Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Malá Fatra - severní Slovensko > FATRA - Terchová

  • Doporučujeme

FATRA - Terchová

Malá Fatra - severní Slovensko - Slovensko

POLOHA
Garni hotel FATRA se nachází v centru obce Terchová v blízkosti amfiteátru, 30 km severovýchodně od Žiliny na okraji národního parku Malá Fatra.Terchová je dokonalým východiskem pro túry do kriváňské části Malé Fatry a Vrátné doliny.Terchová je také rodištěm Juraje Jánošíka, na jehož počest postavili v obci sochu u příležitosti 300. výročí od smrti terchovského rodáka. V symbióze s okolní překrásnou scenérií se zde zachovala bohatá lidová tradice jedinečným zpěvem a temperamentním tancem.

VYBAVENÍ
kavárna, která je umístěna v skalnatém masívu a má přímý přístup do nově vybudované jeskyně, která je jedinečnou atrakcí tohoto hotelu. Dále letní terasa, finská sauna s odpočívárnou, úschova vlastních kol a lyží, Wi-Fi v celém objektu.Ke Garni hotelu FATRA patří vlastní sportovní areál FESTA CLUB (2 km) s tenisovým a volejbalovým hřištěm, minifotbalem a minigolfem. V areálu je k dispozici dále občerstvení, možnost grilování a dětské hřiště.

PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem do Žiliny (30 km), odtud dále autobusem do zastávky Terchová - Berešovia (300 m). Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem do Žiliny (30 km), odtud dále místní linkou do zastávky Terchová - Berešovia (300 m).Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
autem ze Žiliny směr Teplička - Varín - Belá - Terchová - směr Zázrivá (silnice č. 583), hotel ve středu obce vlevo od cesty naproti amfiteátru. Parkoviště u hotelu.Trasa Praha - Terchová: 438 km, Brno - Terchová: 242 km, Ostrava - Terchová: 115 km.GPS: N 49°15.459´; E 19°02.638´

PROČ K NÁM ?

Proč Garni hotel Fatra Terchová:- jedinečná vyhlídka na masivy Malé Fatry - Malý a Velký Rozsutec- jeskynní kavárna - jediná svého druhu v Terchové- výchozí turistický bod - Terchová - rodiště Juraje Jánošíka

UBYTOVÁNÍ

2 - lůžkové pokoje některé s možností přistýlky (rozkládací gauč nebo lehátko), Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, některé balkon.

CELKOVÁ KAPACITA

40 lůžek

STRAVA

snídaně - bufetové stoly. Možnost stravovaní v blízké restauraci Koliba. V některých termínech možnost dokoupení večeří přímo v hotelu (nutné domluvit až při příjezdu na hotel).

DÍTĚ

Jedeno dítě do 4,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA!

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

Relaxačně-informační centrum TERCHOVEC (500 m):- relax: plavecký bazén (21 x 7 m), dětský bazén, 2x vířivky, 4x sauny, fitness, aerobik, masáže, kosmetika, kadeřnictví- sportovní aktivity: tenisová hala, fitness, minifotbal, bowling, squash, biliár, šipky, stolní fotbal- společenské prostory, disco, bar. Městské koupaliště a krytý bazén v ŽILINĚ (30 km). Termální lázně RAJECKÉ TEPLICE (40 km), letní termální koupaliště VERONIKA V RAJCI (50 km), celoroční termální aquapark GINO PARADISE Bešeňová (55 km).

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

0,6 €/osoba den.

POBYT SE ZVÍŘETEM

nepovolen

PARKOVÁNÍ

zdarma

 

STRAVA
snídaně - bufetové stoly. Možnost stravovaní v blízké restauraci Koliba. V některých termínech možnost dokoupení večeří přímo v hotelu (nutné domluvit až při příjezdu na hotel).

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav
18.12. - 20.12.2018 3 2 Vlastní DospÄ›lá osoba 1 440 Kč REZERVOVAT
18.12. - 20.12.2018 3 2 Vlastní DĂ­tÄ› (5 - 14) 1 000 Kč

zpět

 
Facebook