Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Liptov - střední Slovensko > KREMENISKO - Banská Štiavnica

  • Doporučujeme

KREMENISKO - Banská Štiavnica

Liptov - střední Slovensko - Slovensko

POLOHA
penzion Kremenisko se nachází téměř na samotě, na konci města Banská Štiavnica, tato oblast je ideální pro strávení klidné dovolené.Město se nachází na jižních svazích CHKO Štiavnické vrchy. Banská Štiavnica je jedním z nejkrásnějších a historicky nejzajímavějších míst na Slovensku. V roce 1993 se Banské Štiavnici dostalo nejvyššího mezinárodního uznání, když bylo historické jádro spolu s technickými památkami v okolí zapsané do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Historie města je spjatá s hornictvím (těžba zlata a stříbra). V okolí města můžete najít uměle vytvořené hornické jezera - tajchy (Počúvadlo, Kolpašské, Rchňavské a Hrdrušské tajchy, Vindšachta, Evička, Klinger), poskytující turistům idelání podmínky pro oddych a rekreaci.

VYBAVENÍ
Areál penzionu Kremenisko se skládá ze 4 samostatných objektů (A, B, C, D). Klientům k dispozici venkovní letní bazén (6x 4 m), sauna a vířivka, šipky, stolní tenis, altánky s možností opékání v grilech, pro děti průlezky, parkoviště, půjčovna kol.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Banské Štiavnice, odtud volat ubytovatele - odvoz na místo zdarma.Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem (zastávka BILLA - 1 km) do Banské Štiavnice, odtud volat ubytovatele - odvoz na místo zdarma.Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
Autem do Banské Štiavnice - kruhový objezd u Billy směr Svätý Anton, za areálem ČOV odbočit vlevo na polní cestu mírně do kopce k penzionu.Trasa Praha - Bánská Štiavnica: 431 km; Brno - Bánská Štiavnica: 235 km; Ostrava - Bánská Štiavnica: 225 km.

PROČ K NÁM ?

Proč penzion Kremenisko - Banská Štiavnica- jedinečná historická lokalita pod patronací UNESCO- klidné místo na samotě na konci města - bezpečí pro děti- možnost koupání v "tajchoch"

UBYTOVÁNÍ

a) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací gauč) - objekt "D", Spr.+WC, TV, mikrovlnná trouba, chladnička, Wi-Fi internet.

b) 2 - lůžkové pokoje (objekt "A"), Spr.+WC, TVb) 5 - lůžková studia - objekt "B", jedna místnost (manželská postel, rozkládací gauč pro 2 osoby a 1 samostatná postel), vybavený kuchyňský kout, chladnička, mikrovlnná trouba, Spr.+WC, TV, Wi-Fi internet. Minimální obsazení 2 osoby.

c) 5 - lůžkové apartmány - objekt "A", ložnice (2-3 lůžka), obývací místnost pro 2 osoby s vybaveným kuchyňským koutem, chladnička, mikrovlnná trouba, Spr.+WC, TV. Minimální obsazení 3 osoby.

d) 7 - lůžkový apartmán (objekt "A") - ložnice pro 3 osoby, obývací místnost pro 2 - 4 osoby, vybavená kuchyňka, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, Spr.+WC, TV. Minimální obsazení 5 osob! Tento typ pouze na poptávku.

e) 6 - lůžkový apartmán (objekt "D") - 1x ložnice pro 2 osoby, 1x ložnice pro 2 osoby bez dveří, 1x obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, mikrovlnná trouba, Spr.+WC, TV, Wi-Fi internet. Minimální obsazení 4 osoby! Tento typ pouze na poptávku.

CELKOVÁ KAPACITA

60 lůžek

STRAVA

Rekreační pobyt: bez stravy. Možnost dokoupení snídaní (jednotné menu) a večeří (výběr z menu) za příplatek v CK, nebo vlastního vaření v apartmánech a studiích. Pobytové balíčky: polopenze (snídaně bufet , večeře výběr z menu)

DÍTĚ

Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA! Po obsazení všech pevných lůžek v apartmánu či ve studiu.

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

venkovní letní bazén (6 x 4 m) v areálu. Krytý bazén v Banské Štiavnici (1 km) - bazén 25 m dlouhý, sauna, masáže. V létě jsou oblíbené štiavnické tajchy - původní hornické vodní nádrže, které dosahují teploty až 24 oC.Termální lázně Sklené Teplice (15 km).

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 17.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí uvolněním pokoje (studia, apartmánu) do 10.00 hod v den odjezduU pobytů s polopenzí, začíná pobyt večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje (apartmánu, studia) do 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

0,6 €uro/osoba/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

6,- €/den / jen malá rasa

PARKOVÁNÍ

zdarma

 

STRAVA
Rekreační pobyt: bez stravy. Možnost dokoupení snídaní (jednotné menu) a večeří (výběr z menu) za příplatek v CK, nebo vlastního vaření v apartmánech a studiích.
Pobytové balíčky: polopenze (snídaně bufet , večeře výběr z menu)

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav
21.12. - 23.12.2018 3 2 Vlastní DospÄ›lá osoba 940 Kč REZERVOVAT
21.12. - 23.12.2018 3 2 Vlastní DĂ­tÄ› (3 - 11) 720 Kč

zpět

 
Facebook