Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Řecko > Kos > Hotel Blue Lagoon Village *****

Hotel Blue Lagoon Village *****

Kos - Řecko

Přímo u pláže - pro náročné

Doporučení

Rozsáhlý luxusní komplex Blue Lagoon Village se nachází na jihu ostrova, přímo u dlouhé pláže. Poloha areálu umožňuje nádherné výhledy na moře.

Poloha

rozsáhlý luxusní komplex na jihu ostrova, písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Proslulá pláž Paradise Beach, která je označovaná za nejkrásnější na ostrově Kos, je vzdálena asi 3 km, městečko Kefalos s tavernami a obchody je vzdáleno cca 10 km a místní letiště cca 7 km.

Pro děti

bazén, dětské hřiště, miniklub (4-12 let) v angličtině, dětská postýlka.

Internet

internetový kout za poplatek, WiFi ve veřejných prostorách zdarma.

Vybavení

několik velkých bazénů, jeden s tryskami, dětský se skluzavkami a vnitřní bazén, jacuzzi, 7 restaurací a 8 barů. Pro večeře mimo hlavní restauraci je nutná předchozí rezervace. K vybavení patří TV místnost, internetový kout (za poplatek), wifi připojení, minimark, tenisové kurty, stolní tenis, víceúčelové sportovní hřiště včetně lanové dráhy, pronájem kol a možnost vodních sportů. Pro děti je tu bazén se skluzavkami a tobogánem.

Ubytování

pokoje s klimatizací, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, trezor, telefon, malá lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, balkon nebo terasa. Rodinné pokoje jsou stejně vybavené jako dvoulůžkové pokoje, mají oddělenou ložnici pro děti. Junior suity jsou stejně vybaveny jako dvoulůžkové pokoje, obývací pokoj je oddělený od ložnice.

Stravování: all inclusive

Snídaně: kontinentální, formou bufetu

Obědy: servírované, výběr z menu

Večeře: servírované, výběr z menu

All Inclusive: plná penze včetně nápojů (místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje), zmrzlina pro děti 10.00-18.00 hod., lehké svačinky 10.30-11.00 hod., odpolední káva, čaj a sušenky, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby u barů v časech a místech určených hotelem.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Typ Poznámka Cena Stav

Cena zahrnuje

Počet dní pobytu v hotelu s ALL INCLUSIVE, leteckou přepravu, řecké transfery, služby delegáta, výměnu ložního prádla a ručníků, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatky, komplexní pojištění.

Příplatky

Služby za poplatek: internetový kout, hlídání dětí, dětská postýlka, služby wellness centra.


Komplexní pojištění 640,- Kč/osobu.

Nástupní místa

Praha

Ve spolupráci s CK Firo tour.

zpět

 
Facebook