Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Jižní Slovensko > WELLNESS HOTEL PATINCE - Patince

  • Doporučujeme

WELLNESS HOTEL PATINCE - Patince

Jižní Slovensko - Slovensko

POLOHA
Luxusní hotel se nachází v areálu termálního koupaliště v Patincích cca 15 km východně od Komárna. V hotelových bazénech je využívaná voda z termálního vrtu v blízkosti hotelu - voda má blahodárný vliv na pohybové ústrojí a jeho onemocnění.V blízkosti se nachází i přístav (cca 3 km), odkud je možné využít vyhlídkové plavby lodí po Dunaji do okolí Patinců: Štúrova, Komárna, Ostrihomi. Je zde i skanzen lodí.

VYBAVENÍ
Restaurace, coctail bar s bowlingem a biliárem, lobby bar, fitness, kongresový sál s technickým vybavením, výtah.Sportovní areál: tenisový kurt, volejbalové/basketbalové hřiště, beach volejbal, minigolf, hřiště na petanque, možnost rybolovu, šlapadla.HOTELOVÝ BAZÉNOVÝ KOMPLEX- velký vnitřní relaxační bazén (31 °C) s vodními atrakcemi (hydromasáže, masážní vodní děla, masážní vodní postele, protiproud, vodní jeskyně, vodní hřib, římská bahenní koupel, vířivka pro 10 osob (36 °C)- dětský bazén (33 °C, max. 70 cm) s tobogánem a dětský koutek- sedací relaxační bazén (36 °C): termální voda má příznivý vliv na pohybové ústrojí- venkovní letní bazén (600 m2, 27 °C) s tobogánem a lezeckou stěnou- venkovní letní dětský bazén (max. 40 cm, 30 °C) se skluzavkouSAUNOVÝ SVĚT: finská, parní a bylinková sauna, ledárium, Kneippova koupel, vířivá vana, sluneční louka (= druh solária),SPA a KOSMETIKA: různé masáže (i Thajské), koupele, zábaly, kosmetika aj.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem (tratě č. 131 a 135 ŽSR) do Komárna - 12 km, odtud linkovým autobusem do zastávky "Patince - kúpele", zastávka u vstupní brány do areálu (200 m). Možnost zajištění odvozu - min 24 hod předem na hotelové recepci (za poplatek).Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Komárna - 12 km, odtud linkovým autobusem do zastávky "Patince - kúpele", zastávka u vstupní brány do areálu (200 m). Možnost zajištění odvozu - min 24 hod předem na hotelové recepci (za poplatek).Výhodné autobusové spojení z Prahy (Jihlavy, Brna, Braislavy) najdete ZDE!Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
Autem příjezd z Komárna po silnici č. 63 do Patinců, značeno.

PROČ K NÁM ?

Proč Wellness hotel Patince:- největší krytý relaxační bazén s termální vodou na Slovensku s množstvím atrakcí- v letní sezoně k dispozici: 10 vnitřních a venkovních bazénů s termální vodou a 4 tobogány; - v mimosezoně k dispozici: 4 vnitřní bazény s termální vodou a dětský tobogán - oddychová zóna u venkovních bazénů- rozšířené dětské hřiště- restaurace s rybími specialitami- dětský koutek Flippy

UBYTOVÁNÍ

a) STANDARD: 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky

b) FAMILY: rodinný pokoj pro 4 osoby: 2x manželská postel (1x v mezonetovém patře přístupná po schodech)

Vybavení pokojů: Spr.+WC, SAT/TV, telefon, minibar, radiobudík, trezor, Wi-Fi internet, župan, klimatizace, balkon.Při ubytování v kategorii b) nelze uplatnit projekt Dovolená pro zralý věk.Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ.  Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK standardně nabízí.í.

CELKOVÁ KAPACITA

218 pevných lůžek + 32 přistýlek

STRAVA

Rekreační pobyt a projekt Dovolená pro zralý věk: snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení obědů (výběr z menu) a večeří (výběr z menu nebo bufetové stoly) za doplatek v CK.U projektu DsD není možné poskytnout slevu ve výši 50% na dokoupenou stravu (platí ceny viz cenová tabulka).Pobytové balíčky: polopenze - snídaně bufetové stoly a večeře (výběr z menu nebo bufetové stoly).

DÍTĚ

Rekreační pobyt a projekt Dovolená pro zralý věk: jedno dítě do 6 let na přistýlce (nebo v dětské postýlce) se snídaní ZDARMA.Programové balíčky: jedno dítě do 6 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA. Dětská postýlka za 10 Eur / noc.

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

V hotelovém BAZÉNOVÉM SVĚTÉ (zdarma) :- velký vnitřní relaxační bazén (31 °C) s vodní atrakcemi (hydromasáže, masážní vodní děla, masážní vodní postele, protiproud, vodní jeskyň, vodní hřib, římská bahenní koupel, vířivka pro 10 osob (36 °C)- dětský bazén (33 °C, max. 70 cm) s tobogánem a dětský koutek- sedací relaxační bazén (36 °C): termální voda má příznivý vliv na pohybové ústrojí- venkovní letní bazén (600 m2, 27 °C) s tobogánem a lezeckou stěnou- venkovní letní dětský bazén (max. 40 cm, 30 °C) se skluzavkouVedle areálu hotelu je LETNÍ TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ PATINCE s 5 bazény (vstup pro ubytované klienty Wellness hotelu Patince zdarma): - nový TOBOGÁNOVÝ SVĚT s dopadovým bazénem 10x12 m: 3 velké tobogány (Anaconda, Kamikaze a Family super skluzavky (celková délka 150 m)- sportovní bazén (44 x 20 m). Hloubka vody je: 115 - 180 cm. Slouží pro plavce, poskytuje možnost uspořádání vodního póla, plaveckých závodů a jiných vodně-sportovních činností. - dětský bazén s teplotou termální vody 27 - 30 °C, (20 x 10 m). Slouží pro nejmenší, hloubka vody se pohybuje od 20 do 40 cm. - rekreační dětský bazén s teplotou vody 27 - 28 °C, (18m x 17m) a hloubkou ( od 60 cm do 100cm) slouží pro neplavce a zabezpečí zábavu pro větší děti. - sedací (odpočinkový) bazén s 30 - 34 °C termální vodou nabízí zážitek i v zamračeném počasí. Hloubka vody je: 95 cm. Rozměry: 18m x 16m. - plavecký bazén s 27 - 29 °C termální vodou slouží rekreačním plavcům, kteří jsou míň nároční na délku trati. Hloubka vody je: 150 - 160 cm. Rozměry: 18m x 12m. Teplota vody v bazénech: 24 - 34 °C. Dále v blízkosti hotelu umělé jezero s rozlohou 1,4 ha, které se využívá k vodním sportům (lodičky, vodní šlapadla) a rybolovu.

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 15.00 do 24.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě polopenze začíná pobyt večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 12.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

Cca 0,82 €/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

19,- €/den (tento poplatek musí zaplatit i účastníci projektu Dovolená pro zralý věk, kteří cestují s pejskem).

PARKOVÁNÍ

zdarma

 

STRAVA
Rekreační pobyt a projekt Dovolená pro zralý věk: snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení obědů (výběr z menu) a večeří (výběr z menu nebo bufetové stoly) za doplatek v CK. U projektu DsD není možné poskytnout slevu ve výši 50% na dokoupenou stravu (platí ceny viz cenová tabulka). Pobytové balíčky: polopenze - snídaně bufetové stoly a večeře (výběr z menu nebo bufetové stoly).

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav
21.12. - 23.12.2018 3 2 Vlastní DospÄ›lá osoba 3 360 Kč REZERVOVAT
21.12. - 23.12.2018 3 2 Vlastní DĂ­tÄ› (6 - 14) 1 680 Kč

zpět

 
Facebook