACITA

112 lůžek

STRAVA

Snídaně - výběrem ze snídaňových menu. Možnost dokoupení obědů a večeří (výběrem z 10 menu) za příplatek v CK.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

DÍTĚ

Jedno dítě do 4,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA.

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

Venkovní bazén v areálu, Krytý hotelový bazén v hotelu ELAND v Spišské Staré Vsi (10 km).celoroční termální koupaliště IZABELA ve Vyšných Ružbachoch (27 km).

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a snídaní druhý den ráno. V případě rozšíření na polopenzi začíná pobyt večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

0,5 €uro/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

2,- €uro/denPobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích středisek). Majitel psa zajistí po svém miláčkovi úklid a ručí za to, že nebude narušen klid ostatních rekreantů. Pozor v areálu se volně pohybují domácí zvířata (pes majitele, kozy, ovce aj.)!

PARKOVÁNÍ

0,- v areálu u jednotlivých chatek.

 

STRAVA
Snídaně - výběrem ze snídaňových menu. Možnost dokoupení obědů a večeří (výběrem z 10 menu) za příplatek v CK.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

zpět

 
Facebook