Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Jižní Slovensko > BETTY - Veľký Meder

  • Doporučujeme

BETTY - Veľký Meder

Jižní Slovensko - Slovensko

POLOHA
Penzion Betty Veľký Meder se nachází v bezprostřední blízkosti termálního koupaliště s aquaparkem Thermal Corvinus s celoročním provozem.

VYBAVENÍ
dvě budovy: v 1. budově restaurace, kavárna, konferenční prostory, hřiště s umělou trávou (celoroční provoz), dětské hřiště (pískoviště, houpačky, skluzavka, trampolína aj.), v 2. budově část pokojů. BETTY´s paradise: vnitřní relaxační bazén s protiproudem, vířivkou a tryskami (hloubka 160 cm), suchá a infra sauna, masáže (klasická, sportovní a reflexní masáž chodidel).

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem z Dunajské Stredy do Veľkého Medera (2 km).Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem z Dunajské Stredy do Veľkého Medera (1,5 km) - zastávka "Autobusová stanica".Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
Autem směr Bratislava - Dunajská Streda - Veľký Meder. Ve Veľkém Mederu na kruhovém objezdu na první odbočce ven, držet se hlavní cesty. Na kraji města při tenisovém hřišti doprava. Parkování u penzionu.

PROČ K NÁM ?

Proč penzion Betty Veľký Meder:- v blízkosti termálního koupaliště- relaxační bazén- hřiště s umělou trávou (tenis aj.)- hřiště vč. trampolíny pro děti- pobyt s pejskem bez poplatku

UBYTOVÁNÍ

2 - lůžkové pokoje některé s možností přistýlky (rozkládací pohovka), Spr.+WC, SAT/TV, rádio, Wi-Fi připojení

CELKOVÁ KAPACITA

64 lůžek

STRAVA

Rekreační pobyt: snídaně - výběr ze snídaňového menu. Možnost dokoupení večeří (jednotné menu) za doplatek v CK.Seniorský pobyt: polopenze snídaně - výběr ze snídaňového menu, večeře jednotné menu o 2 chodech.

DÍTĚ

Jedeno dítě do 4,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA!

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

vlastní vnitřní relaxační bazén.Termální koupaliště THERMAL CORVINUS Veľký Meder (200 m): Vnitřní část - celoroční: - plavecký bazén (hloubka 1,2 m, teplota 30°C) a 2 tobogány - perličková koupel = vířivka 33 °C - dětský bazén s atrakcemi a skluzavkou (hloubka 0,4 m, teplota 30 °C) - polokrytý sedací bazén s léčivou vodou - krytý z 1/3 (hloubka 0,96 m, teplota 37 °C) - díky své teplotě je také otevřen celoročně - polokrytý rekreační bazén s hydro masážemi, vodopády a léčivou vodou (hloubka 1,2 m, teplota cca 34 °C) - otevřen cca do listopadu - rodinný a zábavní bazén s klesajícím dnem: plno atrakcí pro děti vč. interaktivního hřiště (hloubka 0,3 - 0,8 m, teplota 32 °C) - dětský koutek - saunové centrum (finská, infra a parní sauna) a procedura Mořská koupel Venkovní část - dle počasí (cca červen - září): - plavecký bazén (délka 50 m, hloubka 1,8 m, teplota 25 °C) - italský bazén se 2 tobogány (hloubka a 0,8 - 1,6 m, teplota 28 °C) - dětský bazén s atrakcemi a skluzavkou (hloubka 0,3 m, teplota 30°C - Tarzania - lanový park se 3 trasami různých obtížností) - dětské hřiště

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14:00 do 20:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě polopenze (nebo dokupení večeří) začíná pobyt večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

1 Eur/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

0 Eur/povolena jen malá rasa

PARKOVÁNÍ

zdarma

 

STRAVA
Rekreační pobyt: snídaně - výběr ze snídaňového menu. Možnost dokoupení večeří (jednotné menu) za doplatek v CK.

Seniorský pobyt: polopenze snídaně - výběr ze snídaňového menu, večeře jednotné menu o 2 chodech.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav
21.12. - 23.12.2018 3 2 Vlastní DospÄ›lá osoba 1 798 Kč REZERVOVAT
21.12. - 23.12.2018 3 2 Vlastní DĂ­tÄ› (5 - 14) 1 680 Kč

zpět

 
Facebook