Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Liptov - střední Slovensko > SIDOROVO - Ružomberok - Biely Potok

  • Doporučujeme

SIDOROVO - Ružomberok - Biely Potok

Liptov - střední Slovensko - Slovensko

POLOHA
rodinný penzion SIDOROVO nalezneme přímo u obce Vlkolínec zapsané na seznam kulturního dědictví UNESCO, 5 km od lyžařského areálu Hrabovo a 15 km od termálního aquaparku GINO PARADISE Bešeňová. Ideální poloha pro strávení aktivní dovolené na Liptově.

VYBAVENÍ
jídelna s letní terasou, stolní fotbálek, stolní tenis, elektronické šipky, biliár, Stepper a rotoped, půjčovna kol, dětské hřiště (průlezky a houpačka, trampolína, kolotoč, pískoviště), volejbalové hřiště. Vlastní jezírko s možností rybolovu.

PŘÍJEZD VLAKEM
do Ružomberku (7 km) dále místní linkou MHD na zastávku Biely Potok,Trlenská dolina (50 m), nebo taxi. Na objednávku, lze zajistit odvoz ubytovatelem.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
do Ružomberku (7 km) dále místní linkou MHD na zastávku Biely Potok,Trlenská dolina (50 m), nebo taxi. Na objednávku, lze zajistit odvoz ubytovatelem.

PŘÍJEZD AUTEM
od Žiliny, přes Martin do Ružomberku, zde odbočit vpravo směr Donovaly - Vlkolínec. Penzion se nachází v místní části Jazierce.

PROČ K NÁM ?

Proč penzion Sidorovo Ružomberok - Biely Potok- tiché a klidné prostředí- pravidelné grilovací večery- bohaté možnosti vyžití pro děti- vlastní jezírko s možností rybolovu

UBYTOVÁNÍ

2 - lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (rozkládací pohovka nebo 2 křesla - vhodné pro děti ), Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi internet

CELKOVÁ KAPACITA

65 osob

STRAVA

V termínech 22.12.17. - 01.05.18 a 20.6. - 11.9.2018 pouze polopenze ,v termínech 1.5. - 20.6.18 a 11.9. - 21.12.18 snídaně nebo polopenze - snídaně bufetové stoly. Večeře výběrem z menu - pokud není polopenze součástí pobytu , lze večeře přiobjednat na příplatek v CK. V sezonu každou středu grilovací večery.

DÍTĚ

Jedno dítě do 4,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA!Dětské ceny platné v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji .

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

krytý bazén v RUŽOMBEROKU (5 km)Termální koupaliště GINO PARADISE (15 km) - 12 venkovních a vnitřních bazénů, 9 tobogánů, skluzavky. Nový adrenalin park s 30 m vysokou tobogánovou věží, vitální svět (sauny, vířivky), Relax centrum (masáže, fitness). Celoroční termální areál AQUA-VITAL PARK Kúpele Lúčky (18 km).Termální aquapark TATRALANDIA (17 km): 14 bazénů, 27 tobogánů a klouzaček (při plném letním provozu), jinak 9 celoročních bazénů + 6 celoročních tobogánů, aquapontóny, nově vybudovaná část s atrakcemi - „TROPICAL PARADISE“, Bubble City, Wet Football, Blue Lagoon, Labyrint Planet, Profi-Trampolines, lehátka + slunečníky, animační program, aquavolley + aqua basket, aquaerobic, infocentrum, stolní tenis, fotbal, odkládací a trezorové skříňky, dětská hřiště, dětský koutek, zdravotní služba, směnárna, parkování aj.

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 20.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyty s polopenzí (přikoupenými večeřemi) začínají večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

0,5 €/ osoba/noc

POBYT SE ZVÍŘETEM

5,- €/den Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích středisek a na dětské hřiště).

PARKOVÁNÍ

zdarma u penzionu

 

STRAVA
V termínech 22.12.17. - 01.05.18 a 20.6. - 11.9.2018 pouze polopenze ,v termínech 1.5. - 20.6.18 a 11.9. - 21.12.18 snídaně nebo polopenze - snídaně bufetové stoly. Večeře výběrem z menu - pokud není polopenze součástí pobytu , lze večeře přiobjednat na příplatek v CK. V sezoně každou středu grilovací večery.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

zpět

 
Facebook