Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Řecko > Santorini > Hotel Santo Miramare ****

Hotel Santo Miramare ****

Santorini - Řecko

Doporučení

Tento luxusní hotel, postavený v tradičním kykladském stylu, je vhodný i pro náročné klienty. Nabízí velmi kvalitní služby a příjemnou atmosféru. Komplex je v klidné části letoviska, živé centrum s promenádou je přitom na dosah. Jen málo hotelů na Santorini splňuje takto vysoký standard služeb, poskytuje výborné stravování formou oblíbeného bufetu a je plážovým komplexem s krásným bazénem a soukromou pláží s lehátky i slunečníky zdarma.

Poloha

hotel Santo Miramare Resort se nachází na jihovýchodní straně Santorini, v letovisku Perivolos. V bezprostřední blízkosti jsou nádherné, 3 km dlouhé pláže a promenáda. Hotel má k dispozici svou soukromou pláž s pozvolným vstupem do moře a s černým sopečným pískem (slunečníky a lehátka zdarma). Pláž je od hotelu oddělena promenádou. Okolí hotelu je živé, na promenádě jsou taverny, rybí restaurace, plážové bary a noční kluby s hudbou.

Pro děti

dětský bazén.

Internet

WiFi je zdarma v recepční hale, u bazénu a na pláži.

Vybavení

vstupní hala s recepcí fungující 24 hodin denně, internetový koutek/WiFi, TV místnost, konferenční sál a meetingový salonek, restaurace s otevřenou terasou, hlavní bar, bar/snack bar u bazénu, 2 venkovní bazény a dětský bazén s lehátky a slunečníky zdarma, venkovní jacuzzi, hřiště pro děti, fitness centrum. Vodní sporty na pláži. Plážové osušky jsou k zapůjčení na recepci (zdarma, může být požadována vratná kauce).

Ubytování

všech 117 pokojů je moderně a příjemně zařízeno. Jsou klimatizované a vybavené koupelnou s WC, klimatizací, SAT/TV, hudebním kanálem, trezorem, vysoušečem vlasů, minibarem, telefonem s přímou volbou, balkonem či terasou. Standardní pokoj je s maximálně jednou přistýlkou, dále jsou v hotelu junior suity, které mohou pohodlně ubytovat i rodinu se dvěma dětmi. Suity mají kromě ložnice ještě i obývací pokoj. Rodinné pokoje mají 2 oddělené ložnice. Suity a rodinné pokoje jsou na vyžádání. Dětská postýlka je zdarma, požadavek je nutné uvést do poznámky.

Stravování:snídaně, večeře za příplatek

Snídaně:bufetové

Večeře: bufetové

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Typ Poznámka Cena Stav

Cena zahrnuje


  • leteckou přepravu Praha – Santorini - Praha vč. palivového příplatku, letištní a bezpečnostní taxy, délku pobytu dle termínů, ubytování ve studiu či v hotelu se snídaní, řecké transfery z letiště a zpět, výměnu ložního prádla a ručníků, závěrečný úklid, služby delegáta v místě pobytu, pojištění CK proti úpadku.

  • Dítě do 2 let zcela ZDARMA

Cena nezahrnuje


  • Pojištění léčebných výloh v zahraničí a stornopoplatek ve výši 28,–Kč/den/osoba (pojištění není povinné)

  • Příplatek za dokoupení večeří … dospělí 350,-Kč/os./den dítě … 300,-Kč/dítě/den

Příplatky

Služby za poplatek: hlídání dětí, pokojový servis, vodní sporty na pláži, pronájem aut, fitness, sauna.

Nástupní místa

Praha

Ve spolupráci s CK Firo tour

zpět

 
Facebook