Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Liptov - střední Slovensko > ALŽBĚTA - Sklené Teplice

  • Doporučujeme

ALŽBĚTA - Sklené Teplice

Liptov - střední Slovensko - Slovensko

POLOHA
Areál léčebných termálních lázní se nachází ve Středním Slovensku, na úpatí Štiavnických vrchů, cca 50 km JZ od Banské Bystrice, v překrásném idylickém lesnatém údolí, kterým protéká potok Teplá. V současnosti ve Sklených Teplicích vyvěrá 14 pramenů s teplotou od 37°C do 52,3°C. Termální voda je vynikající na pohybové a nervové ústrojí. Prostředí je vhodné pro všechny věkové kategorie.

VYBAVENÍ
Budovy v areálu jsou od sebe vzdálené od 50 do 500 m. V areálu je k dispozici centrální recepce, prodej suvenýrů, půjčovna kol, petanqueové hřiště, kavárna Historický Kursalon, informační středisko, pizzerie a letní posezení s hudbou. V LD ALŽBĚTA (dříve LENKA): ubytování, jídelna, výtah, dostupné Wi-Fi připojení. V LD MATEJE BELA (dříve PARK): ubytování, výtah, dostupné Wi-Fi připojení, Lobby bar. Klienti z LD Mateje Bela dochází na stravu do LD Alžběta (cca 330 m).Léčebné procedury: Wellness saunový svět (v Relax Thermal): bylinková, eukalyptová, aroma sauna, finská sauna, infrasauna, tapidárium, ledopád, ochlazovací vědra, termální bazén (12x4 m, 34°C), masážní křesla, whirpool pro 3 osoby, solárium, přístroje na formování postavy. Budova se solnou jeskyní, kde je i rodinná sauna - 1x infra a 1x finská.Termální minerální/léčivé koupele: * unikátní jeskynní parní lázeň (42°C) - max. 20 min, poté následuje 20 min zábal a 20 min relax v masážním křesle (není vhodný pro děti do 12 let, osoby s vysokým krevní tlakem a srdečními a cévními onemocněními) * koupel Marie Terezie - v LD Marie Terezie (37°C a 39°C) spojení s venkovním bazénem (pouze v chladným měsících) - max. 30 min, poté zábal a relax. * Banská koupel (8 x 7 m) 34°C - max. 1 hod, vhodný na cvičení ve vodě i pro děti. * krytý bazén v Goethově domě (37 - 39°C), Vodoléčba: podvodní masáže, perličkové koupele + zábal, perličkové koupele s mořskou solí + zábal, vířivá kaskáda, skotské střiky, masáže: klasické, reflexní, královské masáže, indická masáž hlavy, originální thajské masáže různého druhu, ruční lymfodrenáže, masážní křeslo, masáž lávovými kameny (60 min), elektroléčba: diadynamic, phyaction, magnetoterapie, ultrazvuk, hydrogalvan, biolampa, solux, horské slunko, ostatní procedury: parafínové zábaly, plynové injekce, parafango, rašelinové obklady, ergometr, inhalace, BODY CARE, body forming, rekondiční a masážní stoly, přístrojová lymfodrenáž, fitness.

PŘÍJEZD VLAKEM
Do Hliniku nad Hronom odtud autobusová linka Žiaru nad Hronom - Banská Štiavnica, přes do Sklené Teplice.Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Žiaru nad Hronom nebo do Zvolena a odtud přestup na autobus směr Banská Štiavnica. Autobus ze Zvolena do Banskej Štiavnice nesmí jet přes Bansku Belu, ale přes Žiar nad Hronom - jen ten stojí v Sklených Teplicích.V případě potřeby je možné zajistit dovoz a odvoz klientů z vlakové nebo autobusové zastávky.Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
Autem Trenčín - Bánovce - Prievidza - Ždiar nad Hronom, dále směr Žárnovica - v Hliníku nad Hronom odbočit do Sklených Teplic.

PROČ K NÁM ?

Proč Lázně Sklené Teplice:- léčba zaměřená na choroby pohybového ústrojí- používáme jen přírodní neupravovanou vodu, ale i přesto jsou lázně vhodné pro lidi s alergiemi- prohřejeme Vaše kosti - EVROPSKÝ UNIKÁT - unikátní jeskynní koupel - "PARENICA"- malé, útulné lázně v překrásném prostředí Štiavnických vrchů

UBYTOVÁNÍ

2 - lůžkové pokoj s možností přistýlky (přenosné lůžko), Spr.+WC, SAT/TV, chladnička, - v LD ALŽBĚTA (dříve LENKA). Dostupné Wi-Fi připojení v hotelu. Za příplatek možnost ubytování v nově zrekonstruovaném LD MATEJE BELA (dříve PARK).V LD Relax Thermal se nacházejí i bezbariérové pokoje (kapacity na dotaz) - bezbariérové jsou zde jak pokoje, tak léčebné procedury. POZOR! cena je ODLIŠNÁ jak v LD Alžběta nebo KD Mateje Bela.

CELKOVÁ KAPACITA

Alžběta: 70 lůžek

STRAVA

Plná penze - snídaně bufetové stoly, obědy a večeře výběr z 5 menu. Strava pro klienty LD Mateje Bela a LD Alžběta se podává v LD ALŽBĚTA - dříve Lenka (cca 300 m od LD Mateje Bela).

DÍTĚ

Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA !

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

Bazény v areálu lázní: viz vybaveníV obci veřejné termální koupaliště se 2 bazény (u LD Alžběta) - toto koupaliště je vhodné i pro děti.

POZNÁMKA

Všechny pobyty začínají nástupem od 13:00 do 17:00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněními pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. Pozdější nástup na pobyt (tedy po 18.00 hod je nutné domluvit předem na recepci). V případě nástupu na pobyt po 18:00 hod (bez předchozí domluvy s recepcí) zaniká nárok na stravu celý den.Vratná záloha na ovladač brány v LD Mateje Bela (dříve Park) k: 20 EurVratná záloha na trezor: 30 EurLázně neposkytují cestovní balíčky, jako náhradu stravy.

REKREAČNÍ POPLATEK

1 Eur/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

Nepovolen!

PARKOVÁNÍ

Nehlídané zdarma, zabezpečené kamerovým systémem

 

STRAVA
Plná penze - snídaně bufetové stoly, obědy a večeře výběr z 5 menu. Strava pro klienty LD Mateje Bela a LD Alžběta se podává v LD ALŽBĚTA - dříve Lenka (cca 300 m od LD Mateje Bela).

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav
17.12. - 20.12.2018 4 3 Vlastní DospÄ›lá osoba 4 590 Kč REZERVOVAT
17.12. - 20.12.2018 4 3 Vlastní DĂ­tÄ› (3 - 11) 3 210 Kč

zpět

 
Facebook