Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Slovensko > Jižní Slovensko > AQUATERMAL - Dolná Strehová

  • Doporučujeme

AQUATERMAL - Dolná Strehová

Jižní Slovensko - Slovensko

POLOHA
Hotel leží na jihu středního Slovenska v areálu oblíbeného termálního koupaliště Dolná Strehová (na okraji obce) mezi Lučencem (15 km) a Veľkým Krtíšem (25 km), cca 75 km jihovýchodně od Banské Bystrice. Zdejší termální voda má blahodárně působí na pohybové ústrojí a má příznivé kosmetické účinky.

VYBAVENÍ
Restaurace, lobby bar, Wi-Fi internet v celém hotelu, konferenční místnosti, dětský koutek (stolní tenis, play station), dětské postýlky, dětské hřiště s průlezkami a houpačkami, v červenci a srpnu dětská animace. V obci dvě multifunkční hřiště (fotbal, basketbal, volejbal, tenis) a fitness centrum. WELLNESS CENTRUM: venkovní bazény: sedací bazén s termální vodou (minerální - vhodná na pohybové ústrojí a kosmetické problémy), dětský bazén s delfínem a chrličem vody, relaxační bazén s chrličem vody, velký 50 metrový mutifunkční bazén, vířivý bazén s termální vodou, zábavný bazén s tobogány a různými atrakcemi, louka s lehátky a slunečníky, hřiště na plážový volejbal; vnitřní bazény: odpočinkový bazén s termální vodou, vířivý bazén s termální vodou, dětský bazén s hříbkem a nosorožcem. Voda je vhodná i pro kojence.SAUNOVÝ SVĚT: parní bylinková, parní solná, infra a sucha sauna, dále ochlazovací bazén, tepidárium, ledopád, sprchový svět: vedro, studená sprcha, zážitková sprcha, sprcha, odpočinková zóna s pohodlnými lehátky a výhledem na venkovní bazény, masáže, hydromasážní vana.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem z Lučence nebo Veľkého Krtíše do Dolní Strehové – zastávka „Kúpalisko“ – 50 m.Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
Autem: po dálnici R1 až do Zvolena, pototm po silnici E571 do Vigľašu, za Vigľašem odbočit na cstu 591 a přes Slatinské Lazy, Horní Tisovník až do Dolní Strehové. Hotel leží vedle letního koupaliště hned za obcí Vieska, ještě před obcí Dolná Strehová.

PROČ K NÁM ?

Proč hotel Aquatermal Dolná Strehová: - venkovní termální bazény s tobogánem hned vedle hotelu- vnitřní bazén s termální vodou a saunový svět

UBYTOVÁNÍ

a) 2 - lůžkové pokoje některé s možností přistýlky (rozkládací pevné lehátko), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, minichladnička, Wi-Fi internet, balkon.

b) 2 - lůžkové pokoj s možností až 2 přistýlek (rozkládací gauč), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, minichladnička, Wi-Fi internet, balkon (tento typ pokoje pouze na poptávku). V tomto pokoji není povolen infant (maximální obsazení pokoje jsou 4 osoby). Všechny pokoje mají balkon. Župan není na pokojích k dispozici (je možné ho zapůjčit na recepci za cca 2 Eur / pobyt).Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. . Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK standardně nabízí.

CELKOVÁ KAPACITA

41 pokojů

STRAVA

Rekreační pobyt: snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří za příplatek v CK a obědů na místě.Rodinné a ostatní balíčky: polopenze: snídaně - bufetové stoly, večer - výběr z menu. Možnost dokoupení obědů na místě.

DÍTĚ

REKREAČNÍ POBYT: Jedno dítě do 4,99 let na přistýlce ZDARMA se stravou ve stejné formě jako dospělý.RODINNÉ POBYTY v sezonu (29.6. - 3.9.2018): v kat. a) - nutná rezervace pouze přes prodejní dispečinkjedno dítě do 11,99 let se službami na přistýlce ZDARMA (na pokoji se 2 dospělými plně platícími osobami).druhé dítě do 4,99 let bez nároku na lůžku s polopenzí ZDARMAv kat. b)jedno dítě do 11,99 let se službami na přistýlce ZDARMA (na pokoji se 2 dospělými plně platícími osobami).RELAX A VÍKEND V AQUATERMAL:: jedno dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA.

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

celkem 9 termálních bazénů (vnitřních a venkovních) v areálu hotelu. venkovní bazény: sedací bazén s termální vodou (minerální - vhodná na pohybové ústrojí a kosmetické problémy), dětský bazén s delfínem a chrličem vody, relaxační bazén s chrličem vody, velký 50 metrový multifunkční bazén, vířivý bazén s termální vodou, zábavný bazén s tobogány a různými atrakcemi, louka s lehátky a slunečníky, hřiště na plážový volejbal;Venkovní bazény otevřeny pouze od cca poloviny května do začátku září podle počasí. V měsících květnu, začátkem června a září venkovní koupaliště provoz koupaliště dle počasí. vnitřní bazény: odpočinkový bazén s termální vodou, vířivý bazén s termální vodou, dětský bazén s hříbkem a nosorožcem. Termální voda má příznivé účinky na pohybové ústrojí a kosmetické účinky - je zde možnost koupání i kojenců.

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyty s polopenzí začínají večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu (v neděli do 12.00 hod).

REKREAČNÍ POPLATEK

0,5 Eur / den

POBYT SE ZVÍŘETEM

Nepovolen!

PARKOVÁNÍ

zdarma

 

STRAVA
Rekreační pobyt: snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří za příplatek v CK a obědů na místě.Rodinné a ostatní balíčky: polopenze: snídaně - bufetové stoly, večer - výběr z menu. Možnost dokoupení obědů na místě.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

zpět

 
Facebook