Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Řecko > Skopelos > Studia Anastasia ***

  • Doporučujeme

Studia Anastasia ***

Skopelos - Řecko

Úžasný výhled na moře - 20 m od pláže

Doporučení

Penzion získává své klienty díky svému umístění u pláže a příjemnou atmosférou. V blízkosti penzionu se nacházejí nejvyhledávanější pláže na ostrově - Milia, Kastani, Hovolo, které jsou dostupné chůzí nebo autobusem. Zamilované páry budou doslova nadšené romantikou při západech slunce nebo pod oblohou posetou nočními hvězdami. Nedaleko Panormos v kopci nad městem leží překrásný klášter Agios Pandeleimon Moni se skalním kostelíkem.

Poloha

oblíbený rodinný dvoupatrový penzion Anastasia, který je umístěn do krásné zahrady, leží v letovisku Panormos cca 20 metrů od oblázkové pláže – od pláže je oddělen pěšinou. Poklidné městečko Panormos leží na jihozápadním pobřeží ostrova Skopelos a rozprostírá se kolem široké zátoky – pláž je z bílých oblázků. V blízkosti penzionu a v letovisku se nachází taverny, bary, restaurace, kavárny, obchůdky, markety. Do hlavního města Skopelos vzdáleného cca 15 km je zajištěna doprava pravidelnými autobusovými linkami a taxíky, případně jsou k dispozici půjčovny automobilů.

Internet

WiFi zdarma.

Vybavení

penzion disponuje recepcí, posezením v zahradě. Majitelka domu vlastní na pláži typickou řeckou tavernu, která je vzdálena asi 150 m.

Ubytování

ubytování ve studiích (pro 2 osoby), která jsou útulně zařízena, mají kuchyňský koutek se základním nádobím, ledničku, koupelnu/WC a vlastní balkon – nabízí se zde krásný výhled na moře. Pokoje pro dvě osoby s ledničkou a konvicí. Apartmány pro 4 osoby se 2 ložnicemi. Klimatizace v ceně.

Stravování: bez stravy

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

Cena zahrnuje

Počet dní pobytu v daném typu ubytování bez stravy, leteckou přepravu, řecké transfery, služby delegáta ( na telefonu), výměnu ložního prádla a ručníků, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatky, komplexní pojištění.

Příplatky

Komplexní pojištění 640,- Kč/osobu.

Nástupní místa

Praha

Ve spolupráci s CK Firo tour.

zpět

 
Facebook