Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Liptov - střední Slovensko > REGIA DAMONA - Bojnice

REGIA DAMONA - Bojnice

Liptov - střední Slovensko - Slovensko

POLOHA
hotel REGIA DAMONA je situovaný na panoramatickém místě nad Bojnicemi, mezi Bojnickým zámkem (5 minut chůze) a termálními lázněmi Bojnice (2 min. chůze). V bezprostřední blízkosti hotelu REGIA DAMONA je letní termální koupaliště Čajka a u zámku je vchod do Zoologické zahrady Bojnice.

VYBAVENÍ
restaurace, denní bar s letní terasou, salónek, kongresový sál, trezor, Wi-Fi, hotelové wellness s vířivkou a saunou, biliár, fitness, stolní tenis, donáška nápojů a jídel na pokoj, dětská herna a dětské hřiště, zahradní gril, parkoviště. Hotel disponuje dvěma výtahy pro max. 2 osoby se zavazadly.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Prievidze (2 km), dále MHD do Bojnic - zastávka u hotelu REGIA DAMONA.Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Prievidze (2 km), dále MHD do Bojnic - zastávka u hotelu REGIA DAMONA.Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
Autem z Trenčína nebo od Žiliny do Prievidze, dále pokračovat do Bojnic, projet městem směr Nitranské Rudno, příjezd je označen. Parkování u hotelu REGIA DAMONA.Trasa Praha - Bojnice: 392 km; trasa Brno - Bojnice: 196 km; trasa Ostrava - Bojnice: 172 km.

PROČ K NÁM ?

Proč hotel Regia Damona Bojnice:- hotel jen 200m od lázní- převážná část pokojů má výhled na zámek- tiché prostředí mimo centrum s překrásným výhledem na okolí.- možnost širokého využití volného času jak na hotelu tak v okolí.NAVŠTIVTE BOJNICE - POHÁDKA PO CELÝ ROK!

UBYTOVÁNÍ

2 - lůžkové nebo 3 lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi.Na hotelu nejsou pokoje s balkony!

CELKOVÁ KAPACITA

120 lůžek

DÍTĚ

Jedno dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA respektive za cenu polopenze . ( Povinnost dokoupení dětské polopenze za 110,-Kč/noc! )Dětská postýlka na dotaz a za příplatek .

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

letní termální koupaliště Čajka (450 m) - 3 bazény, teplota pramene 38°C (provoz cca červen, červenec, srpen - dle počasí). Termální lázně Bojnice - kryté i venkovní bazény. Cena vstupu do Janova bazénu: Senior a hosté s ZTP -4€/osoba-proplaceno hotelem 3€ /osoba.Vstup osoba do 55 let(bez slevy)- 6€/osoba - proplaceno hotelem 3€. Vodní sporty a rybolov je možno provozovat na rekreační přehradě Nitranské Rudno (15 km). Méně známe termální koupaliště CHALMOVÁ (Nováky) 19 km nebo Malé Bielice (Partizánske) (31 km).

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 15.00 do 20.00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

1,- €uro/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

3,- €/den (malá rasa), 5,- € (velká rasa)

PARKOVÁNÍ

1,2 €/den

 

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

zpět

 
Facebook