Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Malá Fatra - severní Slovensko > SKALKA - Rajecké Teplice

  • Doporučujeme

SKALKA - Rajecké Teplice

Malá Fatra - severní Slovensko - Slovensko

POLOHA
lázeňský hotel SKALKA se nachází v parku na okraji Rajeckých Teplic (10 km jižně od Žiliny), v malebné scenérii Rajecké doliny, která je lemována svahy patřící ke Strážovské vrchovině ze západu a Lúčanské Malé Fatry z východu.

VYBAVENÍ
restaurace, bar „Pri peci“, kavárna, konferenční sál, Wi.Fi internet, půjčovna sportovních potřeb, vč. kol a nordic walking holí. V hotelovém parku tyto aktivity: multifunkční hřiště, dětské hřiště, in-line dráha, petangové hřiště, venkovní šachy, nordic walking, půjčovna koloběžek. NOVINKA - Adventure golf areál a DiscGolfový areál.DISCGOLF: aktivita pro všechny věkové kategorie, hraje se podobně jako tradiční golf, ale místo hůlek se používá létací disk, který se hází do 9 jamek a hra končí discgolfovým košem.WELLNESS CENTRUM: 2x whirlpool, finská a arabská sauna, kryoterapie, solární louky, oxygenoterapie, fitness, masáže (např. lávovými kameny lymfodrenáž, aromaterapeutická masáž, reflexní masáž chodidel, baňkování, medová masáž, Breusova masáž, klasická masáž), balneo (magnetoterapie, nefritové lůžko, infrakabina), rašelinové zábaly, senné zábaly, bioptron, aerosolová inhalace, termoterapie.

PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem ze Žiliny do Rajeckých Teplic (900 m), odtud pěšky nebo taxi do hotelu. Hotel leží u hlavní cesty na okraji obce, směrem na Žilinu.Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem ze Žiliny do Rajeckých Teplic (900 m), odtud pěšky nebo taxi do hotelu. Hotel leží u hlavní cesty na okraji obce, směrem na Žilinu.Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
Ze Žiliny do Rajeckých Teplic (směr Prievidza). Hotel u hlavní cesty na okraji obce. Hlídané parkoviště u hotelu.GPS: 49.133542 N; 18.685 697 E

PROČ K NÁM ?

Proč hotel Skalka Rajecké Teplice- hotel Skalka - místo kde si každý oddechne- Activity park s množstvím sportovních aktivit pro všechny věkové kategorie

UBYTOVÁNÍ

2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací křeslo), Spr.+WC, SAT/TV, chladnička, rádiobudík, Wi-Fi.Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ.  Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK poptat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK standardně nabízí.

CELKOVÁ KAPACITA

101 pokojů z toho 1x bezbariérový pokoj - na vyžádání.

STRAVA

Snídaně nebo polopenze - dle pobytu. Snídaně - bufetové stoly, večeře o třech chodech výběrem ze 3 menu. Možnost dokoupení obědů za příplatek v CK.

DÍTĚ

1 dítě do 2,99 let bez nároku na služby ZDARMA!

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

Letní termální koupaliště LAURA (500 m) - dva bazén (plavecký 50 m a dětský), plážový volejbalLxusní termální bazény a saunový svět v hotelu APHRODITE (400 m) - vodní svět s termální minerální vodou (sedací kruhový klidový bazén 36-38°C propojený s vnitřním klidovým bazénem.Hotelový bazén a saunový svět v hotelu Diplomat (500 m). Letní termální koupaliště VERONIKA v Rajci (6 km) - 7 bazénů s termální vodou (1 plavecký 50 m, 2x relax bazény, 4 dětské bazén, skluzavka).

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14:00 do 22:00 hod a snídaní druhý den ráno. Pobyty s polopenzí začínají večeří od 18:00 do 19:30 hod v den příjezdu. Všechny pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu. Celý hotel je nekuřácký!

REKREAČNÍ POPLATEK

0,90 €/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

3,- €/den Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích a relaxačních středisek).

PARKOVÁNÍ

0,-

 

STRAVA
Snídaně nebo polopenze - dle pobytu. Snídaně - bufetové stoly, večeře o třech chodech výběrem ze 3 menu. Možnost dokoupení obědů za příplatek v CK.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav
18.12. - 20.12.2018 3 2 Vlastní DospÄ›lá osoba 1 580 Kč REZERVOVAT
18.12. - 20.12.2018 3 2 Vlastní DospÄ›lá osoba 2 060 Kč REZERVOVAT
18.12. - 20.12.2018 3 2 Vlastní DĂ­tÄ› (3 - 14) 1 560 Kč
18.12. - 20.12.2018 3 2 Vlastní DĂ­tÄ› (3 - 14) 1 840 Kč

zpět

 
Facebook