Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Liptov - střední Slovensko > LARION - Králova Lehota

  • Doporučujeme

LARION - Králova Lehota

Liptov - střední Slovensko - Slovensko

POLOHA
rodinný penzion LARION se nachází v podhůří Nízkých Tater, na okraji obce Kráľova Lehota cca 5 km východně od Liptovského Hrádku. Okolí nabízí výborné podmínky pro turistiku a cykloturistiku, bazény, aquaparky, návštěvu jeskyní.Liptov je slovenskou turistickou destinací číslo jedna v zimě i létě. "Zelená" aréna plná přírodních krás, adrenalinu, aquaparků, zábavy, živého folklóru a tradic, jako je historie, kultura, sportu a jedinečné gastronomie. Je místem, kde si každý najde "to svoje" a kde jen Vy budete režisérem svojí dovolené.

VYBAVENÍ
klientům ubytovaným v penzionu LARION je k dispozici restaurace "Liptov" s letní terasou a salonkem (Liptovská izba), denní bar, pizza, počítačový koutek, úschovna lyží a kol, dětské hřiště a herna, Wi-Fi internet, ohniště s grilem. Relax centrum: suchá sauna, vířivka, masáže. Sportovní aktivity: squash, biliár, stolní fotbal a tenis, fotbalové hřiště, půjčovna kol, minifitness (běžící pás, rotoped), basketbalový koš, šipky, badminton, trampolína, pronájem dětských čtyřkolek, na objednávku: laserová střelnice, lukostřelba, XBOX 360.

PŘÍJEZD VLAKEM
Do Liptovského Mikuláše dále místní linkou do Královy Lehoty (100 m).Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Do Liptovského Mikuláše dále místní linkou do Královy Lehoty (100 m).Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
Ve směru od Žiliny přes Liptovský Mikuláš -> Liptovský Hrádok do Královy Lehoty. Od Ružomberku do Liptovského Mikuláše dálnice - nutná dálniční známka! Parkování u penzionu.

PROČ K NÁM ?

Proč penzion Larion Kráľova Lehota:- příjemný rodinný penzion s výbornou kuchyní- Nízké i Vysoké Tatry na dosah- nadstandardní podmínky pro rodiny s dětmi- dětský areál a menu pro děti- široká nabídka služeb v penzionu a blízkosti- penzion splňuje kritéria projektu "DOVOLENÁ S DĚTMI" a "DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK"

UBYTOVÁNÍ

a) 2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, připojení na internetb) 3 - lůžkové pokoje STANDARD s možností přistýlky (rozkládací křeslo), Spr.+WC, SAT/TV, připojení na internet.2-lůžkové pokoje s balkonem, pokoje s chladničkou a telefonem dle dostupnosti za příplatek placený na místě 6 Eur / pokoj / noc.

CELKOVÁ KAPACITA

47 pevných lůžek + 9 přistýlek

STRAVA

Snídaně - bufetové stoly. Možnost přikoupení večeří (výběr ze 4 menu) za příplatek v CK.

DÍTĚ

Jedno dítě do 4,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA!

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

Krytý bazén a termální koupaliště TERMAL RAJ v Liptovském Jáně (12 km). Nejmodernější aquapark na Slovensku TATRALANDIA v Liptovském Mikuláši (26 km) - celoroční provoz. Přehrada Liptovská Mara (27 km). Celoroční termální aquapark - GINO PARADISE v Bešeňové (36 km) s umělým vlnobitím a 30 m vysokou tobogánovou věží.

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 13.00 do 21:00 hod a snídaní druhý den ráno. V případě dokoupení večeří začíná pobyt večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

0,5 €/osoba/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

6 Eur / denPobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích středisek).

PARKOVÁNÍ

zdarma

 

STRAVA
Snídaně - bufetové stoly. Možnost přikoupení večeří (výběr ze 4 menu) za příplatek v CK.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav
19.12. - 21.12.2018 3 2 Vlastní DospÄ›lá osoba 1 320 Kč REZERVOVAT
19.12. - 21.12.2018 3 2 Vlastní DĂ­tÄ› (5 - 14) 660 Kč

zpět

 
Facebook