Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Liptov - střední Slovensko > EUROPA - Liptovský Mikuláš

  • Doporučujeme

EUROPA - Liptovský Mikuláš

Liptov - střední Slovensko - Slovensko

POLOHA
citlivě zrekonstruovaný hotel EUROPA se nachází v centru Liptovského Mikuláše Liptovský Mikuláš, který je historickým střediskem Liptova je ideálním východiskem pro poznávání Nízkých i Vysokých Tater, Chočských vrchů, Oravy a dalšího okolí.

VYBAVENÍ
Stylová restaurace s ručně malovanými stěnami nabízí speciality liptovské i mezinárodní kuchyně. Noční bar. Nonstop hotelová recepce vám poskytne informace o Liptově a okolí a o právě probíhajících akcích. Wi-Fi připojení, parkoviště u hotelu, dětský koutek, úschovna lyží a kol. Konferenční salonek s výhledem na centrum města pro max 20 osob. V okolí fitness, masáže, wellness, squash, motokáry, shopping...

PŘÍJEZD VLAKEM
do Liptovského Mikuláše (900 m). Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
do Liptovského Mikuláše (950 m). Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
od Žiliny přes Martin a Ružemberok do Liptovského Mikuláše směr centrum (na kruhovém objezdu doprava a na druhé světelné křižovatce doleva). Parkování u hotelu.Z Ružomberku do Lipt. Mikuláše je dálnice - nutná dálniční známka, nebo možno objet po silnicích II. třídy okolo přehrady Liptovská Mara.

PROČ K NÁM ?

Proč hotel EUROPA Liptovský Mikuláš ? Celý Liptov na dosah...Stylový hotel přímo v centru města.Příjemná obsluha a výborná kuchyně za přijatelné ceny.Nízké Tatry na dosah...

UBYTOVÁNÍ

a) STANDARD 2- lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/LCD TV, trezor, telefon, vysoušeč vlasů, Wi-Fi .b) COMFORT 2- lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (rozkládací pohovka). Spr.+WC, SAT/LCD TV, trezor, telefon, vysoušeč vlasů, WiFi .

CELKOVÁ KAPACITA

17 pokojů

STRAVA

snídaně - bufetové stoly. Možnost přikoupení obědů (výběr ze 4 menu) a večeří (výběr ze 4 menu) za příplatek v CK.

DÍTĚ

jedno dítě do 6 let na přistýlce se snídaní ZDARMA! Platí v doprovodu 2 plně platících osob.

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

termální aquapark TATRALANDIA (4 km). Více info str. xx Termální krytý bazén a letní koupaliště TERMAL RAJ Liptovský Ján (6 km).Termální aquapark GINO PARADISE Bešeňová s nejvyšší tobogánovou věží na Slovensku a umělým vlnobitím (18 km) - více info viz str. xx .Vodní nádrž Liptovská Mara (5 km) s možností rybolovu a vodních sportů. Nový celoroční AQUA-VITAL PARK s rekreačním bazénem (28 - 33°C), termální sedací relaxační bazén (38°C), saunový svět aj v Kúpeloch Lúčky (23 km).

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14:00 do 23:00 hod a snídaní druhý den ráno ( 7:30 - 9:30 hod.) . V případě dokoupení večeří začíná pobyt večeří od 18:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.V případě dokupování obědů i v den příjezdu , je nutno najet od 14:00 do 15:00 hod . V den odjezdu oběd není možný .

REKREAČNÍ POPLATEK

1 €/ osoba od 10 let / den

POBYT SE ZVÍŘETEM

5 €/denPobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích středisek).

PARKOVÁNÍ

zdarma

 

STRAVA
snídaně - bufetové stoly. Možnost přikoupení obědů (výběr ze 4 menu) a večeří (výběr ze 4 menu) za příplatek v CK.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

zpět

 
Facebook