Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Liptov - střední Slovensko > REMATA - Ráztočno

  • Doporučujeme

REMATA - Ráztočno

Liptov - střední Slovensko - Slovensko

POLOHA
horský hotel Remata*** Ráztočno se nachází v překrásném prostředí Kremnických vrchů, za obcí Ráztočno, 20 km jihovýchodně od Bojnic v nadmořské výšce 550 m n. m.. Hotel leží "v srdci přírody" - ze všech stran je obklopený krásnou přírodou. V okolí: Bojnický zámek, ZOO - nejstarší a největší na Slovensku, Lázně Bojnice, hornický skanzen dolu Cigeľ, Čičmany, Rajecká Lesná - dřevěný betlém, Banská Štiavnica.

VYBAVENÍ
restaurace, noční bar, kongresové centrum, Wi-Fi internet (v salonku a kongresovém sále) , dětská herna a dětské hřiště, Ski servis, půjčovna lyžařské výbavy.Sportovní aktivity: nový squashový kurt, bowling, šipky, stolní fotbal, tenisový kurt s umělým trávníkem, stolní tenis, nohejbalové hřiště. WELLNESS: relaxační bazén s protiproudem, podvodní masáží a tryskami (29-32°C), suchá, parní a infra sauna, různé masáže. V blízkém okolí: Okrasné rybník (2 km): rybolov (vč. půjčovny rybářského vybavení) a dětské hřiště. Jezdecký klub Navaho (4 km) - jízda na koni.

PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem do Prievidze (22 km), dále vlakem směr Horná Štubňa - Handlová - Remata (800 m).Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem do Prievidze (22 km), dále místní linkou - Handlová - Remata (3 km).Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
autem z Prievidze směr Handlová - Zvolen, asi 1 km před Handlovou odbočka na Rematu (3 km k hotelu) v zimě doporučujeme řetězy.Trasa Praha - Ráztočno: 399 km; trasa Brno - Ráztočno: 202 km; trasa Ostrava - Ráztočno: 190 km.GPS: 48°45´21.82´´N 18°48´31.41´´E

PROČ K NÁM ?

Proč hotel Remata Ráztočno:- klidné v přírodě, mimo civilizaci- 200 m od sjezdovek- nový venkovní zastřešený bazén a squash.

UBYTOVÁNÍ

2 - lůžkové pokoje (LUX) některé s možností až 2 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV, rádio, minibar.Pokoje se 2 přistýlkami v některých termínech na ověření.

CELKOVÁ KAPACITA

119 lůžek vč. přistýlek

STRAVA

Rekreační pobyt a Dovolená s dětmi: snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení obědů (výběr ze 3 menu) a večeří (výběr ze 3 menu) za příplatek v CK.Rodinný balíček: polopenze - snídaně bufetové stoly, večeře jednotné menu.

DÍTĚ

Jedno dítě do 4,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA - při dvou plně platících dospělých.Jedno dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko ZDARMA - při dvou plně platících dospělých.Hotel splňuje kritéria do projektu "Dovolená s dětmi"!

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

nový nerezový zastřešený venkovní bazén (cca 25 x 12 m) - v provozu dle počasí červenec - srpen s dětským brouzdalištěm, vnitřní relaxační bazén s protiproudem. Termální koupaliště Čajka-Bojnice (20 km), krytý bazén v Handlové (5 km) nebo v Prievidzi (16 km).

POZNÁMKA

Pobyt se snídaní začíná nástupem od 14.00 do 23.00 hod.a snídaní druhý den ráno. Pobyty s polopenzí (nebo dokoupenými večeřemi) začínají večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

0,5 €uro/osoba/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

7,- €/denpobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích a relaxačních středisek). Majitel psa zajistí po svém miláčkovi úklid a ručí za to, že nebude narušen klid ostatních rekreantů.

PARKOVÁNÍ

zdarma, kryté stání: 4 Eur/den

 

STRAVA
Rekreační pobyt a Dovolená s dětmi: snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení obědů (výběr ze 3 menu) a večeří (výběr ze 3 menu) za příplatek v CK.Rodinný balíček: polopenze - snídaně bufetové stoly, večeře jednotné menu.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav
18.12. - 20.12.2018 3 2 Vlastní DospÄ›lá osoba 1 840 Kč REZERVOVAT
18.12. - 20.12.2018 3 2 Vlastní DĂ­tÄ› (5 - 14) 920 Kč

zpět

 
Facebook