Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Řecko > Santorini > Hotel RK ****

Hotel RK ****

Santorini - Řecko

Doporučení

Hotel typu boutique, kompletně renovovaný v r. 2013, nabízí služby na velmi dobré úrovni a má skvělou polohu. Je výbornou volbou i pro náročnější klienty.

Poloha

Boutique hotel RK je situován v centru Kamari, při pobřežní promenádě (pěší zóna), která dělí hotel od pláže. V okolí hotelu se nachází řada barů, restaurací a obchodů. Hotel byl kompletně zrenovován v zimě 2013/2014 a otevřen v létě 2014.

Internet

WiFi je zdarma v celém areálu hotelu.

Vybavení

recepce fungující 24 hodin denně, místnost k podávání snídaní, terasa u bazénu, bazén s lehátky a slunečníky, jacuzzi, úschovna zavazadel, bar a snack bar u bazénu, restaurace, pokojový servis.

Ubytování

všech 38 pokojů je moderně, esteticky zařízeno v kykladském stylu, vybaveno koupelnou s WC (sprcha), klimatizací, SAT/TV, ledničkou, telefonem, vysoušečem vlasů, trezorem, WiFi, osuškami k bazénu, župany, pantoflemi, balkonem či terasou. Za příplatek a na vyžádání jsou pokoje superior, jež mají soukromé venkovní jacuzzi, na přivítání je v pokoji superior nachystána lahev vína a minerální vody a ovoce. Výhled na moře je za příplatek. Dětská postýlka je zdarma, požadavek je nutné uvést do poznámky (do pokoje s přistýlkou pro dítě již nelze přidat dětskou postýlku).

Stravování:snídaně (večeře za příplatek)

Snídaně:bufetové

Večeře: servírované, pevné menu stanovené na každý den (za příplatek)

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Typ Poznámka Cena Stav

Cena zahrnuje


  • leteckou přepravu Praha – Santorini - Praha vč. palivového příplatku, letištní a bezpečnostní taxy, délku pobytu dle termínů, ubytování ve studiu či v hotelu se snídaní, řecké transfery z letiště a zpět, výměnu ložního prádla a ručníků, závěrečný úklid, služby delegáta v místě pobytu, pojištění CK proti úpadku.

  • Dítě do 2 let zcela ZDARMA

Cena nezahrnuje


  • Pojištění léčebných výloh v zahraničí a stornopoplatek ve výši 28,–Kč/den/osoba (pojištění není povinné)

  • Příplatek za dokoupení večeří … dospělí 350,-Kč/os./den dítě … 300,-Kč/dítě/den

Příplatky

Služby za poplatek: pokojový servis, služby praní a čištění prádla, lehátka a slunečníky na pláži.

Nástupní místa

Praha

Ve spolupráci s CK Firo tour

zpět

 
Facebook