Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Řecko > Kréta > Hotel Aggelo ***

Hotel Aggelo ***

Kréta - Řecko

30 m od pláže

Doporučení

Příjemný rodinný hotel s přátelskou atmosférou a s dobrou polohou u centra letoviska a nedaleko pláže je vhodný pro nenáročné klienty, především páry všech věkových kategorií. K hotelu patří taverna Kostas Golden Beach s vynikající řeckou kuchyní.

Poloha

hotel leží cca 150 m od centra letoviska Stalida, 30 m od písčité pláže, která je v dosahu přes místní komunikaci – promenádu spojující střediska Stalida a Malia. V blízkosti hotelu je mnoho obchůdků, taveren, kaváren a barů. Zastávka autobusu cca 500 m, Malia cca 1,5 km, letiště cca 30 km.

Pro děti

dětská postýlka zdarma (na vyžádání, nelze nad maximální obsazenost pokoje).

Internet

WiFi zdarma v oblasti recepce (občasné výpadky připojení).

Vybavení

hotel se skládá ze 35 pokojů v hlavní budově a 4 rodinnými bungalovy v samostatné budově nabízí vstupní halu s recepcí, výtah, restauraci, bar, sladkovodní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu, kostelík v areálu hotelu.

Ubytování

2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky v hlavní budově hotelu mají koupelnu se sprchou/WC, TV, fén, lednici, balkon či terasu. Dítě do 2 let věku se počítá jako osoba do maximální obsazenosti pokoje. Vedle hlavní budovy se nacházejí přízemní rodinné pokoje), které prošly kompletní rekonstrukcí, ložnice jsou oddělené dveřmi, maximální obsazenost 4 osoby + dítě do 2 let věku v postýlce.

Stravování: polopenze formou bufetu

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

Cena zahrnuje

Počet dní pobytu v daném typu ubytování s polopenzí, leteckou přepravu, řecké transfery, služby delegáta, výměnu ložního prádla a ručníků, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatky, komplexní pojištění.

Příplatky

Služby za poplatek: klimatizace (cca 5 EUR/den), trezor na pokojích (cca 2 EUR/den), a la carte restaurace, internetový kout, kulečník, slunečníky a lehátka na pláži ze poplatek na místě.

Komplexní pojištění.

Nástupní místa

Praha, Brno, Ostrava.

zpět

 
Facebook