Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Liptov - střední Slovensko > LÁZEŇSKÉ PENZIONY LÚČKY

  • Doporučujeme

LÁZEŇSKÉ PENZIONY LÚČKY

Liptov - střední Slovensko - Slovensko

POLOHA
Lázně Lúčky leží v horském, na jih otevřeném údolí na rozhraní Oravy a Liptova. Léčba v těchto lázních používá nejefektivnější léčebné metody, které léčí ženská onemocnění, urologické onemocnění, nemoce pohybového ústrojí a poúrazové stavy a v poslední době i osteoporózu, nervová onemocnění a nemoce z povolání!

VYBAVENÍ
Areál lázní je tvořen hlavní budovou Choč a několika lázeňskými pavilony a depandancemi "Adam, Barbora, Cyril a Liptov". V hlavním objektu jídelna, denní bar, knihovna, relaxační termální bazén s minerální vodou, sauna, fitness, masáže, prodejna suvenýrů, kosmetika, v prostorách zdravotní oddělení s vyšetřovnou. Na místě možnost dokoupení různých procedur, které se poskytují ve všední dny až do 21.00 hod!

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do stanice Ružomberok (14 km). Odtud dále místním autobusem do Lúček (200 m).Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Ružomberku (14 km). Odtud dále pouze místní linkou do Lúček (200 m).Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
Autem mezinárodní cesta E50 (Žilina - Košice) v obci Liptovská Teplá odbočit směrem na Lúčky - značeno. Parkování v areálu. Trasa Praha - Lúčky: 512 km; Brno - Lúčky: 316 km; Ostrava - Lúčky: 206 km.

PROČ K NÁM ?

Proč Lázně Lúčky: - léčivá termální minerální voda - klidné prostředí - množství fakultativních výletů

UBYTOVÁNÍ

a) 2 - lůžkové pokoje s možností dětské přistýlky, Spr.+WC, telefon, TV,radio v dependanci BARBORA .

b) 2 - lůžkové pokoje s možností dětské přistýlky, Spr.+WC, telefon, TV,radio v dependencích ADAM, CYRIL, DIANA nebo MAJA.- poskytnuté kapacity v objektech dle možnosti lázní.

STRAVA

Rekreační pobyt: snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení obědů a večeří (bufet - vč. dietního stravování) za příplatek v CK. Programové pobyty: plná penze nebo polopenze podle druhu pobytu: snídaně , obědy i večeře formou bufetu - vč. dietního stravování)Příplatek za speciální diety - 30 Kč/den.

DÍTĚ

Jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko se stejnou stravou jako rodič ZDARMA. Dítě má zdarma 1 vstup do bazénu dle výběru - 2 hod. vnější/ 1 hod vnitřní - (v doprovodu rodičů) dítě 6 -12 let se slevou 30% : ubytování, strava, vanové procedury nebo vstup do solné jeskyně, volný vstup do bazénů denně podle otevíracích hodin Povoleno v doprovodu 2 plně platících osob . Služby pro děti u programových pobytů :dítě do 5,99 let zdarma : strava, 1x volný vstup do bazénů denně podle otevíracích hodin a výběru - 2 hod. vnější/ 1 hod vnitřní - (v doprovodu rodičů) dítě 6 -12 let - léč. pobyt JUNIOR 2018 = ubytování, plná penze, možná konzultace s lékařem, denně 1 léčebná procedura vanová nebo solná jeskyně (kromě neděle a svátků), 1 vstup do bazénů denně dle výběru (2 hod. venkovní bazény / 1 hod.vnitřní bazén). Za příplatek.

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

celoroční AQUA-VITAL PARK (v areálu lázní) s rekreačním bazénem (28 - 33°C), termální sedací relaxační bazén (38°C), saunový svět aj. Krytý relaxační bazén s termální minerální vodou (31 - 36°C). Nová venkovní část (v provozu od května 2015) : finská sauna až pro 16 osob, ochlazovací bazén, jacuzzi. Celoroční termální areál GINO PARADISE v Bešeňové s adrenalinovou zónou s umělým vlnobitím a 30 m vysokou tobogánovou věží (5 km). Největší aquapark na Slovensku TATRALANDIA s celoročním provozem (20 km).

POZNÁMKA

Pobyty s polopenzí začínají nástupem od 14.00 do 16:00 hod a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Pobyty se snídaní začínají nástupem od 14.00 do 16:00 hod a snídaní druhý den ráno. Všechny pobyty končí většinou snídaní a uvolněním pokoje do 9.00 hod v den odjezdu. Vyjímky : Léčebný pobyt Klasik začíná obědem v den nástupu a končí snídaní a uvolněním pokoje do 9:00 hod v den odjezdu .

 

STRAVA
Rekreační pobyt: snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení obědů a večeří (bufet - vč. dietního stravování) za příplatek v CK. Programové pobyty: plná penze nebo polopenze podle druhu pobytu: snídaně , obědy i večeře formou bufetu - vč. dietního stravování)Příplatek za speciální diety - 30 Kč/den.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav
20.12. - 22.12.2018 3 2 Vlastní DospÄ›lá osoba 1 940 Kč REZERVOVAT
20.12. - 22.12.2018 3 2 Vlastní DĂ­tÄ› (6 - 12) 1 360 Kč

zpět

 
Facebook