Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Liptov - střední Slovensko > AGROTHERMAL - Bešeňová

  • Doporučujeme

AGROTHERMAL - Bešeňová

Liptov - střední Slovensko - Slovensko

POLOHA
penzion Agrothermal ** se nachází na okraji obce Bešeňová, 10 min. pěšky od vyhledávaného termálního areálu GINO PARADISE. Leží v nádherném prostředí Liptova, cca 30 min cesty autem se nachází více než 60 lyžařských vleků (Demänovská Dolina, Malinô Brdo, Donovaly, Kubínska Hola aj.) a také plno turistických a cyklistických tras.Celoroční areál termálního koupaliště nabízí svým hostům koupání v zimě a létě v geotermální nebo čiré vodě v překrásném prostředí Chočských vrchů s nádherným výhledem na Nízké a Západní Tatry. Termální voda blahodárně působí na pohybové a dýchací ústrojí, mají příznivé kosmetické účinky a díky obsahu lítia blahodárně působí na psychiku člověka.

VYBAVENÍ
restaurace, kavárna s barem, letní terasa, dětský koutek, ohniště s posezením, sauna, salónek, travnatá plocha na volnočasové hry.

PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem z Ružomberka do Liptovské Teplé (1 km),Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem z Ružomberka do Bešeňové (300 m).Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
Autem z dálnice D1 odbočka na Bešeňovou cca 8 km východně od Ružomberka, značeno. Parkování v areálu penzionu.

PROČ K NÁM ?

Proč penzion Agrothermal Bešeňová:- výhodná cena ubytování- jen 10 min od vyhledávaného termálního koupaliště GINO PARADISE- v blízkosti dvou největších termálních aquaparků na Slovensku!

UBYTOVÁNÍ

a) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací křeslo), Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi nternet

b) 3 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací křeslo), Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi internet

CELKOVÁ KAPACITA

50 lůžek a 10 přistýlek

STRAVA

snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří (výběr ze 3 menu o 2 chodech) v CK.S platností od 7.9.2017 hotel ruší podávání večeří v mimosezoně z provozně-technických důvodů.

DÍTĚ

Jedno dítě do 4,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA.

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

termální koupaliště GINO PARADISE (1,5 km) - 12 venkovních a vnitřních bazénů, 9 tobogánů, skluzavky. Nový adrenalin park s 30 m vysokou tobogánovou věží, vitální svět (sauny, vířivky..), Relax centrum (masáže, fitness). Přehrada Liptovská Mara (5 km) - vodní sporty (jachting, windsurfing aj.), rybolov! termální aquapark TATRALANDIA (17 km): 14 bazénů, 27 tobogánů a klouzaček (při plném letním provozu), jinak 9 celoročních bazénů + 6 celoročních tobogánů, aquapontóny, nově vybudovaná část s atrakcemi - „TROPICAL PARADISE“, Bubble City, Wet Football, Blue Lagoon, Labyrint Planet, Profi-Trampolines, lehátka + slunečníky, animační program, aquavolley + aqua basket, aquaerobic, infocentrum, stolní tenis, fotbal, odkládací a trezorové skříňky, dětská hřiště, dětský koutek, zdravotní služba, směnárna, parkování aj.

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě rozšíření na polopenzi začíná pobyt večeří od 18.00 hod. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. V případě rozšíření na plnou penzi začíná pobyt obědem v den příjezdu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

0,9 €uro/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

3 Eur/denPobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích středisek).

PARKOVÁNÍ

zdarma

 

STRAVA
snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří (výběr ze 3 menu o 2 chodech) v CK.S platností od 7.9.2017 hotel ruší podávání večeří v mimosezoně z provozně-technických důvodů.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav
21.12. - 23.12.2018 3 2 Vlastní DospÄ›lá osoba 940 Kč REZERVOVAT
21.12. - 23.12.2018 3 2 Vlastní DĂ­tÄ› (5 - 14) 820 Kč

zpět

 
Facebook