Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Řecko > Thassos > Hotel Artemis ***

  • Doporučujeme

Hotel Artemis ***

Thassos - Řecko

Nedaleko pláže - 80 m

Doporučení

Příjemný a klidný hotel s kvalitními službami poblíž centra menšího letoviska Skala Prinos. Vhodný pro všechny věkové kategorie.

Poloha

menší hotel leží v hezké zahradě, cca 80 m od písečné pláže a zároveň nedaleko od centra nevelkého letoviska Skala Prinos. Hlavní město ostrova a přístav Limenas je vzdáleno cca 15 kilometrů. Pláž je písečná, s oblázky a kameny při vstupu do moře, po několika metrech je písečné dno. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

Internet

WiFi zdarma v recepci.

Vybavení

v hotelu je prostorná vstupní hala s recepcí a velkým plazmovým televizorem (internetové připojení WiFi je v recepční hale hotelu zdarma), lobby bar, internetový kout (za poplatek), trezor je v recepci k pronájmu za poplatek. V hotelu je dále hlavní restaurace, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, bar u bazénu, stolní tenis.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny jednoduše a účelně, mají balkon, klimatizaci (za poplatek 5 EUR/den), menší koupelnu se sprchovým koutem a WC, TV/SAT, trezor za poplatek (k dispozici v pokoji či na recepci), lednici.

Stravování: polopenze

Snídaně: jednodušší bufet

Večeře: servírované menu

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

Cena zahrnuje

Počet dní pobytu v hotelu s polopenzí, leteckou přepravu, řecké transfery, služby delegáta ( na telefonu), výměnu ložního prádla a ručníků, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatky, komplexní pojištění.

Příplatky

Služby za poplatek: klimatizace, trezor.


Komplexní pojištění.

Nástupní místa

Praha

Ve spolupráci s CK Firo tour.

zpět

 
Facebook